İdeal Gelin Adayı Hangi Burcun İçinde Saklı?

“Her genç kızın hayali” diye klişe bir giriş yapmayalım. Çünkü evliliğin yaşı olur mu? Olmaz. Koskocaman bir ömür yalnız yaşanmaz. Taa lise yıllarındaki beyaz gelinlik hayalinizi hatırlayın, üniversitedeki özgür kız havalarınızı, yaş 30’a gelmeye yakın mükemmel koca arayışlarınızı? Peki sizin her şeyiniz tam mı? Kaynanadan geçer not aldınız mı? İdeal gelin adayı olmaya hak kazandınız mı?

Bir Numarada Yengeçler!

Bir kere ailesine düşkün. Anaç, anlayışlı, duyarlı, şefkatli, merhametli. E biraz geleneksellik de var. Çocukları olduğunda da koruyup kollar. Daha ne olsun? Evlenilecek kızlar kategorisinin ilk sırasına tabii ki Yengeçler kurulsun! Kaynanalarıyla muhabbetleri iyi, eşiyle mutlu bir evlilikleri olsun!

İkinci Sırada Boğalar!

Güvenilir, kararlı, sahiplenici, sadık ve sabırlı. Sanki bir evliliğin temel yapı taşlarından bahsettik değil mi? Biraz da ideal gelin listemizin ikinci sırasında olan Boğa kadınını işaret ettik. Hayatları boyunca huzurlu olmayı amaçlayan Boğalar, evlenmek için gerçekten ideal insanlar.

Üçüncü Sırada Teraziler!

Dünyaya geliş amacı ilişki kurmak, dişi kuş gibi yuvayı yapmak olan bir burcun ideal gelin adayları arasında olmama şansı var mı hiç? Yok tabii. Bir kere kibar, medeni ve uyumlular. Evlenilecek burçlar kategorisine 3.sıradan giriyorlar.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir