İkizler Burcu Ünlüleri!

Oldukça zeki ve becerikli, yüzleri hep güleç, hareketleri hızlı, sevenleri çoktur İkizler’in! Ünlüler dünyasının şeytan tüylüleri de yine İkizler burcu insanlarıdır. Sahip oldukları değişken yapı sayesinde çok yönlü oldukları muhakkak! Oyuncu olanların giydiği kostüm bol, kendini ifade ediş biçimleri oldukça güçlüdür. Peki kimdir İkizler burcu ünlüleri?

Acun Ilıcalı

Cin gibidir İkizler, lafı nereden ansızın çarpıp soğuk su etkisi yaratacaklarını bilemezsiniz. Bilgilerini doğru kullanmayı, iletişim alanlarının hemen hepsinde görünür bir başarı elde etmeyi becerirler. Acar muhabir olarak kariyerine başlayan, dünyanın bir ucundan ötekine hızlı adımlarla koşturan, seyahat eden bir turist değil, firari izlenimi oluşturan Acun; hızlı ve seri adımlarına bezediği keyifli konuşmalarıyla meşhur oldu. Ve tabi ince esprileri, kıvrak zekasıyla. Medya patronu olarak milyonlar kazanan Acun halen yaptığı programlarda moderatör olmayı, fırsat buldukça konuşmayı ihmal etmez. Çünkü o bir İkizler!

Jonny Deep

Bin bir suratlı ve oldukça açık kafalı olur İkizler! Bu defa kim olarak, hangi fikir ya da bilgi birikimiyle karşınızda olacağını, ne tür saatler yaşayacağınızı bilemezsiniz. O an zihni her nasıl olmayı hükmediyorsa, kendine uzak ya da yakın yeni bir kişi oluverir. Jonny Deep’in soyunduğu her karakterde kaçınılmaz bir başarı elde ettiğinin, sivri zekasının göründüğü muzipliğiyle nasıl da şeytan tüyüyle gezdiğinin kanıtı, İkizler burcu oluşunda saklıdır. Her yolculuk yeni bir keyif ve farklı bir haz getirir. İkizler’in zihinsel kapasitesinin harmanlığı, iletişime dayalı işlerinde sağladığı başarıdan okunur!

Adile Naşit

İkizler’in en gülüşünde dünyalar saklısı, kuzuların annesi, çocukların masalcı teyzesi Adile Naşit; uyku öncesi kulaklarda en son onun sesi, tatlı sözü kalırdı! Hababamın Hafize Ana’sı, pek saf görünür, baldan tatlı sevilir, konu çocukları olunca da kısa süreli bir kurnaz kesilirdi. İkizler’in şeytan tüyü olmadan kim bu denli kocaman sevilir ve kim beyaz kelebek olacağım diye geçkin yaşına rağmen tütüsünü giyip sahnelerde kendine alkış kıyameti kopartıp, sevgi selini kapılabilir ki? Tabi ki Adile Naşit, tabi ki İkizler! “Hani benim elektrikçim” diye bülbül gibi şakıdığı, selvi boylu Ferit nikah masasından koşar adım uzaklaşınca “Uçtu kuşum” diyerek ardından bakakaldığı hali hafızalardan silinir mi? Adile Naşit her yaşta enerjik ve çocuk ruhluydu! Gencin halinden, çocuğun arzusundan bu denli anlaması da hiç boşuna değildi! Gönüllerin tatlısı, en kahkahalı tahtlısı Adile Naşit, ışığın bol olsun.

Neil Patrick Harris

Barney Stinson karakterine verdiği canla çoğumuzun hafızalarında, çapkın, zeki ve özgürlüklerine düşkün bir profil çizdi Harris! Evinin dizaynı kendine özgü yaşaması için geliştirmiş, düzenli ve uyumlu bir ilişkiyi çoktan kapı dışarı etmiş Barney, flörtlerine uygun gündelik zeminleri hazırlayan ve kendi yaşamı için özelleştirilen iki bölümden oluşan bir evde yaşardı. Barney hızlı düşünüp çabuk ve pervasız kararlar verir, yerinde durmazdı! İkizler düşünmek yerine eyleme geçer, zira düşünmek onun için sonu gelmez ve arka planda çalışması durdurulamaz bir aktivitedir. Tabi ki çapkın İkizler yaşının artık düzenli bir ilişki kurmak için yeterince geçkin olduğu iddialarına asla kulak asmaz, çocuksu ruhunu bir an olsun yitirmez.

Adriana Lima

İkizler; omuz yapısı, uzun bacakları ve atletik vücuduyla önce görüntüsüyle diğerlerinden ayrılır, sonra renkli kişiliği ve bitmek bilmez anlatacaklarıyla. İkizler’in dikkatini önce zeki olan çeker ve zihinsel birlikteliklerde boy gösterir. Tıpkı Metin Hara ile kurduğu ilişkiyle gündemi uzun süre işkal eden, yabancı gelinimiz Adriana gibi! Hara ile kurduğu duygusal ilişki çok eleştirilse de İkizler ne ruhuna hitap bekler ne gözüne güzel görünsün ister, o sevdiğinin zihnini harekete geçirip, zekasına vurulmak ister. Victoria Secret Meleği Lima, günlük yaşamında tercih ettiği spor giyim tarzıyla da dikkatleri üzerine çekti. Türkiye semalarında kendini bir kot, bir basic tişörtle görenlerin şaşkınlığı hala sürüyor! Meğer çokları Lima’yı melek sanıyormuş. Bir de sıcak kanlıdır İkizler, ışığım söner diye gösterişsiz sahnelere girmemezlik etmez, iletişimin hiçbir türünü reddetmez. Bilgi edinebileceği her alan onun için kaçınılmaz olarak keyiflidir. Kimilerinin gözünde tanrıçalaşan, fil dişi kulelerinden inmez sanılan Lima, sahip olduğu tevazu ile de çok sevilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.