İdo’nun Zayıflamasının Altında Hangi Gezegen Yatıyor?

Önceden bu ismi sadece İbrahim Tatlıses’in küçük oğlu olarak işitirdik. Tamam yine değişen bir şey olmadı da son zamanlarda sanki babasının ismini arkasında bırakarak yaptığı işlerle, müziğiyle, beraberlikleri ve verdiği kilolarda gündeme gelmeye başladı İdo. Önce Amerika’da eğitim aldı, sonra ufaktan DJ’lik yapmaya başladı. Bir yandan albümler gelmeye başladı, klipleri yayınlandı. Beş milyon, on milyon derken son çıkardığı parça Youtube’da üç ayda doksan milyona yakın tıklandı, Spotify listelerinde uzun süre üst sıralarda kaldı. Son dönemdeyse verdiği kilolarla baya bir konuşuldu.

Geçenlerde sevgilisi Yasemin Şefkatli’nin Instagram’da paylaştığı fotoğraf daha görür görmez hayli bir dikkat çekiyor. 1,93 boyundaki İdo, ilk anda anoreksiya hastalığına yakalanmış biri gibi görünüyor. İnternet kullanıcıların dikkatinden kaçmaya fotoğraf sonrası, ortalıkta binlerce yorum dolaşıyor, yirmi altı yaşındaki genç adam takipçileri tarafından sosyal medya lincine uğruyor. Fakat kendisi bu durumdan pek de rahatsız gibi görünmüyor. Daha birkaç ay öncesinde ölüm orucuna girdiğini, iki haftada sekiz kilo verdiğini söylediği röportajları tekrar magazin sitelerinde dolaşıyor.

Garip gelebilir. Her insan zaman zaman kilo alıp verebilir diye düşünebilirsiniz. Fakat bunun da altında astroloji yatıyor. Ve Gökyüzü İdo’nun kısa bir sürede yine eski haline döneceğinin sinyallerini veriyor. Nasıl mı? Hemen açıklayalım: 15 Şubat 1992 doğumlu İdo, Kova burcu. Ay’ı ise Yengeç. Şu sıralar Jüpiter Akrep, İdo’nun ayına üçgen açı yapıyor. Peki bu ne demek oluyor? Dokunduğu yerde abartılı işlere yol açan bu Jüpiter, Yengeç burcu özelliklerini ön plana çıkarıyor, hatta her şeyi ikiyle çarpıyor. Yani İdo’nun yemek yeme istediğini fazlasıyla arttırıyor. İlerletilmiş haritasına baktığımızda ise İdo’nun Ay’ı Yengeç burcuna geçiyor ve 2,5 yıl burada kamp kurmarı planlıyor. Yani evlilik, çocuk sahibi olma gibi ailevi konular kendini gösteriyor. Venüs Satürn birleşimiyle de 2019 yılının sonuna kadar İdo nikah masasına oturuyor. Biz de şimdiden mutluluklar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.