İkizler Burcu ile Arkadaş Olmak İçin 3 Neden

Bir nevi sosyal ajan olan İkizler burçları herkesle konuşur, herkesi tanır bir anda çevresindeki herkesle tanışaral kendine yeni bir arkadaşlık ağı oluşturur. Bu yüzden bir İkizler burcuyla gittiğiniz yerlerde mutlaka onun tanıdığı birileri vardır veya orada oturduğunuz süre içinde birkaç kişi gelip selam verir. Dalgalı ruh halleriyle nam salmış olan İkizler burcu aslında öyle şehir efsanesi gibi yayılan “bir dediği bir dediğini tutmaz” lafını çok da hak etmiyor. Tabii ki her insanın hem iyi hem kötü tarafları var ama İkizler burcu hakkında duyduklarınızın çoğu balondur. Onun hakkında doğru olan negatif ve dikkat etmeniz gereken en önemli konu “inadı”dır! Bakmayın siz sosyal medyada yazan abartı sözlere. İşte İkizler burçlarıyla arkadaş olmanız için 3 önemli neden!

1 – Gaza Basmaya Hazır mısınız?

Ortamların insanı lafını duymuşsunudur mutlaka. İşte o ortamların insanı kesinlikle İkizler burçlarıdır. Sanatsal bir aktivite, eğlenceli bir etkinlik, konser, söyleşi fark etmez… Etrafınıza biraz dikkatli bakının, çevresinde insanların olduğu, sürekli konuşan ve kendini dinletmeyi başaran birini görürseniz evet işte o İkizler burcu yeni arkadaşınız. Sosyalleşmeyi seven İkizler burçları arkadaşlarını da yanında ayırmaz. Eğer biraz uyuşuk bir yapınız varsa sizi silkeleyip kendinize getirmeyi başarır. Gitmek istediğiniz bir yer mi var, İkizler burcu dostunuza söyleyin gerisini o halleder. İkizler burcuyla samimi dost olmanın birinci adımı beraber sosyalleşebilmektir. Çok eğleneceksiniz.

2 – Beni Böyle Sev

Sevimli, eğlenceli, iyimser, iyi niyetli, zeki ve iyi huylu bir enerji kıvılcımıyla arkadaş olmak kolay değildir. Biraz da sivri dil işin içine girdi mi, bazı insanlar için daha da zorlaşabilir. Çünkü İkizler burcu dolambaçlı olmayı sevmez hatta nasıl –miş gibi davranılır onu bilmez. O yüzden o anda aklından ne geçiyorsa hemen söyler. Asla art niyetli değildir ve kaçak dövüşmez. Bunların hepsi sağlam temelli, uzun süreli arkadaşlığın harcıdır aslında. İşte bu sivri dilleri yüzünden adları bu kadar çok çıktı ya… Aslında yakın arkadaşları onların ne demek istediğini bilir ve samimiyetlerine çok güvenirler. Altını çizmekte fayda var. İkizler burçlarının altıncı hisleri o kadar kuvvetli ki; gelen olayları önceden sezerek, yerinde kararlar vermek gibi harika bir huyları var. Ve yanılmazlar. Sözlerine inanın. O çocuktan bir iş olmaz derse “güle güle” diyerek uzaklaşın.

3 – “Yenilik mi?” Gönder Gelsin

Hayatı ciddiye almayı sevmeyen İkizler burçları, açıkçası alanları da pek sevmezler. Hele rutini fark ettiler mi kaçarlar! Siz de yerinde duramıyor, yeni şeyleri denemeyi seviyor ve farklılıktan hoşlanıyorsanız sizin zaten en iyi arkadaşınız İkizler burcundan bir başkası olamaz. Yeni olan her şeye herkesten önce koşan İkizler burçları, tabii ki bunları ilk önce en yakın arkaşıyla paylaşır.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.