İkizler Burcunun Gönlünü Fethetmek İçin 5 Garanti Taktik!

Marilyn Monroe’dan Johnny Depp’e, Angelina Jolie’den Naomi Campell’e tüm bu isimler İkizler burcu. Hakkında çıkan efsanelerin arşa çıktığı İkizler burcu zorlu olsa da korkutucu değildir. Gönlünüzü rahatlıkla kaptırabilirsiniz. Ne de olsa biz size İkizler burcunun yumuşak karınlarını tek tek tek anlatacağız. İlk ipucumuz kesinlikle ve kesinlikle inatlaşmayın. Hatta herhangi bir konuda bir inat söz konusu olacak gibiyse en hızlı şekilde kaçarak oradan uzaklaşın! Kısaca söylemesi bizden uygulaması sizden… İşte İkizler burcunun gönlünü fethetmek için 5 garanti taktik…

1 – Aşk = İhtiras ve Heyecan Demek

Hepimiz aşkın o büyüleyici havasına kapılıp gitmek istemez miyiz? İkizler de her ne kadar belli etmeseler de o insanlardan. Heyecan verici ilişkiler arayan İkizler burcunun kalbini mantık ve sosyalleşmeyle çelebilirsiniz. Entellektüel etkinliklere davet edin, iki hoş sohbet bir de onlara yeni bir şey öğrettiniz mi anında radarına girersiniz. Bizden söylemesi.

2 – Şaşırmaya Hazır Olun

Her zaman mantığıyla ön plana çıkan İkizler burcunun kalbini kazandınız mı, içinden çıkanlar sizi çok şaşırtacak. Hazır olun. İkizler burcunun gönül kapısının arkasında oldukça hassas bir ruh sizi bekliyor. Onu sarıp sarmalayın ama asla yadırgamayın. Zeki ve değişime açık İkizler burçları, aradığı aşkı bulduklarında bambaşka birine dönüşüyor olacaklar. Tadını çıkarın.

3 – Değişim Onların Göbek Adı

Değişime açık yapıları emin olun size de bulaşacak. Seviyorsanız eğer kendinizi frenlemeyin ve bu değişime aya uydurun. Mutsuz olmayacaksınız. Değişken İkizler burcunun bu yapısına karşı kendinizi hazırlarsanız, sonrasında size sadece güzel vakit geçirmek kalır. Zaman zaman ilgisiz görünüyor olabilirler. Siz bu duruma çok takılmayın. Çünkü; emin olun ki sizinle alakası yok. Bu günlerin sabırla geçmesini beklerseniz, üstlemezseniz, kazanan siz olursunuz.

4 – Hareketli Hayata Ayak Uydurun

Çok yönlü ve değişime açık İkizler burçları aynı zamanda sosyal çevresi geniş, oldukça hareketli bir yapıya sahiptir. “Sevgilim” dediği insanı da sosyal çevresindeki herkesle tanıştırmak, sevdiği / beğendiği yerlere mutlaka götürmek ister. Bunların hepsi sizleri hareketli günler bekliyor demek. Çok az İkizler burcunun sessiz ve sakin bir yaşamı vardır. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Size onlarca planla gelince mızmızlık yapmayın. Enerji içeceğinizi çantanızdan eksik etmeyin.

5 – Duygusallıktan Uzak Durun

İkizler burcunun “değişken” yapısı bazı durumlarda ilişkilerine yansır. Hareketli hayatı yüzünden zaman zaman konsantrayon problemi yaşayan İkizler burcunun sizden kopmasını istemiyorsanız, kesinlikle duygusallıktan uzak durmanız gerekiyor. Çünkü tahammül edemeyeceği şeylerin başında duygusallık geliyor. Ne de olsa bir mantık abidesi ile birlikte olmak istiyorsunuz. Bu kadar kusur kadı kızında da olur. Yok ben yapamam derseniz, yine siz bilirsiniz. Eleştirilerinizin dozunu da iyi ayarlayın. İkizler burçları eleştirilmekten o kadar hoşlanmaz ki, söylediğiniz her söz için pişman eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir