İç Çamaşırlarının Altında Yatan Gizli Kimliklerimiz

İç çamaşırlarınızı nasıl seçersiniz? Arkadaş yardımıyla mı, moda dergilerinden aldığınız tavsiyelerle mi, yoksa partnerinizin istekleri doğrultusunda mı? Eğer bunlardan yanıtınız bunlardan hiçbiri değilse ve çamaşır tercihlerinizi kendi zevkinize göre yapıyorsanız Moda Psikoloğu Kate Nightingale’nin sizin için birkaç lafı var. Kendinizi biraz tanımak isterseniz de biraz kulak vermekte fayda var! İşte iç çamaşırlarınızın altında sakladığınız gizli kimlikleriniz ve burçlarla ilişkileri.

T-string

Güveni tam, kendi başına bağımsızlığını ilan edip ayrı bir cumhuriyet kurmuş Koç, Aslan ve Oğlak kadınlarının tercihi tabii ki t-string. Kendilerini ön plana çıkarmayı seven, hep bir fazlasını isteyen hep onlar olunca bu duruma da pek şaşırmamak gerek.

G-string

Farklı mı dediniz ya da cesur? Kova ve Akrep kadınlarından bahsediyor olmalısınız. Sıra dışı, mahalle baskısından bir haber bu canlıların bildiği tek doğru kendileri, adım atmaktan pek korkmaz şahsiyetleri… Hal böyle olunca seçimleri g-stringden yana olması epeyce normal.

Bikini

Her an açık denizlere çıkmaya hazır, sportif, cesur ve seksi kadınların tercihi olan bikiniyi tercih eden burçlara Yay, İkizler ve Terazi kadınlarını örnek vermek yanlış olmaz. Yüzmeyi bildikleri sürece açık sularda yol almak da pek bir sorun oluşturmaz.

Boxer

Rahatlığı seven, çevresindekilerden kendini soyutlamış, başkalarının ne düşündüğünü toka diye kafasına bile takmayan Balık ve Boğa kadınlarının iç çamaşırı tercihi boxerdan yana. Çocuk da yaparım kariyerde kafasındaki bu kadınlar, konforu asla elden bırakmayanlardan.

Klasik

Değişim biraz uzakta dursun, bildiğim her zaman benim olsun. Bu sözleri söyleyen Başak ve Yengeç kadınlarının klasik seçimden vazgeçmemesi fazlasıyla beklenen bir durum. Standartlarını koruyan, çantasında her zaman yedek anahtar taşıyan Başak ve Yengeçler umarız bu tutumlarını koruyayım derken tozlu raflarda eskiyip gitmezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.