İkizler Burcu Kadınının Âşık Olacağı Erkekte Aradığı Özellikleri Açıklıyoruz

Zodyak’ın en değişken, en yerinde duramayan, en kabına sığamayan ve en ilginç burçlarından biri olan İkizler burcu kadınlarının, çoğu insan tarafından anlaşılmaz bulunmasını anlayabiliyoruz. Bu içerikteki bütün çabamız İkizler burcu kadınlarını anlaşılır kılmak ve onların da mutlu olmasını sağlamak. Zekâsı ve tüm karizmasıyla girdiği ortamların yıldızı olan İkizler burcu kadınlarının, âşık olacağı erkekte aradığı özellikleri merak ediyor musunuz? Eğer siz bir ikizler burcu kadınına âşık olduysanız ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız, en doğru içeriktesiniz.

Zeki Biri Olması

Bir İkizler burcu kadınının âşık olacağı erkekte aradığı en önemli ve olmazsa olmaz özellik zeki olması. Ortamda zekâsını konuşturan bir erkek varsa, İkizler burcu kadınını çok uzakta aramanıza gerek yok. O adam neredeyse, İkizler burcu kadını da orada olacaktır. Zekânıza güvenmiyorsanız, bu kadınların yanına yaklaşmayı düşünmeyin bile. Ama zekânıza güveniyorsanız ve topluluk içinde zekânızı parlatabiliyorsanız, o zaman hoşlandığınız İkizler burcu kadınının size geleceğinden emin olabilirsiniz.

Entelektüel Biri Olması

Âşık olacakları erkeklerle her konuda konuşabilmek ve onlarla bir bağ kurabilmek, İkizler burcu kadınlarının en çok önemsediği ihtiyaçlarından biridir. Bir İkizler burcu kadını, bilim, teknik, sanat, kültürel faaliyetler başta olmak üzere her konuda konuşabilecek beceriye sahiptir. Karşısındaki insanın da kendisini bu konuda beslemesini bekler ve bu nedenle de kültürel birikime çok önem verirler. Sinema desen bende, tiyatro, müzik, edebiyat, son bilimsel gelişmeler, hepsi bende diyorsanız, hoşlandığınız İkizler burcu kadınının dikkatini çekmeniz garanti!

Hobilerine Önem Veren Biri Olması

İkizler burcu kadınları çok yönlü oldukları için, karşılarındaki kişilerin de çok yönlü olması, birden fazla konuyla ilgilenmesi ve hobileri olması çok hoşlarına gider. Kendi özerk alanları kadar, âşık oldukları kişinin de bir alanı olması gerektiğine inanan İkizler burcu kadınları, partnerlerinin hobilerini destekleyeceklerdir. Sporla, müzik aleti çalmakla, resim yapmakla, dans etmekle ya da başka herhangi bir konuyla ilgileniyorsanız ve bunu hobi haline getirdiyseniz, hoşlandığınız İkizler burcu kadınının dikkatini çekmemeniz imkânsız!

Bilgisiyle, Kültürüyle Toplumun Hayranlığını Toplayan Biri Olması

Girdiği her ortamda öne çıkan, anlattıkları hikâyeler herkes tarafından ilgiyle dinlenen İkizler burcu kadınları, en az kendileri kadar ilgi çeken ve hayranlık toplayan erkeklere âşık olurlar. Bu özellik sadece bu kadarla da kalmıyor. İnsanların sizden tavsiye aldığını, fikirlerinize önem verildiğini, topluluk içinde sözü geçen biri olduğunuzu görmeleri halinde bu da size onların gözünde ekstra puan kazandırır. Eğlenceli hikâyeleriniz varsa ve bunları insanları büyüleyerek anlatabiliyorsanız, bir İkizler kadınının size âşık olmadan duramayacağını bilmenizi isteriz.

Sosyal Hayatında Aktif Biri Olması

İşleyen demir pas tutmaz! İkizler burcu kadınları, koşar değil uçar adım yaşadıkları ve aktiflikte sınır tanımadıkları için tembel erkeklerden pek hoşlanmazlar. Onlarla yürüyüp onlarla koşacak, onlarla uçuşa geçip onlarla havalanacak erkeklere âşık olurlar. Bu durumu sadece çalışkan olmakla değil, tembel olmamakla da değerlendirebiliriz. Elbette her zaman değil ama güneşli güzel günlerde evde yatıp dizi izlemek yerine, bir aktiviteye katılmayı seviyorsanız; durmayı, beklemeyi sevmeyen İkizler burcu kadınlarının hayatı boyunca aradığı âşık siz olabilirsiniz!

Ufak Detaylarda Boğulmayacak Biri Olması

İkizler burcu kadınları, âşık olmadan önce, ilgilendikleri adamı yakın markaja alarak gözlemlemeye başlarlar. Beğenileri arttıkça onları önemseyerek onlara olan ilgilerini gösterirler. Âşık olacakları adamların da etrafta onlarla ilgili olup biteni önemsemesini ve düşünceli olmasını arzularlar. Ama bunu yaparken detaylarda kaybolmayan biri olup olmadığınızı ölçmeye çalışırlar. İkizler burcu kadınları detaycı olmadıkları, hatta çoğu zaman detaylardan sıkılan bireyler oldukları için ince eleyip sık dokumayan, her hareketi detaylıca planlamayan ama yine de romantizmden ödün vermeyen biriyseniz İkizler burcu kadınının kalbini araladınız demektir!

İmaları Anlayabilmesi

Keskin zekâya sahip İkizler burcu kadınları, her zaman her şeyi açık açık söylemezler, bazen de minik imalar, göndermeler, laf oyunları yaparlar. Bu göndermeleri anlayıp karşılık verebilen adamlara ise bayılırlar. Karşılıklı minik imalar, onlar için oyunu daha cazip kılar. Laf cambazlığında üstüme yok, konuların etrafında döner durur ama öldürmeyecek kadar şey paylaşırım diyorsanız, daha ilk haftadan İkizler burcu kadınının kalbini fethedebilirsiniz.

İkizler Burcu Kadınları İçin “Olmazsa Olmaz” Laf Dalaşlarına Girebilmesi

İmalarda başarılıysanız, bu oyunu bir üst seviyeye çekmeniz aranızdaki bağı güçlendirecektir. Hobi olarak bile laf dalaşına girip, son sözü söyleyen olmak için kanının son damlasına kadar savaşabilecek yetenekte olan İkizler burcu kadınları, bu oyunda sizinle çekişmeye girmeye bayılacaktır. Laf dalaşlarında başarılı olduğunuzu fark eden İkizler burcu kadını, sizi radarına alacak ve siz çıkmak isteyene kadar sizi orada tutacaktır.

Özgürlüğüne Düşkün Olması

 

Bir İkizler burcu kadını için hayattaki en önemli şey özgürlüğüdür. Özgürlüğünün elinden alınmasından, kısıtlanmaktan, sıkıştırılmışlık hissinden hiç hoşlanmaz. Dolayısıyla karşısındaki kişinin de bunlardan uzak durduğundan emin olmak ister. Özgürlüğüne, kendi alanına sahip çıkan ve değer veren bir erkekle yaşayacağı bir ilişki, İkizler burcu kadını için biçilmiş kaftan olacaktır. Gereksiz kıskançlıklardan uzak, herkesin kendi alanına sahip olduğu, sakin ve huzurlu bir ilişki yaşamak istiyorsanız, en yakınınızdaki İkizler burcu kadınını sakın kaçırmayın!

Sofistike Olması

İkizler burcuna mensup insanlar için söylenebilecek en doğru şey, kesinlikle tek katmandan oluşmuyor olmalarıdır. Tıpkı erkekleri gibi, İkizler burcu kadınları da tek katmanlı insanlardan hoşlanmazlar. Âşık olacakları kişinin, tanıdıkça sevecekleri, sevdikçe tanıyacakları, her gün yeni özelliklerini keşfedecekleri, hatta yeniden tanışacakları biri olmasını isterler. Karışık, kapalı, gizemli, onlara çözmesi için her hafta yeni bir bulmaca verecek biriyseniz, İkizler burcu kadınlarını adeta bir mıknatıs gibi çekebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.