İkizler Burcu 2019 Yılı Burç Yorumları

2019’da İkizleri ve yükselen İkizleri neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma! Doğum haritana özel 2019 yorumlarını okumak için ise Moyra uygulamasını mutlaka indirmeyi ihmal etme!

İkizler Burcu Yıllık Yorumu

6 Ocak’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Kısmi Güneş Tutulması seni ortak kaynaklar, eşin ya da iş ortaklarından gelen gelirler, vergi, sigorta, miras gibi konularda etkiliyor olacak. Bu dönemde hesabını kitabını çok iyi bilmeli, spekülatif yatırımlardan kaçınmalı, ayağını yorganına göre uzatmaya bakmalısın. Zamanında ödenmemiş vergiler, sigorta primleri, kredi borçları gibi konular bu süreçte büyük sıkıntı yaratabilir.

21 Ocak’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Tam Ay Tutulması ise yakın çevre ve kardeşlerle olan ilişkiler konularında etkin olacak. Görüşlerin nedeniyle yakın çevren ve sevdiklerinle ilişkilerinde sorunlar yaşayabilir, fikir çatışmalarına girebilirsin. Kendi fikirlerini başkalarına empoze etmeye çalışmaktan kaçınmalısın.

6 Mart’ta Uranüs’ün tekrar Boğa burcuna geçmesi kontrol edemediğin koşullarla başa çıkmaya çalışmana ve maddi kayıplar yaşayarak özgüven kaybına uğramana yol açabilir.

Savaş ve mücadele gezegeni Mars 31 Mart tarihinde burcunda ilerlemeye başlıyor. Zihinsel enerjin ve harekete geçme isteğin artıyor. Daha çok sorgulamak ve öğrenmek isteyeceğin bir döneme giriyorsun. Ancak yüksek enerjin nedeniyle iddiacı yönün kendini gösterebilir ve çatışma isteğin artabilir. Sinirlerine ve diline hâkim olmaya çalışmalısın.

Yönetici gezegenin Merkür, burcunda 21 Mayıs’tan 4 Haziran’a kadar sürecek yolculuğuna başlıyor. Zihnin daha aktif çalışmaya başlayacak. Daha meraklı ve ilgili bir ruh hali içinde olabilir, yeni şeyler öğrenme ve keşfetme arzusuyla dolup taşabilirsin. İletişim trafiğin artabilir, yeni insanlarla tanışabilir ve yeni eğitimlere başlayabilirsin. Yeni anlaşmalar imzalamak, görüşmeler yapmak, kısa yolculuklar yapmak için de çok uygun bir döneme giriyorsun.

21 Mayıs’ta burcuna geçecek ve 21 Haziran’a kadar orada kalacak olan Güneş kendini daha enerjik, daha neşeli ve daha özgüvenli hissetmeni sağlayacak. Hedeflerine odaklanabilir, herkesle rahatça iletişim kurabilir, sosyal ağlarını genişletebilirsin.

3 Haziran’da burcunda gerçekleşecek Yeniay sayesinde kendini daha aktif ve girişken hissedebilirsin. İletişim gücünle her türlü fırsatı değerlendirebilir, analitik yeteneklerinle en zor sorunlara bile çözüm getirebilirsin. Ancak ortaklıklar ve ilişkiler konusunda dikkatli olmaya çalışmalı, düşünmeden harekete geçmekten kaçınmalısın. Kariyer konularında da çok dikkatli hareket etmende ve ani kararlar vermemende yarar var.

Aşk ve güzellik gezegeni Venüs 9 Haziran itibarıyla burcuna geçiyor ve 3 Temmuz’a kadar oradaki yolculuğuna devam ediyor. Yaz aylarında aşk hayatının bir hayli hareketli olacağını söylemek mümkün. Eğer bir ilişkin yoksa hayatına yeni birileri girebilir. Mevcut ilişkinde ise partnerinle iletişimin artabilir, daha dinamik ve eğlenceli bir hale gelebilir. Kendini keyifli hissedeceğin bir döneme giriyorsun.

2 Temmuz’da Yengeç burcunda gerçekleşecek Tam Güneş Tutulması seni finansal konularda etkiliyor olacak. Kendini, aileni ve sevdiklerini maddi konularda güvence altına almak isteyebilir, bu nedenle sezgilerine güvenerek yeni adımlar atmak isteyebilirsin. Ancak rasyonelliği elden bırakmamalı, spekülatif yatırım araçlarından uzak durmalı, ayağı yere basan projelere yönelmelisin. Borç alma ve verme konularında da çok dikkatli olmanda yarar var.

17 Temmuz’da Oğlak burcunda oluşacak Parçalı Ay Tutulması ortak kaynaklar, eşinin ya da partnerinin parası, vergi, sigorta, miras, kredi gibi konularda sıkıntı yaşayabileceğine işaret ediyor. Eşin ya da ortağının gelirinde ani değişiklikler meydana gelebilir. Vergi borçları, sigorta primleri, kredi borçları ya da eski borçlar kendini baskı altında hissetmene neden olabilir.

18 Ağustos’ta Başak burcuna geçen Mars ev ve aile ortamında huzursuzluk ve gerilime sebep olabilir. Aile bireylerine karşı eleştirisel tavırlar takınmaktan kaçınmalı, daha hoşgörülü ve sakin olmaya çalışmalısın. Bu süreçte tadilat, dekorasyon, taşınma gibi konular senin için bir sıkıntı kaynağı haline gelebilir.

Kendi burcunda 12 Aralık’ta meydana gelecek olan Dolunay 3 Haziran’daki Yeniay ile başlamış olan süreci devam ettiriyor olacak. İlişkiler, ortaklıklar, kariyer, ev ve aile konularında almaya çalıştığın inisiyatifler muhalefetle karşılaşabilir. Kendini akıntıya karşı kürek çekiyormuş gibi hissedebilir, sana karşı çıkanlarla mücadele etmek zorunda kalabilirsin. Öte yandan eğer evli değilsen, bu dönemde, ani bir evlilik kararı alman da mümkün.

Son olarak 26 Aralık’ta Oğlak burcunda gerçekleşecek Halkalı Ay Tutulması ile 2019 yılını kapatıyorsun. Yine maddi konuların, eş ya da ortaklarla sahip olduğun ortak kaynakların, vergi, sigorta, kredi, borç, alacak mevzularının ön plana çıkacağı bir döneme giriyorsun. Kendine yeni finansal hedefler belirleyebilir, eşin ya da partnerin ile ileriyle dönük yatırım planlamaları yapabilirsin. Finansal konularda çok dikkatli ilerlemen, ödemelerini asla geciktirmemen ya da atlamaman gereken bir süreçtesin.

2019 yılının kalbinden geçen tüm isteklerinin gerçekleştiği bir sene olmasını diliyoruz. Mutlu yıllar…

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın
  1. yani demek oluyorki 2019 da 2018 gibi aglaticak stresse sokucak bizi. ayyy simdiden gelmeye basladilar bana

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir