İkizler Burcu Erkeği ile İlgili Mutlaka Bilmen Gereken 4 Şey

Her burcun kadının da erkeğinin de çocuğunun da yaşlısının da birbirinin tıpatıp aynı özellikleri olduğu gibi, birbirinden farklı özellikleri vardır tabii. Bu burçların muhtemelen en anlaşılamayanı ve bu nedenle en çok merak edileni hava grubu burçlarının en dengesizi olan İkizler burcu olabilir. Biz de okuyacağın bu içeriğimizde İkizler burcu erkeği ile ilgili en önemli özellikleri ve mutlaka bilmen gereken şeyleri seninle paylaşacağız. Hazırsan gel başlayalım.

İkizler Burcu Erkeği İyi Bir Oyun Arkadaşı, Kötü İlişki Adamıdır

İkizler burcu erkekleri ilk olarak neşeleriyle seni sarıp sarmalar. Eğlencelidirler, hiçbir şeyden çekinmezler. Her olayın keyfini çıkarmakta üstlerine yoktur. Etraflarına mutluluk ve keyif saçarlar. Bu da onları mükemmel birer oyun arkadaşı yapar. Onlarla girilen her iş, birlikte yapılan her aktivite keyif verir. Ancak bu onların kötü bir ilişki adamı olduğu gerçeğini değiştirmez. İkizler burcu erkeği ile arkadaşken ne kadar eğlenirsen eğlen, işler ciddiye binip ilişki adamı olduklarında kendini bir an ortada bırakılmış olarak bulabilirsin. Çünkü onlardan pek de ilişki adamı çıkmaz, ilgileri çok çabuk dağılır. Vurulduğun o düşünceli adam biranda gider, yerine vurdumduymaz, kör ve sağır bir adam gelir.

İkizler Burcu Erkeğinin Bir Anı Diğerini Tutmaz, Dengesizdir

Yukarıda bahsettiğimiz durum tam da bu özelliği ile ilgilidir İkizler burcu erkeğinin. Çabuk sıkılır, fikirleri çabuk değişir. Hızlı düşündüğü için her an gelişen yeni bir senaryoya yeni bir tepkisi vardır. Vurulduğun o düşünceli adam biranda, herhangi bir günün sonunda kendiliğinden gider evet ve yerine vurdumduymaz, kör ve sağır yeni bir adam gelir. Sen daha ne olduğunu anlayamadan senin düşüncelerini önemsemeyen, sana ince davranmayan, yer yer seni yok sayan yeni bir adam hayatına giriverir! Aldığı kararlar ışıktan hızlı şekilde değişen İkizler burcu erkeği bir anda yükselir, aşk dolar ama sonra bu durum söner ve o adam sakince kaybolur.

İkizler Burcu Erkeğinin Friendzone’una Düştünüz Mü Bir Daha Kurtulamazsınız

İkizler burcu erkeği ile ilgili bilmen gereken bir diğer önemli şey ise friendzone konusunda takınacağı tavırdır. İkizler burcu erkeği, bir kere friendzone’a düşürdükleri bir kadını bir daha kolay kolay hedeflerine almazlar. O kadını da zaten mutlak bir nedenden ötürü friendzone’a koymuşlardır. Onları, nasılsa bir daha gelir diyerek bir kere reddedersen, zekâlarını küçümsersen, esprilerini anlamazsan, hızına yetişemezsen, sen daha farkına bile varmadan, seni bir daha çıkarmamak üzere friendzone’un derinliklerine yollar!

İkizler Burcu Erkeği Laf Oyunlarını Çok Sever

İkizler burcu erkeği Zodyak’ın en zeki ve en oyunbaz burcu olduğu için, oyunlara bayılır. Bu oyunların arasında en çok da laf oyunlarını sever. Zekâsıyla ona eşlik edebilen, hızıyla ona yetişen kadınlara bayılan İkizler burcu erkeği, kendisi gibi zihinsel olarak aktif olan ve yerinde duramayan biriyle eşleştiğinde değmeyin keyfine!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.