İçinde Birer Kadir Ezildi Gizli Olan Burçlar

Televizyon dünyasının son dönemde en fazla izlenen programlarından biri “Temizlik Avcıları” oldu. Türk insanın tarzına hitap eden yarışmanın en popüler figürü olarak da Kadir Ezildi öne çıktı. Tatlı sert kıvamında bir tarzı olan Kadir bey temizlik takıntılı dünyası ve kendine has tavırlarıyla oldukça ilgi çekti. Misafir sevmediğini söyleyecek kadar açık sözlü, obsesif boyutlarda titiz olduğunu kabul edecek kadar da gerçekçi biri. Dışarıdan çok sıra dışı bir karakter gibi görülse de aslında etrafımızda farkında olmadığımız onun gibi çok sayıda insan var. Hatta bazı burçlar içinde tam olarak birer adet Kadir Ezildi saklar. Bu arada kendi burcu Balık, fakat orijinal kişiliğini açıklamak için haritasının tamamına bakmakta da fayda var.

Temizlik Hastası Başaklar

Astroloji dünyasının Başakların ne kadar titiz olduğu artık herkesin malumu oldu. Bu konudaki takıntılarıyla zamanlarının önemli bir kısmını temizliğe ayırırlar. Çamaşır suyu, sabun veya yumuşatıcı kokusuna bayılırlar. Temizlik sonrası isterler ki koltuğa kimse oturmasın, sehpaya bir şey konulmasın, banyo kirletilmesin. Hane halkı onların bu tutkusundan yaka silker. Başakların dırdırından çekinenler, evde rahatça bacak bacak üstüne atamamaktan yakınırlar. Bu burçlarımız tıpkı Kadir Ezildi gibi temizliği yaşamlarının merkezine koyarlar. Ev kirlenecek diye misafir de gelsin istemezler. Hijyen endişesiyle konukların sohbetine dahil olamazlar. Kadir bey yarışmacıların kirli evine gittiğinde nasıl tedirgin oturuyorsa Başaklar da dağınık insanların evinde rahat edemezler. Bu hijyen odaklı hayatları onlar için çile değildir aksine temizlik yapmaktan mutluluk duyarlar.

Eğlence Düşkünü Aslanlar

Aslanlar da Kadir Ezildi gibi esprili ve sıcakkanlı davranırlar çevrelerindekilere. Girdiği ortamları neşelendiren bu kişiler, şakacı ve pozitif insanlardır. Olumsuz hadiseleri bile eğlence malzemesine dönüştürmeye çalışırlar. Ciddi bir işle uğraşırken bir taraftan keyifli bir mavra arayışına girerler. Skeç tadında şakalar yaptıklarına sık sık tanık olursunuz. Hayat dolu ve imrendiren bir ruh halleri vardır. Güneş’in yüksek enerjisini çekerler adeta. Aslanların bir özelliği de açık sözlü olmalarıdır. Beğenmedikleri veya memnuniyetsizlik duydukları konuları açıkça dile getirirler. Üsluplarını bazen ileri götürürler. Lider ruhlu ve otoriter yapılarıyla bazen fırça atarak yaparlar eleştirilerini. Kadir Ezildi’nin gittiği kirli evlerde yaptığı gibi, öğretmen edasıyla önce kızar sonra akıl verirler karşılarındakilere. Bilmiş bir havaları vardır her zaman.

Sosyal ve Hareketli İkizler

Muhteşem bir iletişim yeteneği olan İkizler burcunun sohbeti keyiflidir. Hemen her konuda kendince yorum yapabilir ve insanlarla çabuk kaynaşırlar. İçlerinde şeytan tüyü vardır adeta. Kendilerini sevdirmelerinin yanı sıra kolayca affettirirler. Gıybet etmeyi sever, başka insanları da konuya kilitlerler. Sosyal olarak çevreleri geniştir. Etraflarına kısa sürede çok sayıda insanı toplamayı başarırlar. Sık sık görüşmek isteyeceğiniz tiplerdir. Parlak bir zihinleri vardır. Kadir Ezildi’in sürükleyici sohbetini onlarda da görürsünüz. Ünlü bir programcı gibi tam bir ifade ustasıdırlar. Bir konuda eksik bilgileri bile ortamdakilere çaktırmazlar. Yerlerinde duramaz hep bir acelesi var gibi görünürler. Aynı anda birkaç işi birden yapabilecek pratikliktedirler.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.