İkizler Burcu Erkeğini Etkilemek İçin Dolabına Eklemen Gereken 7 Parça

Hoşlandığın kişiyi etkilemenin yollarından biri de stilin ile göze çarpmaktır unutma. Bilgi birikimin, güzelliğin, pamuk kalbin ve boş zamanlarda okuduğun kitaplar ve seyrettiğin filmler ile onu etkilemek için önce radarına girmelisin. Elbette dikkat çekiciliğin ile konuşmanla ya da gülüşünle de fark edilebilirsin ama sana, stiline birkaç dokunuşla onun senin anında fark edeceğini söylesek ne düşünürsün? Eğer senin de cevabın süper olursa doğru yerdesin.

Öncelikle ilk bilmen gereken şey hoşlandığın çocuğun burcu! Çünkü stiline yapacağın dokunuşlar onun burcu ile ilgili olacak. Örneğin müstakbel aday Kova burcu erkeği ise onu etkilemek için çizgili elbiselerle ya da farklı tasarımlarla barışman gerekir. Daha fazlasını merak ediyorsan Kova burcu erkeğini etkilemek için dolabına eklemen gereken 7 parçayı anlattığımız içeriğimize göz atmalısın.

Kısaca anlatmak gerekirse her burcun kendine has özellikleri vardır. Bu hayatını yaşayışında da, aşk hayatında da, iş hayatında da etkilidir. Biz de verdiğimiz tüm önerilerde burçların özelliklerine baz alarak veriyoruz. Bu serinin diğer yazılarını Koç ve Balık burcuna yazdık. Diğer burçlar biraz daha beklemede kalmalısın.

Şimdi gelelim müstakbel sevgili adayı İkizler burcu olanlara. Sana 7 tane dikkat çekici parça söyleyeceğiz. Her birini birebir uygulamak yerine kendi burcunun özellikleriyle birleştirmelisin. Mesela İkizler burcu erkekleri ve kadınları da oversize her parçaya bayılır. Unisex giyim onlar için bir tutkudur. Fakat sen Terazi burcu kadınıysan oversize her parçayı giyemezsin. Çünkü sen zarif parçalara aşıksın. O halde sen oversize ürünleri ceketlerde ve paltolarda beline kemer takarak deneyebilirsin. Beyaz gömleğe de aşık olan İkizler burcu erkeğini etkilemek için Akrep burcu seksi bir beyaz gömlek giyerken, Koç burcu maskülen bir gömlekte karar kılmalı. Böylece İkizler burcu erkeğinin dikkatini çekecek şekilde kendi tarzına göre bir stil oluşturabilirsin.

Şimdi, hazırsan İkizler burcu erkeğini etkilemen için dolabına eklemen gereken 7 parçayı anlatmaya başlıyoruz.

İki Renk Elbiseler

İkizler burcu erkeği çeşitliliği sever ve değişime açıktır. Renkler konusunda hiçbir zaman bir kuralı olmadı İkizler burcunun. Mavi ve moru da kahverengi ve siyahı da aynı anda her zaman kullandı. Kırmızı ve pembe onda siyah ve beyaz kadar olağan bir biçimde yansıdı hep. Çünkü o anı yaşamanın delisi. Hiçbir renk için kuralları olmadı. Canı kırmızı ve pembeyi giymek istediğinde moda olup olmaması bir şart değildi, giymek istemesi yeterliydi. Elbette tüm burçların bu stili benimsemesini beklemiyoruz. O yüzden işe iki renk elbiseler ile başlamanı öneriyoruz. Tabii bu önerimiz siyah-beyaz, pembe-mavi ve bej-kahverengi ikilileri gibi onaylı renkler değil. Sarı-mor, mavi-mor, bordo-kırmızı, turuncu-kırmızı gibi iddialı renkler. Elbette biraz zorlanacaksın. O yüzden Balık, Başak, Oğlak, Boğa ve Yengeç kadınlarına soft renklerden başlamalarını, Akrep kadınlarına kırmızı ve pembeyi, Terazi burcu kadınına bej ve sarıyı, Koç, Kova ve Yay kadınları için renkler sorun olmadığı için her rengi, son olarak Aslan kadınına ise parlak ve taşlı bir elbise ile her rengi öneriyoruz. İkizler kadını sen zaten en iyisini seçeceğin için öneri bile vermiyoruz.

Beyaz Gömlek

İkizler burcu erkekleri beyaz gömleği her daim çok sevmiştir. Çünkü beyaz gömlek onların entelektüel tavırlarını destekler. Üstelik çeşitlilik sevse de çabuk sıkılan özelliği de olduğu için arada kaçış noktaları olsun ister. Bu nedenle beyaz gömlek onların olmazsa olmazıdır. Eh, herkesin dolabında en az iki adet beyaz gömlek olduğu için bu konuda tüm burçların bu konuda rahat olacağını düşünüyoruz. fakat bilmen gereken tek şey sıradan beyaz gömlekler ile dikkat çekemeyeceğindir. İkizler burcunu etkilemek için beyaz gömleğinin mutlaka bir özelliği olmalı. Manşetleri farklı, fırfırlı bir yaka, dik ya da rahip yaka, derin V yaka, sırt dekolteli ya da omuz dekolteli olabilir. Sadece sıradan olmasın ve değişik bir model olsun. Çünkü İkizler burcu erkekleri de bir değişiktir.

Spor Ayakkabı

Hareketli ve enerjik yapılarına ek olarak unisex parçalara da bayılan İkizler burcu erkekleri trend olmadan önce de spor yapmak dışında spor ayakkabı giymeyi seven kadınlardan hoşlanırdı. Fakat öyle alelade bir spor ayakkabı giyemezsin. Çünkü İkizler burcu erkeklerinin inanılmaz bir moda gözü vardır. Uyumsuzluğu kıyafette sevse dahi iş spor ayakkabı konusuna gelince uyum aradığı ilk şarttır. Eğer siyah spor ayakkabı giyiyorsan üzerindekilerin koyu renklerde olduğuna dikkat etmelisin. Gri spor ayakkabıları mutlaka siyah ile kombine etmelisin. Risk almak istemeyenlerde beyaz spor ayakkabılar ile raks etmeli.

Oversize Düşkünü

İkizler burcunun Oversize düşkünlüğü unisex giyim tarzına olan bağlılığından, hareketli ve esnek yapısından ya da rahatlığı seven kişiliğinden kaynaklanıyor olabilir. Önemli olan oversize ürünleri en iyi taşıyan olması. Eğer senin iyi bir İkizler burcu arkadaşın varsa çok şanslısın ondan birkaç tüyo alabilirsin. Yoksa hemen önerileri vermeye başlıyoruz. Öncelikle Terazi burcundan başlamak isteriz çünkü onun için oversize az parçadan oluşuyor. Palto ya da ceket dışında ürünleri tercih etmemeli. Akrep burcu oversize blazer elbiseleri tercih etmeli. Böylece seksapellerinden eksik kalmazlar. Oğlak ve Koç kadınları ile Başak burcu oversize takım elbiseler ya da pantolonlar ile müstakbellerini etkileyebilirler. Kova burcu da bu işi İkizler burcu kadar bildiği için sözümüz yok. Balık burcu kadınları oversize akımında bile romantiklik aradığı için uzun elbiselerle, Yengeç burcu kadınları eteklerle şansını deneyebilir. Boğa burcu ceketten şaşmamalı ve Aslan burcu ise gösterişli paltoları denemeli. Son olarak Yay burcu kadınlarına boğazlı kazakları ya da devasa takıları tavsiye ediyoruz.

Hardal Rengi

Trendler arasına girene kadar hardal rengini neredeyse hardal kutularında bile görmeye tahammül edemeyenler moda renkler arasına girince bir bir tüm parçaları dolaplarına eklemeye başladı. Bu işe en fazla İkizler burcu sevindi. Çünkü böylece tüm dünyayı aşık olduğu bu renge bürüyebilirdi. İşte bu kadar değerlidir hardal rengi İkizler burcu erkeği için. Sen sen ol, hangi burç olursan ol hardal rengi ile barış bir an önce. Bu konudaki seçimi sana bırakıyoruz. Çünkü ne önerirsek önerelim Kova ve Yay burcu dışındakilerin itiraz edeceklerine eminiz. O yüzden parçanı kendin seç ama artık hardal rengine kayıtsız kalma. Victoria Beckham’ın bile tüm soğukluğu ile dünyanın en sıcak rengini giydiği bu dünyada seni tutan bir şey olmamalı.

Boğazlı Kazak

Uygulaması en kolay parça. Tabii beyaz gömlekten sonra… Elbette beyaz gömlek gibi boğazlı kazağın da şartları var. Öyle her boğazlı kazakla İkizler burcu erkeğini etkileyeceğini düşünüyorsan zehir gibi zeki olan İkizler burcu erkeğine hakaret etmiş olursun. Boğazlı kazakta seçeceğin renkler beyaz, yeşil, gri, kiremit rengi ve koyu toprak tonu olmalı. Oversize ve boğazı çene hizana kadar çekilmiş olmalı. Eğer tayt giymiyorsan –tayt bu kuralı bozar- boğazlı kazağının ön tarafını  kombine ettiğin parçanın içine sokmalısın.

Boyfriend Jean

Kim tutar yerinde duramayan, hareketli ve birçok işi aynı anda yapan İkizler burcu erkeğini. Kimse tutamaz. Seni de kimse tutmamalı. Zira İkizler burcu erkeği ile bir gelecek düşünüyorsan harekete hazır olmalısın. Ben skinny jeanler ile de çok rahat hareket ederim dünya umurumda olmaz, diyorsan ne ala ama boyfriend jean ile bir adım öndesin unutma. Düşük bel ve bol boyfriend jeanler arasında yırtık olanları daha hoş durur söyleyelim. Seçimini yaparken klasik jean renginde ve paçalarını kıvırdığına emin olmalısın.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.