İkizler Burcu Kadınının Stili

Kolayca değişime uyum sağlayabilen ancak ilgisi çabucak dağılan bir burç olan İkizlerin bu özellikleri giyim stillerine de yansıyor. İkizler kadını, unisex giyim tarzından, oversize ceket, elbise ya da kazaklardan asla vazgeçemez. Farklı olduğu kadar modern ve rahat çizgiler de onun için önemli. Hazırsan İkizler burcu kadınının giyim zevkini inceliyoruz.

Onun Rengi Sarı ve Tonları.

Sarı, hardal sarısı ya da turuncuya yakın sarı! Hepsi İkizler burcu kadınının daha parlak ve göz alıcı görünmesini sağlayan renkler. İkizler kadını bu kadar dikkat çekici bir renk seçimi yaparken aynı zamanda bunu trendlere nasıl uyduracağını, modern çizgilerle nasıl kombine edeceğini de çok iyi bilir. İddialı bir sarı giydiğinde hiçbir zaman üzerinde o renk kadar iddialı başka bir tasarım kullanmaz. Diğer her şey sade renklerde olur.

Modern Çizgiler

Modern şık denilince akla gelen ilk burç Koç olabilir. Fakat İkizler kadınının da çok yönlü bir karakteri var ve o da gerek iş yerinde gerek iş çıkışında katılacağı bir yemekte rahat ve şık olmayı ister. Bunu da son yıllarda moda olan belden oturmalı bol kesim klasik pantolon tercihleri ile stillerine yansıtır.

Boğazlı Kazak

İkizler kadını unisex giyinmeyi çok seviyor ve oversize denilen büyük beden aşkı boğazlı kazaklarda depreşiyor. O yüzden partnerinin bol kazaklarını giymekten büyük bir keyif duyar ve boğazlı kazak satın alırken de çoğunlukla bol kesimli olmasına dikkat eder.

Boyfriend Jean

Hareketli İkizler burcu kadının imdadına hafif bol ve biraz yüksek belli, bazen yırtık bazen de sade, kısacası birçok çeşitte görebildiğimiz boyfriend jeanleri yetişiyor. Eğer jean giyeceklerse üzerlerinde başka bir model de görmek oldukça zor İkizler kadınını. Olsen kardeşler gibi 1.50 cm boyunda değillerse tabii.

Jean dışındaki pantolon seçimlerini ise kumaş pantolon ve klasik kesimlerden yana kullanırlar.

Kadife Ceket

Çeşitlilikten vazgeçmeyen ve sürekli değişim arayan bir burcun, klasik ceket giymeyeceğini tahmin edersiniz. İkizler burcu kadını farklılığı kumaşında arayarak artık neredeyse kimsenin tercih etmeyeceği fitilli kadife ceket giyebilir. Üstelik bunu elbise üzerine ya da çok özel bir gecede tercih edebilir.

Beyaz Gömlek

Sosyal çevresi geniş olan İkizler kadını gideceği yeri bilmiyorsa giyim tarzı ile ilgili dikkatleri üzerine çekme riskini almaz. Beyaz bir gömlek ile arzı endam eder. Bu onun en risksiz seçimidir.

Değişken Makyaj

İkizler kadınının keskin çizgilerden hoşlanmayan, esnek tarzını en fazla makyaj renkleri seçiminde görebiliyoruz. O nedenle makyajda farklı şeyler ya da renkleri denemekten çekinmeyen bir portre çiziyor İkizler bize. Bir gün dumanlı göz makyajı yaparken başka bir gün ise eyeliner ve kırmızı ruj kullanabilir. Bazense ona çok yakışan pembe tonlarını kullanarak varla yok arası bir makyaj tercih edebilir.

Aksesuar Tercihi

İkizler kadını aksesuara bir hayli düşkün, öyle ki birini çıkarır öbürünü takar diyebiliriz. Hatta bu konuda biraz da tatminsizdir. Kolye, bilezik ya da yüzük tercih edecekse bu asla bir tane olmaz. Çünkü bir tane seçim yaparsa ondan çabucak sıkılacağını bilir. Onun yerine her birinden bol bol takar ki her baktığında farklı bir şey görerek yaptığı seçimden memnun olsun.

Ünlü İkizler Burcu Ünlüleri

İkizler burcunun yabancı ünlüleri arasında Nicole Kidman, Anna Kornikova, Angelina Jolie, Johnny Depp, Kylie Minogue, Marilyn Monroe, Heidi Klum, Adriana Lima, Türk ünlüleri arasında ise Nilüfer, Kenan İmirzalıoğlu, Şebnem Özinal, Naz Elmas, Sıla, Nehir Erdoğan bulunuyor. Bu isimlerden hiçbirinin stilini incelemeyeceğiz çünkü İkizler kadınları olarak her trende uygun kıyafetleri ile Mary Kate ve Ashley Olsen’lar biraz daha ön plana çıktılar.

Dünyanın en ünlü ve stilleri en çok takip edilen ikizleri, günlük hayatlarında trendlere uyarak seçimlerini yapıyorlar. Bu onların değişime açık olduğunun en büyük göstergesi. Bu boyfriend modayken de skinny jeans modayken de hep böyle oldu. Hatta bugünlerde pantolon seçimlerinde bol paça kumaş pantolonları da sıklıkla görüyoruz.

Fazla kırmızı halıda görmediğimiz ikili genellikle defilelerin en ön sıraları için ya da MET Gala gibi çok özel gecelerde kırmızı halıyı tercih ettikleri için kıyafetleri de gidecekleri balonun konseptine göre belirleniyor. Renk konusunda İkizler burcu kadınları gibi sarı ve tonları yerine siyah, beyaz ve kırmızdan vazgeçmiyorlar. Stillerinin çizgisi ise modern ile rahat.

Değişime uyum sağlayan İkizler kadınının stilini ayrıntılarıyla inceledik. Eğer sen de hala tarzını belirlemediysen sana verdiğimiz örneklerle stilini oluşturabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir