İkizler Burcu Erkeğinin Aşık Olacağı Kadında Aradığı Özellikleri Açıklıyoruz!

Zodyak’ın en değişken, en yerinde duramayan, en kabına sığamayan ve en ilginç burcu olan İkizler burcuna sahip olan erkeklerin de İkizler burcu kadınları gibi, çoğu insan tarafından anlaşılmaz bulunmasını anlayabiliyoruz. Neyi istediğinden çok neyi istemediğini bilen İkizler burcu erkeklerinin, sizi friendzone’a mı aldığını yoksa sizi tamamen kendisine mi sakladığını anlamak için Sherlock Holmes’e danışmanıza gerek yok! Bu içerikteki bütün çabamız da İkizler burcu erkeklerini anlaşılır kılmak ve hem sizin hem de onların mutlu olmasını sağlamak için zaten. Neşesi ve tüm yetenekleriyle girdikleri ortamların yıldızı olan İkizler burcu erkeklerinin âşık olacağı kadınlarda aradığı özellikleri merak ediyor musunuz? Eğer siz bir ikizler burcu erkeğine âşık olduysanız ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız, yol yakınken vazgeçin! Demiyoruz tabii, buyurun efendim özelliklerinizi kıyaslamak için en doğru içeriktesiniz.

– Neşeli Biri Olması

Bir İkizler burcu erkeğinin mıknatısı neşeli olmaktır. Dramadan, mutsuzluktan hiç hoşlanmayan İkizler burcu erkekleri, bunlardan beslenen kadınlardan hatta sadece kadınlardan değil, tüm insanlardan pek hoşlanmazlar. Bu nedenle neşeli kadınlar, İkizler burcu erkeklerini adeta bir mıknatıs gibi çekerler. Sosyal çevresi geniş olan İkizler burcu erkekleri, surat asan, enerji emen, sürekli dert yanan insanların olduğu ortamlardan ardına bile bakmadan kaçma eğilimindedir. Onların ilacı, eğlenceli, mutlu, neşeli ortamlardaki esprili insanlardır. Eğer siz de neşeyi, eğlenmeyi, sonsuz kahkahayı, her türlü şakayı seviyorsanız, İkizler burcu erkeği için muhteşem bir partner olabilirsiniz. Hele bir de beraber devam ettirdiğiniz şakalarınız, kendi aranızda esprileriniz oluşmaya başladıysa İkizler burcu erkeğinin size kitleneceğinden ve gözünün sizden başkasını görmeyeceğinden emin olabilirsiniz.

– Zeki Biri Olması

İkizler burcunun kadınları gibi, erkekleri de zekâya âşık olurlar. Bir İkizler burcu erkeğinin de âşık olacağı kadında aradığı en önemli ve olmazsa olmaz özelliklerden biri zeki olmasıdır. Zekâdan beslenmeye, kaliteli sohbetlere, zekâsıyla ışıldayan kadınlara bayılan İkizler burcu erkeklerini, ortamda zekâsını konuşturan bir kadın varsa, çok uzakta aramanıza gerek yok. O kadın neredeyse, İkizler burcu erkeği de hemen yanında olacaktır. İkizler burcu erkekleri de kadınları gibi konuşmaya, sohbet etmeye, uzun süre iletişim halinde kalmaya bayılırlar. Zekânızdan hoşlandıkları taktirde sizi sürekli zorlamaya çalışırlar ve zorlanmadığınızı gördüklerinde kalpleri sizin için hızla çarpmaya başlar. Zekânıza güveniyorsanız, topluluk içinde zekânızı parlatabiliyorsanız ve zeki bir İkizler erkeği ile yarışmayı göze alıyorsanız, o zaman hoşlandığınız İkizler burcu erkeğinin size koşar adım geleceğinden emin olabilirsiniz.

– Güzel Konuşabilen Biri Olması

İkizler burcu erkeklerinin âşık olacakları kadında aradıkları bir diğer özellik ise güzel konuşma konusunda becerisinin olmasıdır. Ses tonuyla, vurgularıyla, özenle seçtiği kelimeleriyle konuşan kadınlara olan ilgisi bir yana, bir de o kadınların konuştuğu konulara ilgi duyuyorsa aşk yolundaki ilk adım atılmış demektir. İkizler burcu erkekleri de İkizler burcu kadınları gibi çok yönlü oldukları için, karşılarındaki kişilerin de çok yönlü olması, birden fazla konuyla ilgilenmeleri çok hoşlarına gider. Her konuda konuşabilecek bilgiye sahip olmanızı, hanenize artı puan olarak kaydederler. Eğer böyle bir kadınsanız hoşlandığınız İkizler burcu erkeğinin dikkatini çekmemeniz imkânsız! Siz sohbet esnasında kendinizi kaybetmişken, İkizler burcu erkeğini karşınızda hayran hayran sizi dinlerken bulabilirsiniz.

– Bilgili ve Entelektüel Biri Olması

Tıpkı İkizler burcu kadınlarında olduğu gibi, İkizler burcu erkekleri de âşık olacakları kadınlarla her konuda konuşabilmeyi ve onlarla bir bağ kurabilmeyi isterler. Bu konuların da belli bir seviyenin üstünde olmasını tercih ederler. Dolu sohbetlerde bulunmak, İkizler burcu erkeklerinin en çok önemsediği ihtiyaçlarından biridir. Bir İkizler burcu insanı, bilim, teknik, sanat, kültürel faaliyetler başta olmak üzere her konuda konuşabilecek beceriye sahiptir. Karşısındaki insanın da kendisini bu konuda beslemesini bekler ve bu nedenle de entelektüel birikime çok önem verirler. Kültürel birikiminizi gösterecek konularda çokça konuşmak, dolu dolu konuşmak ve her an sohbete yetişebilmek sizin için zorlayıcı değilse, aksine bundan büyük keyif alıyorsanız İkizler burcu erkeği ile çok iyi anlaşacaksınız demektir!

– Nerede Nasıl Davranacağını Bilen Biri Olması

İkizler burcu erkekleri, âşık olacağı kadında zekâ arar, bilgi arar, kültür arar ve bir de nerede nasıl davranacağını bildiğinden emin olmak ister. Girdikleri her ortamın yıldızı olmayı başaran, yetenekleriyle, sohbetleriyle, neşeleriyle, anlattıkları hikâyeler ve bilgi birikimleriyle herkesin ilgisini çekebilen İkizler burcu erkekleri, en az kendileri kadar ilgi çeken, klasik olmayan sohbetlerde ortalığı kırıp geçiren, klasına düşkün, stil sahibi kadınlara âşık olurlar. Bulunduğunuz ortama ait değilmiş gibi duruyorsanız, eğlenceli bir partide sönük kalıyorsanız, şarkılara eşlik etmiyorsanız, dans etmekten çekiniyorsanız, İkizler erkeğiyle pek de şansınız olmayacak demektir. Ancak, bir toplantıda da bir partide de aynı verimli ilgiyi alabiliyorsanız, bütün eğlenceli hikâyelerinizi her zaman insanları büyüleyerek anlatabiliyorsanız, bir İkizler erkeğinin size âşık olmadan duramayacağını bilmenizi isteriz.

– İmaları Anlayabilen Biri Olması

Bir İkizler burcu erkeğinin en önemli özelliklerinden biri de imalarda bulunmayı çok seviyor ve imalarla iletişim kurabiliyor olmasıdır. Keskin zekâya sahip İkizler burcu erkekleri, her zaman her şeyi açık açık söylemezler ya da her şeyin açık açık konuşulmasından kolaylıkla sıkılabilirler. Bu nedenle hevesi ve heyecanı diri tutabilmek için bazen de minik imalar, göndermeler, laf oyunları yapmaktan hoşlanırlar. Bu göndermeleri anlayıp karşılık verebilen kadınlara ise bayılırlar. Böylelikle kendilerini ufak çaplı bir oyunun içine sokarlar. Karşılıklı minik imalar, küçük laf oyunları onlar için oyunu daha cazip kılar. Laf dalaşlarından, göndermeler ve imalar yapmaktan ve bunları ateşli bir oyuna çevirmekten hoşlanıyorsanız, mükemmel diğer yarınız bir İkizler burcu erkeğidir!

– Özgürlüğüne ve Yaşam Tarzına Saygılı Biri Olması

İkizler burcu erkekleri, özgürlüklerine düşkündürler. Bu nedenle eğer onları kontrol altına almak, sürekli izlemek gibi hevesleriniz varsa bu ilişkiye hiç başlamamanız daha hayırlıdır. Çünkü İkizler burcu erkekleri kontrol altına alınmaktan nefret ederler ve onları kontrol altına almaya çalıştığınızı hissettiklerinde sizden hızla soğurlar. Sosyal olarak aktif olan İkizler burcu arkadaşlarının her kesimden her çeşitten arkadaşları vardır ve bulunduğu an ne yapmak istiyorsa onu yapacaktır. Onu her haliyle kabul eder, yaşam tarzına saygı duyar ve yargılamazsanız, hatta kendi hayatınıza ve çeşitliliğinize sahip olup, kendi alanınızı sabitlemek isterseniz İkizler burcu erkeği ile çok uzun ömürlü bir ilişkiye yelken açabilirsiniz!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.