İkizler Burcu Erkeğini Çıldırtmanın 7 Yolu

İkizler burcu, Zodyak’ın en entelektüel burçlarından biri. Aynı zamanda pek de hoş sohbet. İletişim onun İkizler burcunun hayat damarı. Okumayı, yazmayı ve konuşmayı çok seven İkizler burcunda biraz da şeytan tüyü var ve genelde çevrelerinde seviliyorlar. Lakin bu burcun erkeklerinin kadınlar arasında biraz kötü bir ünü olduğunu da söylemek lazım. Kalbinizi kıran ikizler burcu erkekleri için geliyor: İkizler burcu erkeğini çileden çıkarmanın 7 yolu!

1. Konuşma!

Konuşma!İkizler burcu sohbet etmeden yaşayamaz. Bir ikizler erkeğini çileden çıkarmak istiyorsan, yapacağın ilk şey susmak! İkizler burcu erkeği, konuşmayı sevdiği için ilk başta bunu önemsemeyebilir ama zamanla sohbetleriniz aslında bir monolog olduğunu fark edecek ve sıkılmaya başlayacaktır.

2. Kitap Okuma!

Kitap okuma!“Hobilerin neler?” sorusuna tüm kalbiyle “kitap okumak” cevabını verebilecek insanların burcudur İkizler ve gerçekten kitap okumayı çok severler. Onlar için insanlar ikiye ayrılır: kitap okuyanlar ve kitap okumayanlar. İkinci gruptan biri ile aynı havayı bile solumak istemezler. Bu nedenle İkizler erkeği sevgilini delirtmek istiyorsan kitaplara UFO görmüş gibi bak.

3. Dinleme!

Dinleme!İkizler burcu konuşmayı sever dedik ama toplumun kendi kendine konuşan insanlara pek iyi bakmadığı da malum. Bu nedenle ikizler burcu erkeği, hayatında onu ilgi ile dinleyecek birine ihtiyaç duyar. Eğer onu çıldırtmak istiyorsan bir araya geldiğinizde onun ne anlattığını dinleme, çok sıkıldım de sözünü kes, telefonunla ilgilen, selfie çek… kısacası ne yaparsan yap ama onu asla dinleme.

4. Sıkıcı Ol!

Sıkıcı ol!İkizler burcu erkeği meraklıdır ve onu meraklandıran kadınlara çekilir. İkizler erkeği ona ilginç gelmeyen bir kadınla birlikte olamaz. Bu nedenle senin ilgi çekici kelimesinin zıttı olman gerekiyor. Tüm klişelerinle karşısına çık. Tahmin edilebilir ol, asla şaşırmasına izin verme. İlgi çekici olan hiçbir şeyle ilgilenme, heyecan verecek her şeyden uzak dur.

5. Sıkboğaz Et!

Sıkboğaz et!İkizler burcu, özgür burçlardan biridir, kısıtlanmak istemez ve bağlanmaktan korkar. İkizler burcu erkeğini kendinden soğutmak istiyorsan onu sıkboğaz et; nereye gittin, ne zaman geldin tarzı soruların ardı arkası gelmesin. Sürekli evlilikten bahset, evlendiğinizde nasıl hep bir arada olacağınıza ve ona kişisel bir alan bırakmayacağına da vurgu yapmayı unutma.

6. Mantıksız Davran!

Mantıksız davran!İkizler burcunun kalbinin yerinde beyin var arkadaşlar. Bu nedenle ikizler burcu erkeğinde duygular değil mantık önemlidir ve her durumda mantığı ile hareket etmeyi başarabilir. İkizler erkeğini çileden çıkarmak için hiçbir durumda mantık kullanmaman gerek. Ver duyguyu, ver coşkuyu… duygularını dolu dolu yaşa ve yaşat!

7. Aptal Ol!

Aptal ol!

İkizler burcu, zekaya hayranlık duyar. Bu nedenle İkizler burcu erkeği, yukarıdakilerin hepsine tahammül edebilir ama aptallığa asla! O yüzden onu kendinden uzaklaştırmak için aptal rolü yap. Hiçbir şeyi anlamıyormuş gibi davran. Yüzüne mümkün olan en aptal ifadeni takın ve söylediği her şeye “aşkım, anlamadım” diye cevap ver. İşte bu iki kelime onu çileden çıkarmaya tek başına yetecektir!

Bir Yorum Bırakın
  1. Bir ikizler erkeği olarak “Hobilerin neler? Neler yapmayı seversin?” sorusunu sorduğumda birisi çıkıp “kitap okumak” gibi aşırı sıradan birşey söylese ağzına tükürürüm herhalde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir