İkizler Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?

İkizler sevgilisinin önce rengine kapılır, sonra zihnine vurulur! Zekâsı kulağından taşmayan, sözü içinde durandan hoşlanmaz. Şeytan tüyü var deriz ya hep, herkesin dikkatini çeker İkizler tılsımlı cümleleriyle kısa süreli flörtler eder. Aşka düşünce eğlencesi çok, neşesi yerinde, anlatacak hikayesi bol bulunur. Peki aşk kapıyı çaldığı gibi çarpıp gidince ne olur?

Hemen Arkadaşlarının Yanına Koşar!

İkizler Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?

İkizler’in tüm duyguları dilindedir. Hislerini kendi cümleleriyle kulağına çalınmadan tam olarak anlamaz. Kederini paylaşmak için koştuğu arkadaşlarına saatlerce dert yanar, haklı haksızı çok iyi bilir de bir kez de dostlarından duymak ister. Yaşadığı bu duyguyu enine boyuna anlatır, tüm örneklemeleri yapar! bazen ağlar, bazen kızar, çokça anlatır, içinde ne varsa bir güzel boşaltır. Hızını alamazsa gece sabah olur, akıl da danışır, karar da bildirir. Anlata anlata işin içinden çıkacağını, sohbetin sonunda olanı biteni unutup yeni hayatına yelken açacağını sansa da o kadar kolay olmaz! Yine de birazcık rahatlar.

Sosyal Medyaya Dalar!

İkizler Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?

Arkadaşlar gidip bir başına kalınca İkizler bu kez de telefonuna sarılır. Başlarda komikli, kedili, çocuklu videolara sarıp, zihninin sesini susturmaya çalışsa da biraz güler, eğlenir kulaklarını tırmalayan, içini kemiren merakına yenik düşüp malum soruyu sorar; “Acaba şimdi nerede, ne yapıyordur”. Ex sevgili araştırma vakti gelip çatınca, ismi bulunan her boşluğa yazılır, eşinin dostunun hala bağlantıda olduğu hesaplarına şöyle bir göz atılır, İkizler araştırmaya koyulur. Telefonu elinde o hayattan öbürüne, o sayfadan ötekine zıplayan İkizler, neyi aradığını da unutur, kendini olmadık sayfada ilginç bilgiler okurken bulur.

Zihnini Oyalayacak Bir Şeyler Bulur!

İkizler Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?

Asıl faaliyet alanı zihni olan İkizler’in düşüncelerinden uzaklaşması için kendine bolca uğraş bulması gerekir. Konu döner dolaşır güzel günlerin sona erdiğine bağlanır! İkizler’in iç sesini bastıracak türlü meşgaleler bulup, kendini eğlemesi gerekir. Kitaplığına yönelir önce, birkaç kitap karıştırır. Bilgisayar başında alır soluğu, hemen başlayabileceği kursları soruşturur. Eli değmişken birkaç da seyahat planlayan İkizler, her gününü her saatini doldurur! Arta kalan zamanlarında ise arkadaşlarıyla sohbete koyulur.

Eğlenceden Geri Gelmez!

İkizler Burcu Nasıl Aşk Acısı Çeker?

Gelgit ruhu malum içinde durduğu gibi durmaz İkizler’in. Ne vakit neşenin dibine vurdu ne ara hüzünlere gark oldu takibi de anlaması da zordur. Yalnız kalınca zihninin sesiyle fazlaca sohbete koyulursa, modu düşebilir, depresyonun eşiğine gelebilir. Hal böyle olunca İkizler fazla yalnız kalmaz, gürültüsü bol, müziği şen, dansı keyifli ortamlarda hoşça vakit geçirmeye dalar! Ruh haline kaçacak kuytu bırakmaz!

Flört Kapıyı Çalar!

Artık iyiden iyiye ayrılık acısından uzaklaşan, mutlu mesut yaşantısının büyüsüne kapılan, dost sohbetlerinde konuşmalara doyamayan İkizler’in gözü birini keser, kalbi pırpır eder! onca okumanın, gezmenin, eğlenmenin, türlü uğraş edinmenin yapamadığını küçük bir kalp çarpıntısı bir anda yapar. Artık geçmiş bulanık, yarınlar keyif doludur. Sohbet başlar, İkizler müstakbel sevgilinin ağzının içine bakar! Eski heyecanı yerini alır, hevesli bakışlarını takınan İkizler dilinin bağını çözüp, şeytan tüyünü ortaya çıkarır.

Bir Yorum Bırakın
  1. abi 28 aşk nedir bütün şehri ailemi terkedesim var…sevdiğim kızdan aile zoruyla ayrılmak nedir…Allah kimseyi aile egosu ile yaşatmasın….ama ben gidecem bu şehirden ailemde bensiz yaşasın… o kızın başka bir erkeğin kollarında olduğu görmektense uzak bir diyarda kalbimin fısıltısını dinlerim….

    Ah o eller kahpe eller …

  2. Heleki hiç bir şey yokken terkedişi pis koymuştu bana. Sebepsizce gidişine hiç bir zaman anlam vermicem ve mutlu olmasınıda dilemiyeceğim. O kadar rahatki kız dünya umrunda değil hemen yeni uğraşlara yönlenip herşeyi bir kerede sildi belliki. Sakın ama sakın sevgisine güvenmeyin. Çok rahat rol yapıyorlar, yapmacıklar sakın aldanmayın. Seven kişi ne olursa olsun ailesi için sevdiğinden vaz geçmez. Ve en önemlisi karmakarışık hayatlarına sırf kafa dağırmak için kötü zamanında seni hayatına alır ve sadece kullanır işi görülene kadar, sonra yenisi gelir yada senden öncekine bile dönebilir. Ailesinin sözüne çok değer verirler isterse ailesi büyücü olsun yada kör cahil olsun. Siz siz olun ikizler kızlarından uzak durun. Hayatınız biter. Kendine bağlarda sonra çeker gider sebepsizce. Sevgisini bile dile getiremez, ifade etmez içine kapanık olan ikizlerden özellikle uzak durun. Ve asla emek, değer ve karşılığını alamadığınız şeyler sunmayın. Çünkü bir gün sadec kullanıldığınızı göreceksiniz.o gidincede uğraşmayın boşuna sadce kendinizi küçük düşürürsünüz çünkü asla geri gelmezler. Dönmezler bunu bilin… Sabır dileyin Yarada yalvarın ki ona olan içinizdeki tüm sevgiyi sizden alsın.

    • Kardeşim ikizler burcu ile sevmek kelimelerini yan yana düşünemiyorum.Erkekleri de iyi bir aile babası olamıyorlar.Ama kendi ebeveynlerine düşkün oldukları kesin.Dünya kendi etrafında dönsün,hep benim dediğim olsun,kimse bana dokunmasın,karışmasın istiyorlar.Zora geldimi insanı ortada koyma konusunda üstlerine yok.Hırsları ve kendi menfaatleri için mücadele etmeyi severler ama sizin için kılını kıpırdatmazlar.İnatları burdan Çin’e yol olur.

  3. Ufuk Ayaz aynen yazdıklarım hepside çok doğru bende kapılmıştım bir kere ama sonrada anasını aglattim ben uzulecegime o üzülsün çokda basit bu ikizler bayanlarının kafasini karıştırmayı becerirsen bak nasıl köpek gibi oluyorlar bir dene gör sen yanma kendini beğenmiş şımarık yansin

  4. Nedir bu ya bizi neden bukadar kötü tanıyorsunuz 😅😅 biz çok iyi İnsanız eyer ayrılmış sa senden yalan konusmussundur ki haklıda adam hem suç hiç birazdan tek taraflı olamaz çift taraflı vardır bir ikizler erkeği olarak diyorum bunu neyse boş ver edin bizi 😅

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir