İki Kadınla Evlenmeye Hazırlanan Ronaldinho’nun Burcu Ne?

Herkesin hayat tarzı farklı tabii. İstekleri, yaşayışları, tercihleri, kararları… Doğduğunuz yerden yetiştirilme tarzınıza, yaşadığınız ülkenin kültüründen aile yapınıza kadar birçok etken madde görüşleriniz ve ahlaki değerleriniz üzerinde büyük ölçüde etkili. Kimi şeyler size fazla marjinal geliyor olabilir, dünyanın diğer ucunda ise gayet normal karşılanıp kabul görebilir. Ya da sizin kültürünüzde, geleneğinizde var olan şeyler, başkalarının akıl sınırlarını zorlayabilir.

Biz konuya böyle bir giriş yapalım, üstüne düşünmesini size bırakalım. Söylenecek çok fazla söz olsa da uzatmadan bir an önce konuya dalalım. Malum Ronaldinho hakkında çıkan haberlere denk gelmişsinizdir. İddiaya göre efsane futbolcu, ağustos ayında vereceği özel bir davetle iki kadınla birden dünya evine girmeye hazırlanıyor. İsimlerinin Priscilla Coelho ve Beatriz Souza olduğu bilenen kız arkadaşlarının bu durumu nasıl onayladığı ise biraz düşündürüyor. Bu arada Brezilya’da birden fazla resmi nikah kıymanın yasak olduğu, aksi bir durumda 6 yıla kadar hapis cezasının olduğu da biliniyor. Dolayısıyla emekli futbolcunun iki kadınla evliliğinin özel bir tören olacağı ve resmi nikah olarak kayıtlara geçmeyeceği düşünülüyor.

Gelelim Ronaldinho’nun haritasına. 21 Mart 1980 doğumlu ünlü futbolcunun burcu Koç. Haberi duyunca aklımıza gelen İkizler faktörü ise kendini Ay burcunda gösteriyor. Konuyu açmak gerekirse, erkek haritalarında Ay burcu, kişinin karşısında nasıl bir kadın istediğini söylüyor. İkizler faktörü ise kararsızlığa sürükleyip, değişken durumları tetikliyor. İş aslında sadece bu kadarla kalsa iyi. Venüs’ünün Boğa burcunda olması, Ronaldinho’nun flört etmekle yetinmediğini, her iki kadını da sahiplenmek isteyip nikahına geçirme girişimini tam olarak kanıtlıyor. Yetti mi? Tabii ki hayır. Güneş Koç, Mars Arslan ikilisi de iki kadınla evlenmek için gerekli olan egoyu ve öz güveni Ronaldinho’ya fazlasıyla veriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir