İçinde Beren Saat Yatan Burçlar

Televizyon dünyasının en popüler oyuncularından Beren Saat sempatik kişiliğiyle biliniyor. Balık burcu olmanın hassaslığıyla dönem dönem gelgitler yaşıyor. Moral bozukluğu yaşasa bile iyi niyetli ve sıcaklığıyla kendine hayran bıraktırıyor. Öte yandan Beren Saat’i sadece bu özellikleriyle sınırlayamayız. Farklı yönleriyle diğer burçlara da göz kırpıyor. Doğum haritasındaki etkileri göz önünde bulundurursak bazı burçların içinde Beren Saat gizli olduğunu söyleyebiliriz.

Balık

Genç sanatçının Güneş burcu olmasından mütevellit Balıklarla bir ruh kardeşliği söz konusudur. Su grubunun incelikli ve duyarlı yapısıyla hayaller dünyasında sık sık yolculuğa çıkar, sofistike sözlerle kafa karıştırırlar. Geçmişin özlemi geleceğin merakı duygularını tetikler. Beren Saat de doğum gününde yazdığı ucu açık cümlelerle Balıkların bu yönünü yansıtmış, takipçilerini şaşırtmıştı. Sosyal sorumluluk kampanyaları veya ihtiyaç sahiplerine yardım konusunda son derece duyarlıdır Balıklar. Onların merhametini harekete geçirmek hiç de zor değildir. İnsanların kötülüğüne aynı şekilde karşılık vermez, kendilerini düzeltmesi için onlara defalarca şans verirler. Seviyesiz diyaloglara girmez, kibarlıktan taviz vermezler. Beren Saat de medyada şu ana kadar herhangi bir polemiğe girmemişti. Artistik yönüyle en yaratıcı burç olan Balıklar, sosyal medyada sanatsal paylaşımlarıyla dikkat çeker. Ünlü oyuncu da bazen bir tabloyu, bazense şiirsel cümleleriyle süsler sosyal medya hesaplarını.

Başak

Astroloji dünyasının emekçi burçları arasında başı çeken Başaklar, hizmet odaklı yaşarlar. Üretmek ve çalışma temposu üzerine kurulu olan bu hayat tarzından hiç de gocunmazlar. Beren Saat’in ruh hali zaman zaman değişse de iş söz konusuysa oldukça disiplinli hareket eder. Bugünlere geçmesinde sadece güzelliği ve şansı etkili olmadı şüphesiz. Kariyerinin başındaki amatörlüğünü çok çalışarak attı ve Bihter Ziyagil rolündeki başarılı performansıyla zirveye çıktı. Kendisiyle çalışan tecrübeli oyuncular, Beren’in oldukça çalışkan olduğunu zaman zaman vurgular. Popüler bir oyuncu olmasına rağmen mütevazı ve kapristen uzak tavırlarıyla Başak burçlarının alçakgönüllü tavrını yansıtıyor. Biraz da giyim konusuna değinmek gerek. Sade ve gösterişten uzak bir stili olan Başakların giyim zevki herkese hitap etmez. Bazen salaş giysilerle boy gösterdiklerinde Beren Saat’in sade stilinden ilham aldıklarını düşünmek içten bile değil.

Yay

Kaşif ve yaşama sıkı sıkıya bağlı kişiler olan Yaylar sempatikliğiyle öne çıkar. Güler yüzlü, şakacı ve iyimser tavırlarıyla en karamsar insanlarda bile neşeli çağrışımlar uyandırırlar. Tıpkı Beren Saat gibi sevdirirler kendilerini. Ünlü sanatçıyı her zaman masum ve naif haliyle görmüyoruz sonuçta. Bazen kahkahalar eşliğinde yaptığı şakalarla birlikte çalıştığı oyuncuları eğlendirir. Farklı kültürlere büyük bir merak açlığıyla ilgi duyan Yaylar, sıra dışı ülkeleri gezmeyi sever. Beren Saat gibi mistik yönü ağır basan, Türk kültürü için oldukça yabancı ve enteresan coğrafyalara giderler. Gezdikleri ülkeleri sıradan bir turist gibi değil bir öğrenci hevesiyle keşfedip özümserler. Ünlü oyuncu etnik unsurlara olan ilgisinden ötürü, giyim tarzını doğu-batı senteziyle oluşturur. Onu çoğu kez salaş veya sade görsek de Yayların renkli ve otantik zevkiyle sıra dışı kombinler de oluşturur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.