İdeal Eş Adayı Hangi Burçların İçinde Yatıyor?

Eğer seni gerçekten sevecek birini arıyorsan doğru yerdesin demektir! Tabii burası bir izdivaç programı değil yanlış olmasın. Belki biraz tavsiyelerimize kulak kabartırsın, buluşmaya gittiğin arkadaşa burcunu sorarsın, hatta biraz daha ileri gidip aşk uyumuna bakarsın; baktın olmuyor, aşağıdaki burçlarla yakından uzaktan benzerlik göstermiyor, arkanı bakmadan kaçarsın. Hazırsan, kemerleri takalım, başlıyoruz!

Partnerinle arandaki aşk ve burç uyumunu öğrenmek için tıkla!

Sonsuz Sevginin Anahtarı Yengeç Burcunda

Düşünsene orada sana kollarını sonuna kadar açan biri var, koşulsuz bir şekilde sadece seni sevmeyi bekliyor. Tüm şefkatiyle sarmayı, merhamet musluğunu sonsuza kadar açmayı, her şeyiyle sana ait olmayı istiyor. Evet evet, Yengeç burcu ideal eş listemizin birinci sırasında alının akıyla yer alıyor. Bir kere sağlıklı bir evlilik için gerekli olan her şey fazlasıyla onda var. Koruyucu kimliğiyle ileride doğacak çocuklarını gözlüyor. Empatinin kitabını yazıyor, seni yargılamıyor, yadırgamıyor. Önce anlamaya çalışıyor sonra hoşgörüsünü sonuna kadar kullanıyor. Ailesine düşkünlüğünden bahsetmeye gerek bile yok! Onun namını herkes biliyor. Belki de yakınında bir yerlerde nikah tarihi almak için seni bekliyor. Kim bilir?

Sadakat ve Güvenin Diğer Adı: Boğa Burcu

Evliliğin en temel yapı taşlarını yüz kişiye sorsak, doksan dokuzu sadakat der! Var mısın iddiaya? E kolay mı bu devirde helal süt emmiş birini bulmak! Değil tabii. Millet Tinder’da birbirine süper like atarken, sadakat denilen şeyi bulmak gün geçtikçe daha da zorlaşıyor. Herkesin gözü fıldır fıldır ortalıkta dolaşıyor, tek gecelik aşkların senaryoları tuvalet kuyruklarında yazılıyor. Durum böyle olunca güven konusunda yüzyılın patentini almış, düzenli ilişkide master yapmış Boğa burcunun değeri çeyrek altın gibi artıyor. Kendini bilen bir Boğa, evlilik söz konusu olduğunda, çıktığı yolda sonra derece emin adımlarla ilerliyor, sevdiğini bağrına basıp onu bir parçası gibi sahipleniyor. İdeal eş adayları listesinde ikinci sırada yerini kapıyor.

Biraz Geleneksel, Oldukça Tutarlı: Oğlak Burcu

Olgun, kendini bilen, sorumluluk alabilen, verdiği sözden dönmeyen, prensiplerinden asla vazgeçmeyen biri var sırada. Geleneksel yapısıyla öne çıkan Oğlak burcu, iki günlük heyecan peşinde koşmaz, zamanını boşa harcamaz. Hedef odaklıdır, her şeyde olduğu gibi. Gözüne birini kestirir, karşıdan da şöyle bir göz gezdirir yanına yakışıyor mu, onu gerçekten taşıyabiliyor mu diye. Aileden de onayı alırsa işin resmiyete kavuşması an meselesi. E hayat kısa, bir an önce işleri yoluna koymalı, mutlu sona giden adımlar birer birer atılmalı. Ciddi ilişkilerin insanı Oğlak burcunun adı ideal eş adayı listemize altın harflerle yazılmalı.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.