İkizler Burcu Erkeğinin Stili

Tatlı ve ukala tavrını tarzına da yansıtan renkli İkizler burcu erkeklerinin stili incelemeye sıra geldi. Evet, senden bahsediyoruz. Spor ve klasiği mükemmel bir şekilde tarzına yansıtan, renkli ve çeşitli giyinmekten korkmayan, değişime açık olduğunu her parça ile destekleyen, oversize akımının öncüsü, hareketli yaşamını giyim zevki ile harmanlayan eşsiz bir stile sahipsin. Tabii bu anlattığımız özelliklerini dolabına yansıtırsan.

İkizler burcu erkeği olarak senin dolabının vazgeçilmez 3 parçası var. Beyaz tişörtlerin, boğazlı kazağın ve oversize tüm kıyafetlerin. Onlar olmazsa o dolap senin için anlamını yitirir. Onun dışındaki parçaların da önemli ama bu 3 parça ile tüm ömrünü geçirebilirsin. Bir de aksesuar tutkun var ki ben süslüyüm diyen kadının bile eline su dökemez. Hatta bu tarzı yansıtan en stil sahibi İkizler burcu erkeği Johnny Deep’tir.

Sen değişime açık olduğun ve aynı zamanda trendleri de takip ettiğin için şıklık senin hayatının bir parçası. Fakat sen şık olacağın diye Terazi burcu erkeği gibi hep şık ve asil giyinmiyorsun. Sen Kova burcu gibi renkli bir stilin ile ya da Yay burcu erkeği gibi salaşlığınla da şık olacağını biliyor ve bunu çok güzel bir şekilde tarzına yansıtıyorsun.

Şimdi artık hazırsan senin stili belirleyen kıyafetleri analiz etmenin sırası geldi. Eğer anlattığımız parçalara henüz sahip değilsen bu yazıdan sonra dolabına eklemek için not almanı tavsiye ediyoruz.

Casual Renkleri

Her erkeğin dolabının vazgeçilmez parçalarından biri de casual giyimdir. Bazı iş yerlerin tamamen bu şekilde giyime izin verirken bazıları ise free friday adı altında casual stile izin verir. Senin içinse bu tarz dolabına kıyafetlerini kendi aldığın zamandan beri var. Sen her erkeğin dolabına eklediği kadife pantolon ve rahat ve şık yünlü kazaklar yerine casual stili askılı pantolonlar, kısa paça chino pantolonlar, 50’li yılların stillerine gönderme yapar şekilde taşırsın üzerinde. Bu bile sana saygı duymamız için yeterliyken bir de farklı renkler ile İtalyan erkeklerinin stiline taş çıkartırsın.

İki Renk Tutkusu

Renkler senin için vazgeçilmez. Sen değişken tavrın ve her şeyden çabuk sıkılan özelliğini bilir ve dolabına ekleyeceğin parçanın farklı bir özelliği olmasını istersin. Böylece hem onu daha uzun süreli kullanır hem de asla modasının geçmesine izin vermezsin. Genellikle kadın giyiminde tasarlanan iki renk kıyafetleri sen kendi dolabına da eklersin. Her ne kadar zor bulunan parçalar olsa da İkizler burcu erkeği onu mutlaka bulur ve giyer. Kırmızı siyah ile başladığın bu stile zamanla mavi-bej, siyah-sütlü kahverengi, lacivert-kahverengi ikilileriyle birçok erkeğe öncü olursun.

Sıra Dışı Kot Ceket Seçimleri

Her erkeğin olmazsa olmazı kot ceketler kadınların bile en az 2 tane olmak üzere dolaplarına ekledikleri bir parçadır. Fakat kimse senin kadar özgür olmaz kot ceketle. Sen nerede farklı, iki renk, sloganlı bir kot ceket var gider onu alırsın. Böyle bir parça bulamadığında ise sen boyarsın ceketini.

Boğazlı Kazak Tutkusu

Hareketli hayatının vazgeçilmezi hızlı hazırlanmaktır. Senin için bir yere giderken gideceğin yerin rahat mı şık mı giyilebilir olması önemli. Rahat bir ortamsa giyeceğin şey bellidir; boğazlı kazak. Fakat her boğazlı kazak sana uymaz. Boğazı mümkünse çenene çarpmalı ve toprak tonlarında, hardal rengi, yeşil renk ya da farklı bir tarz olması önemli.

Takım Elbise Seçimi

Sen yeri geldiğinde en az Boğa burcu erkeği gibi bıçak gibi bir takım elbise giyersin. Tabii canın isterse. Eğer iyi günündeysen renkli ve özellikle bordo ve tonlarındaki takım elbisen ile arz-ı endam edersin. Risk almak istemezsen kruvaze ceketli takım elbise senin her daim kurtarıcındır. Bazen içine gömlek yerine V yaka kazak giyerek trendlerin takipçisi olduğunu da cümle aleme ispatlamaktan asla çekinmezsin.

Oversize Akımı

Hep söylüyoruz ve söylemeye de devam edeceğiz. Oversize akımı İkizler burcu erkekleri ve kadınları için yaratıldı ve en iyi taşıyanı siz ikinizsiniz bu dünyada. O nedenle bu konu hakkında yorum yapmıyoruz ve sen işini bildiğin için 2019 yılının devasa oversize parçalarını bile kendine yakıştıracağına eminiz.

Beyaz Tişört Rahatlığı

Bir adaya gidecek olsan yanına alacağın 3 şeyden biri kesinlikle beyaz tişörtündür. Çünkü senin için beyaz tişört ayakkabı kadar önemlidir. Casual stilde giyersin, spor yaparken giyersin, takım elbisenin içine giyersin, gömleğinin içine giyersin. Çünkü seviyorsun ve yakıştırmasını bilmen de cabası. Üstelik palto içine beyaz tişört trendini de ilk uygulayanlardan biri sensindir.

Aksesuar Aşkı      

Fular, şapka, bere, gözlük, papyon, askı, bileklik, yüzük, kolye, küpe ve çanta. Kısaca bir kadının dolabındaki her aksesuar senin de dolabında var. Üstelik bazılarını sen kadınlardan daha iyi kullanıyorsun. Sen evden çıkmadan önce asla bir aksesuarı çıkarmaz yerine bir tane daha eklersin. Eh, yakıştırmasını da bildiğin için sana her yaptığın yakışıyor.

Ayakkabı Tercihi

İkizler burcu erkekleri tüm erkeklerden biraz daha farklı ayakkabı tasarımlarını beğenir. Örneğin 40’lı yıllarda mafyaların giydiği siyah beyaz Oxfordlar günümüzde en çok İkizler burcu erkeğinin tercih ettiği bir modeldir. Botların bile bir başkadır. Değişiklik sevdiğini tepeden tırnağa göstermek için adeta üzerindeki her parçayı özenle seçersin.

Saç Stili

İkizler burcu erkeği eğer kısıtlayıcı kurumsal bir şirkette çalışmıyorsa saçları her zaman uzundur. Uzun saçların ona kattığı cool tavra bayılır. Her zaman entelektüeldir ama bu saçlar ile bunu ispat edercesine açık saçla dolaşır. Kadınları da daha çok etkilemesi de yanına kar kalır.

Ünlü İkizler Burcu Erkekleri

İkizler burcu ünlüleri arasında en fazla liderler gözümüze çarpar. Sanki bu dünyaya lider olan gelen tüm insanların burçları İkizler olmalıymış gibi bir kural varmış gibi düşündürüyor bize. Bu saydığımız liderler arasında Bülent Ecevit, JFK, Che Guevera, Erdal İnönü, George Bush, Donald Trump bulunur. Bir başka ünlü grup ise cool oyuncular geçididir adeta. Haluk Bilginer, Johnny Depp, Morgan Freeman, Clint Eastwood ve Liam Nielson’dır. Sanat dünyasının diğer İkizler burcu erkekleri ise Lenny Kravits, Tupac, Atilla İlhan, Kerem Bursin, Lional Richie, Colin Farrel, Mark Wahlberg, Chris Evans, Kenan İmirzalıoğlu ve Özgür Çevik’tir.

Tüm bu ünlülerin stillerine baktığımızda tamamıyla İkizler burucunu yansıtan Johnny Depp’in hayranlık veren stilini incelemeye karar verdik. Hatta Johnny’nin İkizler burcu erkeği olduğunu anlamak için doğum tarihi yerine stiline bakmak yeterliydi.

Takım elbise genelde giymeyen giydiği zaman ise kırmızı halıyı ağlatan bir tarzı vardır Johnny’nin. Çoğunlukla yelekli, kruvaze ceketli takım elbiseleri tercih eder. Smokin giymek zorunda olduğunda da tek bir stil gibi görünmekten her zaman kaçındığı ve değişimden korkmadığı için beyaz papyonu dener her seferinde. Takım elbise ayakkabısı ise asla Oxford değil onun yerine bottur. Çünkü o tam bir çeşitliliği seven İkizler erkeğidir.

Ünlü oyuncu günlük kıyafetlerinde ise her renk kot pantolonu giyer. Yelek onun değişmez bir parçasıdır. Trençkot giymekten çekinmeyen, pantolonuna sürekli zincir takan bir stili vardır. Hareketli hayatını kısıtlayacak hiçbir parçayı dolabına sokmaz. Çizgili her şeye en az Kova burcu kadar sadıktır. Oversize ceket ve paltolar ile aşk yaşar. Beyaz tişört en büyük kurtarıcısı olmasa da sık sık giydiği bir parçadır.

Stilini belirlerken neredeyse şapkasız sokağa çıkmayan ve aksesuarları olmadan çöp atmaya bile gitmeyecek bir tarzı vardır. Her daim taktığı renkli gözlükleri, şapkaları, kolye ve yüzükleri onun için şarttır. Hatta iyi günündeyse bileklik ve fular da takar. Eğer sen de stiline aşık olduğumuz Johnny Depp gibi giyinen bir İkizler burcu erkeği olmak istiyorsan onun tarzını sıklıkla takip etmelisin.

Görseller: Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.