İçinde Mizah Fenomeni Yatan Burçlar!

Astroloji dünyasının en eğlenceli kişileri hava ve ateş grubundan çıkar. Bu iletişimi yüksek ve dışa dönük burçlar mizah konusunda da ustadır. Bunların içinde hava grubu üyeleri, zihinsel yönü öne çıkan espriler yaparlar. Ateş grubu burçları ise daha çok taklit gibi görsel, işitsel mizah türünde esprileriyle dikkat çeker. Hepsi birbirinden eğlenceli olan bu burçlarla zaman geçirmek ve iletişim kurmak keyiflidir. Sosyal medyada aktif ve delidoludurlar. Girdikleri ortamlarda popüler olur ve çevredekilerle çabuk kaynaşırlar. İnsanları güldürmekte onların eline kimse su dökemez.

Taklit Yeteneği Olan Yaylar

Yaylar Zodyak’ın en şakacı ve pozitif burçları arasındadır. Yüksek hayat enerjilerini başkalarına da aşılarlar. Bulundukları ortamları renklendirir, asık suratları güldürürler. İnsanlarla etkileşimleri sıcak ve samimidir. Akraba ve arkadaş ortamında çok sevilirler. Doğuştan gelen bir taklit yetenekleri vardır Yayların. Kendi ses tonlarından en alakasız kişileri bile ustaca taklit ederler. Onlardan çok başarılı bir komedyen ve skeç yazarı çıkar. Bu yeteneklerini Instagram’a taşıdıklarında çok sayıda insanın dikkatini çekerler. Ünlülerin ve ilginç tiplerin taklitlerini ustaca yaparak çok sayıda takipçi toplayabilirler.

Sempatik ve Eğlenceli İkizler

İkizler burçlarının fırlama ve zeki yönleri birleştiğinde ortaya esprili bir kişilik çıkar. Sosyal ve renkli karakterli bu kişiler, girdikleri ortamlarda kendilerini hemen belli der. Konuşkan ve girişken yapıdadırlar. Hemen her konuda bilgi sahibi olup uzun uzun sohbetler edebilirler. Sempatik ve sosyal kişilikleriyle eğlenceli bir partner olurlar. İkizler burçlarıyla takılıp da keyifli zaman geçirmemek mümkün değildir. Çevreleri geniştir ve kalabalık ortamlarda olmayı severler. Parlak zihinleriyle nokta vuruşu yapan espriler patlatırlar. Sosyal medyada özellikle Twitter onların mecrasıdır. Kendilerine has tespitlerle tt gündemini çok iyi yorumlarlar.

Alaycı Mizahı Seven Aslanlar

Aslanlar ateş grubu üyesi olmanın motivasyonuyla son derece hayat dolu bir kişilik kazanmışlardır. Gördükleri her şeyi eğlence konusu yapmak isterler. Bu dünyaya eğlenmek, keyifli vakit geçirmek için gelmişlerdir. Şakacı ve alaycı nitelikte mizah yaparlar. Bazen şakanın dozunu kaçırabilir aynı espriyi ısıtıp ısıtıp sunabilirler. Bu sürekli kendine eğlence arama huyları bazen eleştiri konusu yapılabilir. Aslanların ise umurunda bile değildir. Sosyal medyayı aktif olarak kullanırlar. Gezdikleri yerlerin, tanıştıkları kişilerin, gördükleri ilginç unsurların paylaşımını Youtube’ta yapar, komik buldukları öğeleri vurgularlar.

Zekice Tespitler Yapan Kovalar

Astroloji dünyasının en zeki burçları olarak zihinsel konularda oldukça etkili ve yaratıcıdırlar. Bu özellik Kovalara espri yeteneği de vermiştir. Biraz havalı ve ukala bir yönü olan bu burçlar entelektüel nitelikte mizah yaparlar. Gülünç ve avam buldukları durumları eğlendirici, nokta vuruşu içeren bir dille eleştirirler. Özellikle Twitter’da trol diye nitelenen bol takipçili fenomenlerde Kova burcu etkisi yüksektir. Öngörülü bakış açılarıyla, çoğunluğun fark edemeyeceği detayları incelikle tespit edip hiciv yaparlar. Şakalarında bir hazırcevaplık vardır. Onları megaloman tarzlarından ötürü sempatik bulamazsınız ama parlak zihinlerine hayran olursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir