İkizler Burcunu Elde Etmenin Yolları!

Biraz uçuş uçuş, biraz gönül çelen biraz da dikkat çeken biri ancak İkizler’in radarına girebilir! Enerjisiyle görünür olmalı, sözcükleriyle etki alanına almalı, herkesin gözleri dudaklarından dökülen sözcüklere kilitlenmişken o İkizler’in gözlerine bakarak konuşmalı! Zihinlerin fatihi, tatlılık abidesi birinin İkizler’i elde etmesi çok da meşakkatli bir yolculuk gerektirmez! İkizler öncelikle ömürlük bir ilişki düşünmez, muhakkak tanıyıp hoş sohbetinden bir makas almak ister!

Hayatla Dol, Neşeli Ol!

Seninle sıkıldığı bir günü hayal edemeyeceği kadar enerjik ol! İkizler’in korkulu rüyası sıkılmaktır! Hisleri çok çabuk değişir, öğrenme hevesi bir an olsun tükenmez! Bir bilgiden diğerine koşar adım yaşamak, sosyal çevresiyle neşeye doymak, sohbetlerin en tatlılarında saatlerce çene çalmak vazgeçilmezleridir. Onla usanmadan konuşacak kadar sözcüğün, etkileyici bir iletişim kabiliyetinin yanında kabına sığmayan bir enerjin varsa, kim tutar seni!

Tatlı ve Ukala Bir Tavır Takın!

Laflar kendilerine uygun gediklere otursun, kapaklar uygun yerlere çarçabuk yerleşsin, İkizler sana bakıp “Ukalalık bile yakışıyor kerataya!” desin! Okur yazarlığın maksimumda, bildiklerin ağzından bal damlaya damlaya dile gelsin, önce her şeyden biraz öğren sonra bildiklerini esaslı bir süsle ve satışa çıkar! İkizler’in kanı, konuşma sanatından anlayana, kendini her yeni bilgide bir başka şaşırtana çarçabuk kaynar! Beylik laflar etmekten kaçınma, benimle aynı fikirde olmazsa patlarım diye düşünme mühim olan sohbeti şen olman, tartışmaya girme!

Sohbetten Kaçma!

Hedefine İkizler’i koydun, işte müstakbel sevgilim deyip kararını verdiysen, klavyeni bir an önce hızlandır, telefonu kulağına bağlayacağın aparatı hazırla! Üç gün susmadan konuştuk bu bize bir ay yeter diye düşünme! Bunun daha kulağında telefonla cilveleşmesi var, sabahlara kadar parmakların isyan edene kadar mesajlaşması var, pes etmek yok! Sohbetin koyusuna saatin geçine aldanıp her şeyi bir çırpıda anlatıp tüm gizemini kaybetme! Merak İkizler’i tetikte tutar! Her bir karanlık nokta bırak, daha anlatacaklarım var mesajını canlı tut!

Aman Fazla Açılma, Derinlerde Boğulma!

“Gecemiz gündüze karıştı, birbirimizden ayrı dakika geçiremez olduk, eminim ki birbirimize görünmez ancak sağlam iplerle bağlandık, o halde ailemle tanıştırıp, yüzüğü hazırlayayım” diye düşünme! Çabucak derinleşip büyüyü bozma! İkizler bağlantı kuvvetlendikçe tedirginleşir, kaygısı arttıkça uzaklaşır! Ruhunun kanatlarını görmezden gelip, sadece ikinizi düşlediğin dünyanın kapılarını kapatmaya kalkarsan, dışarda kalırsın! Aman dikkat! Çabuk kapılıp mutlu bir yuva hayallerine soyunma! Sohbetlerinde keskin çizgilerden kaçın, havadan sudan, sinemadan, edebiyattan derine inme! İkizler’e acele giden, uçurumu boylar!

Esnek Ol!

İkizler’in dengesi hep bozuk, terazisi şaşıktır! Ruhu bir göklerde süzülür, ne olduğunu anlamadan yere seriliverir! Duygularını fazlaca gözlemleyip, anlık hislerinde takılıp kalırsan İkizler çabuk sıkılır! O hemen ayaklanıp enerji dolar, değişime adapte olamayan sen ise ne olduğunu anlayamadan ardında yaya kalırsın! Sevgililer birbirlerine hesap verirler tribine hiç gelmez! İkizler özgürlüğüne düşkündür; tüm enerjisini, şeytan tüyünü, hoş sohbetini, kimliğini de hür ruhuna borçludur! Kafeslere koymaya çalışıp yaşamına engel olma, bırak herkes dilediğince yaşasın!

Bir Yorum Bırakın

One Ping

  1. Geri bildirim:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.