İkizler Burcuna Asla Yapılmaması Gerekenler

100 İkizler burcuna sorduk işte en popüler cevap: “Bize emrivaki yapmayın!” Zaten adları 9’a çıkmış olan İkizler burcunun kötü huylarıyla ilgili herkes mutlaka bir şeyler biliyordur. Yok bir dedikleri bir dediklerini tutmazmış, yok denegesizlermiş, yok bilmemneymiş diye liste uzar gider. Hele ki bazı insanlar İkizler burcu için vefasız diyor ki, şaşırmamak elde değil. Neyse ki biz varız. İkizler burcu gerçeklerini tüm çıplaklığıyla ortalıklara sermeye hazırız. Sen de hazırsan, hadi başlayalım.

İşte İkizler burcuna asla yapılmaması gerekenler…

Onlar Oldubittiye Gelmez. Gelemez!

Aklına eseni yapma konusunda tam bir uzman olan İkizler burçlarına sürpriz yapma niyetindeysen, kendini her şeye hazırlamalısın. O an senin yaptığın plan onun aklına yatarsa balıklama bir şekilde plana dahil olur ve harika vakit geçirirsiniz. Tam tersi de olabilir. Planınızı beğenmez veya o an canı onu yapmak istemezse sert bir dille seni geri çevirebilir. İki durumdan da anlaşılacağı üzere, nev-i şahsına münhasır İkizler burcumuz tatlı canı ne istersen onu yapar. Reddedilirsen sıkma canını, denemeye devam et. Çünkü onlar öyle. Yapacak bir şey yok. Olumsuz yanıt alırsan hiç denemeye devam etme. Oldubittiden hoşlanmayan İkizler burçları hiç sıkıntıya gelemez. herhangi bir şeyi oldubittiye getirmek, İkizler burcunun damarına basmakla aynı anlama geliyor. Bir de arada verdiği sözleri tutmaz, randevularına geç kalır.

Bir Tek Dileği Var, Bir Kere Sor Yeter

İkizler burcuna bir şeyi bir kere sor yeter. İkinci kez sorduğunda yapacağı varsa bile yapmayacaktır. İşte onların adının çıkmasına sebep olan en önemli özelliklerinden biri budur. Bir şeyi sorarsın “tamam” derler, iki gün sonra belki de sorduğunu unutursun veya teyit etmek için tekrar sorarsın… O zaman da “hayır” cevabını alırsın. İşte bunun hiç bir açıklaması yok. Sadece İkizler olmakla ilgili bir durum. Bu tarz durumlarda yükseleni de kontrol etmek önemli. İkizler burcu arkadaşınız veya sevgiliniz varsa Yükselen Burcunu öğrenmenizi tavsiye ederiz. Çabuk sıkılan bir yapısı olan İkizler burcu hiç sıkıntıya gelemez. Yani bir şeyi iki kere sormak bile onların darlanmaları için yeterli.

Her Şey Kısa Olsun, Mümkünse Özet Geç

Konuşmayı çok seven İkizler burcu, nedense dinleme kısmında o kadar başarılı değildir. Artık çabuk sıkıldıklarından mı, yerinde duramadıklarından mı yoksa ilgilerinin çabuk dağıldığından mıdır bilemiyoruz. Seçin, beğenin, alın… Herhangi biri olabilir. Yüzeysel konulardan öteye geçmekten hoşlanmadıklarından da olabilir. Kesin olan bir şey var ki; İkizler burcunun ilgisini çok çabuk kaybedersin. O yüzden konu ne kadar önemli olursa olsun, can alıcı noktalardan oluşan bir özet geçmelisin. Uzarsa zaten dinlemediğini fark edeceksin. Bir de mevzu tatsız konularsa, kokusunu aldığı an bulunduğu ortamdan kaçmak için elinden geleni yapacaktır. Unutma ki, İkizler burcuyla bir konuyu konuşmak zamanla yarışmak gibidir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.