İkizler Burcu 2018 Yılı Burç Yorumları

2018’de İkizler’i ve yükselen İkizler’i neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? Yükselen burcuna ait burç yorumlarını da okumayı unutma!

24 Nisan ile 19 Mayıs tarihleri arasında iyicil bir gezegen olan Venüs burcunda hareket edecek ve ilişkilerine bahar aylarına yakışır bir hareketlilik getirecek. Aşk hayatın renklenebilir, yeni bir ilişkiye başlayabilirsin. Partnerinle romantik günler yaşayabilirsin. Tüm ilişkilerinde daha keyifli ve uyumlu olacağın bir dönemde sosyalleşme isteğin artabilir.

15 Mayıs’ta Uranüs’ün Boğa burcuna geçmesi kontrol edemediğin düşmanlıklarla karşılaşmana ve vereceğin maddi kayıplar sonucunda kendine olan güvenini kaybetmene yol açabilir.

Güneş’in 21 Mayıs itibariyle burcunda ilerlemesi, daha enerjik ve neşeli bir ruh haline bürünmene yardım edebilir. Kendine odaklanabilir ve gelecek hedeflerini netleştirebilirsin. Ön plana çıkmak ve ilgi odağı haline gelmek isteyebilirsin.

30 Mayıs da yönetici gezegenin Merkür de burcuna geçmesiyle birlikte zihnin daha aktif bir hale geliyor. Daha meraklı ve istekli olacağın bu dönemde eğitimle ilgili konular gündeme gelebilir, yeni bir eğitime bağlamak için uygun bir dönem. İletişim trafiğim artabilir ve kendini karşındaki insanlara çok daha rahat ifade edebilirsin. Anlaşmalar ve görüşmeler için uygun bir dönem, özellikle ticari konularda başarılı anlaşmalara imza atabilirsin. 13 Haziran’da burcunda gerçekleşecek olan Yeniay da yeni bir anlaşmaya imza atarak kariyerinde yükselişe geçebileceğini müjdeliyor.

27 Haziran’da Kova burcunda geri gidecek olan Mars, iletişimle ilgili konularda sorunlara neden olabilir. Özellikle sosyal medyada yapacağın dikkatsiz paylaşımların canını sıkması ihtimaline karşı dikkatli olmalısın. Bu süreçte yarım bırakılmış bir eğitime devam edebilirsin. Ayrıca yolculuklarda karşılaşacağın kaza risklerine karşı da dikkatli olman gerekiyor.

Venüs’ün Ekim sonunda Akrep burcunda retro hareketine başlaması, iş hayatında yaşayacağın bir gönül ilişkisinden zarar görme ihtimaline karşı dikkatli olman konusunda uyarı niteliğinde. Hırsızlık ya da hatalı hesaplamalar sonucu para kaybı yaşayabilirsin, dikkatli olmanda yarar var.

8 Kasım’da Jüpiter karşıt burcuna geçiyor ve sana ortaklıklardan ve ilişkilerden yana şans getiriyor. Bu dönemde bir evlilik teklifi alabilirsin. Kariyerinde yükselmeni sağlayacak bir fırsat da yakalayabilirsin.

Merkür’ün Yay burcundaki retrosu devam ederken 23 Kasım’da burcunda bir Dolunay gerçekleşiyor. Bu Dolunay ile var olan ilişkinle ilgili yeni kararlar alabilir veya yeni bir ilişkiye yelken açabilirsin. Aynı zamanda kaçırdım zannettiğin fırsatlarla yeniden karşılaşabilir, kararlarını revize etmek için harekete geçebilirsin.

Umarız 2018 senin için tüm isteklerinin sen daha söylemeden gerçekleştiği bir yıl olur. Mutlu yıllar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir