İkizler Burcu 2017 Yılı Burç Yorumları

2017 yılında seni neler bekliyor? Aşk ve iş hayatında ne gibi gelişmeler olacak? Para durumunda bir değişiklik var mı? 2017 hakkında merak ettiğin her şey, aklındaki tüm soruların cevapları burada.
Sevgili İkizler; Satürn hâlâ karşıt burcundaki yolculuğunu sürdürüyor. Bu sene özellikle 10 Haziran ve sonrası doğumlu İkizler, Satürn’ün testlerine tabii tutulacak. İş ve aile hayatında, ilişkilerinde önemli dönüm noktaları yaşanabilir.21 Nisan’da Mars’ın burcuna geçmesiyle birlikte hareketli bir sürece giriyorsun. Hem zihinsel hem de fiziksel enerjin artabilir, sürekli bir yerlere koşturmak zorunda kalabilirsin. Biraz yorucu olmakla birlikte son derece verimli ve başarılı olabilirsin.

28 Nisan’da Ay düğümlerinin burç değiştirmesi ile yaklaşık bir yıldır yaşadığın ertelemeler, kadersel engeller yaşamından çıkacak. Özellikle 20 – 30 Mayıs doğumlu İkizler üzerinde gözle görünür bir rahatlama olacak. Daha rahat karar almaya başlayacaksınız.

20 Mayıs’ta Güneş İkizler burcuna geçiyor ve 25 Mayıs’ta da yeniay var. Yani mayıs ayını iyi kullanmalısın. Yaşamınla ilgili başlangıçlar yapabilir, cesaretle yeni girişimlerde bulunabilir, kontrolü ele alabilirsin.

06 Haziran’da Merkür’ün de burcuna geçmesiyle birlikte iletişim ve yolculuk trafiği artıyor. Sosyal ortamın zenginleşiyor ve bir sosyal medyayı da daha aktif kullanmaya başlıyorsun. Kendini çok güzel ifade edecek, yazılı ve sözlü iletişimde başarılı olabileceksin.

05 Temmuz’da Venüs İkizler burcunda. Yazın bu güzel günlerini aşk ilişkilerine odaklanarak geçirebilirsin. Herkesle dost, arkadaş olabileceğin bu günlerde kısmetlerin de artacaktır.

10 Ekim’de Jüpiter’in burç değiştirmesiyle birlikte çalışma ortamında daha şanslı ve başarılı olabilir, sağlık sorunlarına çözüm bulabilir, akrabalarından yardım alabilirsin.

03 Aralık’ta burcunda geçekleşen dolunay, senenin özetini anlatacak ve verdiğin sözlerin neye mal olduğunu göreceksin.

20 Aralık’ta ise artık Satürn karşıt burcundaki hareketini bitirecek, sorumlulukların ağır yükü üstünden kalkacak ve kendini biraz daha özgür hissedebileceksin. 2017 yılının en büyük arzularını getirmesini diliyorum. Umarım bütün isteklerin sen daha söylemeden gerçekleşir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.