İdeal Erkeğin 5 Özelliği Hangi 2 Burcu İşaret Ediyor?

Armudun sapı, üzümün çöpü derken eldeki bütün sevgili adayları bitti gitti. Belki Tinder’da premium pakete geçtin, belki Instagram’da DM’den yürüdün. Fakat yine elde sıfır! O kadar da ince eleyip sık dokumamak lazım. Başak burcu kadınının kulakları çınlasın! Bu yazımızda senin için ideal erkekte olması gereken beş özelliği belirledik, tüm bunların hangi iki burçta birleştiği listeledik!

Güvenilir, Dürüst, Saygılı, Sadık ve Olgun!

Dedik ya baştan fazla detaya inmeyelim diye. En ama en temel aslında sadece erkeklerde değil her insanda bulunması gereken 5 özellikten bahsediyoruz. Yoksa kusur bulacak olana Brad Pitt’i vesen, “yaşlanmadı mı o artık” diye burnunu kıvırır. Konuya dönecek olursak, az önce saydığımız 5 temel yapı taşı bakalım en çok hangi burçlarda toplanır?

Biraz Tembel Olabilir Ama…

Kadınların erkeklerde aradığı en önemli özellik belki de güvenilir olması. Aslında işin belkisi falan yok; ilişki onlar için eşitti güven! Haksız da sayılmazlar tabii, bir yastığa baş koymaktan bahsediyoruz burada! Sonra dürüst olacak, saygılı davranacak, sevdiğine sadık kalacak, olgunluğunu koruyacak. Aslına bakarsan tam bir Boğa erkeği gibi olacak! Partnerini koruyup kollayacak, hafif de ucundan kıskanacak, sözlerinde tutarlı, eylemlerinde kararlı olacak! Ah bir de şu tembellikleri olmasa, bir kaşık baldan farkı kalmayacak!

Ah Şu Cimriliği Olmasa…

Tamam CEO burcu dediysek, ofisteki bilgisayarınla denk tut demedik. Sen gördün mü Oğlak burcu kadar olgun birini? Dürüstünü? Hem çalışkan hem saygılı bir erkeği? Hatta saygı kelimesi bile hafif kalabilir. Geleneksel yapısı onu ilişkisine sadık, sevgilisine bağlı bir insan yapıyor. Zor zamanlarda ayakta kalmasını biliyor. Sorumluluklarını asla unutmuyor. Bazen cimriliği tutsa da ideal erkeğin 5 özelliğini hakkı gururuyla taşıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.