İdeal Erkeğe Giden Yol Aslanın Ağzında Değil, Burcunda!

Olgunlaşmanın belli bir yaşı var mıdır? Varsa genel geçer kavramlar her zaman mantıklı mıdır? Ergenlik evresini baz alarak, herkese olgun insan sıfatını yüklemek nasıl bir manyaklıktır? Kimileri 46 yaşında hala çocuk kalıyor, utanmasa kucaktan kucağa gezmek istiyor. Bazen rakıyı bile biberonla içmeleri gerekiyor, emeklemekten bitap düşüp sırtınıza yükleniyor. Alkollü kafalarıyla da hiç çekilmiyorlar! Koskoca adam olmuşlar, yine de kalıplarını dolduramamışlar değil mi? Hayatta bir yerlere gelmeyi, ceplerini doldurmakla karıştırmışlar! Cüzdanları olmadan yolda kafalarını kaldırıp yürüyecek kadar cesur olamamış, özgüvenlerini altındaki arabadan, gururlarını marketteki manav tezgahından almışlar. İşin aslı bir baltaya sap olamamış, yalanla dolanla kendilerini kandırmışlar. Peki hangi burçlar ideal sevgili olma vasfına erişmiş, hangileri potansiyelini sevgilisini mutlu etmek için göstermiş?

Dış Görünüşünüzü Eleştirmeyen Balık, Koç ve Yaylar

Size balık eti halinizle, dip boyası gelmiş saçlarınızla aşık olup, sonra spor salonuna gitmek için zorluyor, her akşam yemeğinde lokmalarınızı mı sayıyor? Saçınızın rengine karışıp, giydiklerinizi mi eleştiriyor? “İyi görünmeni istiyorum” bahanesinin arkasına sığınıp, demediği söz kalmıyor, en sonunda sizi yerin dibine mi sokuyor? Yoksa sizin açıklarınızdan faydalanıp kendi egosuyla tek kale maç mı yapıyor? Zorlamayın, kimse için değişmeye çalışmayın! Bulun kendinize dış görünüşünüzü eleştirmeyen bir burç, arkanıza yaslanıp biraz da keyfinize bakın!

Kişisel Alanınıza Girmeyen Kovalar

Partnerinizin size karşı dürüst olduğunuzu düşünüyor musunuz? Aranızdan su sızmıyor, gizliniz saklınız kalmıyor mu? Yoksa tuvalete girdiğiniz anda eli telefonunuza gidiyor, Whatsapp mesajlarınızdan, Instagram’daki takipçilerinize kadar her şeyi didikliyor mu? Ya da “Ben sana güveniyorum, etrafa güvenmiyorum” safsatalarıyla kişisel alanınıza girip karıştırmadığı yer kalmıyor mu? Size tavsiyemiz, bu arkadaşa veda edin, bulduğunuz ilk Kova ile bir çay için!

Zorluklardan Kaçmayan Akrepler

Her kadın karşısında güçlü bir erkek görmek ister. Zorluklar karşısında mücadele eden, yaşadığı sorunlara göğüs geren. İlk engelde pes etmeyen, yeri geldiğinde düşmanına dünyayı dar eden… Siz de aynı fikirdeyseniz şansınız bir de Akrep erkeklerinden yana denemenizi öneririz.

Geleceğini Planlayan Oğlaklar

İlişkiniz belli bir kıvama gelmiş, lise zamanlarının üstünden bir hayli geçmiş. Siz çeyiz derdinde, altın günlerinde birikim yaparken, sevgiliniz bütün parasını içki masasında bitirmiş. Gelecek planlarını geçmiş, otobüse basacak son akbil parasını bile meze yapıp mideye indirmiş. Bağlasalar durmayın, en acilinden sorumluluklarının bilincinde olan olgun bir Oğlak’a kendinizi bırakın.

Konu Sevgilisi Olduğunda Akan Suları Durduran Teraziler

Buluşmanız var fakat hala arkadaşlarıyla izlediği maçın başından kalkamıyor mu? Her buluşmaya annesi de dahil oluyor, en yakın arkadaşı ortak alanınıza balıklama mı atlıyor? Kendi planını yapıyor, eşantiyon olarak sizi de pakete mi ekliyor? Hayır demeyi öğrenin, etrafta sevgilisinden başka gözü hiçbir şey görmeyen Terazi varken, yıllarınızı yok yere tüketmeyin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.