Burcuna Göre Hoşlandığın Erkeği Kendine Aşık Et!

Rüyalarında sıkça görüyor, karşında belirince kalp atışlarının seni ele vereceğinden tedirgin oluyorsan, her an onunla olmak için bahane stoklarını tüketmeyi göze aldıysan, hiçbir şeye konsantre olamayıp düşler diyarının kapılarını araladıysan; tebrikler âşık olmuşsun. Aşk insanı yaşamda stratejisiz bırakan tek duygu olabilir. Ancak bir erkeğin burcu onu tanımak ve tavlamak için yeteri kadar ipucu verir. Sırada hoşlandığın erkeği tavlamanı kolaylaştıracak ipuçları var!

Koç Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Gönlünü Koç erkeğine kaptırdığını ilk andan açık eder, bununla da yetinmez dile gelip söylersen başlamadan biten bir ilişkinin üzerine bir bardak soğuk su içmeni öneririz, serinletir. Zira Koç kazanmadığı zaferi kabul etmez, kendiliğinden gelen aşk için heyecanını hazırda bekletmez. İyisi mi sen ulaşılabilirliğini olabildiğince zorlaştırdıktan sonra meydan oku! Gönlünün onda olduğunu hissetsin ama kolay lokma sanmasın! Kaç! Bırak kovalasın! Yakaladığında duyduğu adrenalini aşkına karıp destansı bir ilişki başlatsın.

Boğa Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Sanatçı yönü ağır basan, sakin bir yaşam arzulayan Boğa; telaşlı olan hiçbir şeyi sevmez, bu asrın aşkını vadeden bir ilişki olsa da! Oysa sevmek, sevilmek ve sonsuza dek güvenli alanında mutlu yaşamak en büyük emelidir. O yüzden yavaşla! Aşk için muhatabına ulaşmazsa kalbini terk edecek, gelip geçici bir duygu gibi davranma! Hislerinden emin görün, Boğa’ya olan aşkının bir anlık heves olduğu yanılgısını yaratma! Usulca sev! Adım adım yaklaş, güvenilir olduğuna ikna et! Ve devlerin aşkını yaşa!

İkizler Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

 

İkizler aşkın entelektüel olanına ve eğlence vaadinde bulunanına çekilir! Geniş omuz, baklavalı karın, selvi boy, para, pul… yalandır bütün bunlar! İkizler için kaç kitap okuduğu, yaşadığı dünyaya ne kadar merak duyduğu, zekasını ne denli kıvrak kullanabildiği ve konuşma sanatından anlayıp anlamadığı mühimdir, gerisi ise hikâye! Bir tür sapyoseksüeldir yani kendisi! İlk adım sosyal ortamlarında sıkça karşısına çık, arkadaşlarını gül gül öldür! İşin içinde zekâ yoksa, İkizler zaten yoktur. O yüzden hızlandırılmış bir bilgi tazelemesi, kendine güvenli güldürü dolu bir çenebazlık, hazır cevaplılıkla taçlanan zekâ ve sınırsız eğlence! Bunları başarabiliyorsan ne ala, yoksa elveda!

Yengeç Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Yengeç’in aşk yaşayacağı partnerinden açıkça beklentileri vardır. Dürüstlük, merhamet ve aile kurumuna olan sempati bunların başında gelir. Fazla cıvıklığı, hovarda olması muhtemel bir karakteri, eğlence düşkünlüğünü, umursamazlığı en önemlisi de acımasızlığı sevmez! Yengeç’i tavlamak isteyen kadın, elinin lezzetini gösterebileceği minik bir tesadüf yaratabilir. İlişkiyi geniş bir ailenin ilk adımı olarak gördüğüne vurgu yapabilir. Kendinden evvel sevgilisini düşüneceği ön yargısını oluşturmak için sıkça rahatını sorabilir. Özenli ve düşünceli davranışlarla harika bir yuvanın temellerini Yengeç’in kalbine usulca atmak bu sayede mümkün olabilir.

Aslan Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Aslan ne yersiz bir ilanı aşk ister ne henüz fark etmediği biri tarafından pamuklara sarılmak! Aslan seçilmez, seçer! Bu yanılsamayı yaratmak da siz değerli Aslan tavlama niyetlilerine düşer! Aslan her neredeyse orayı kendi ışığınla aydınlatmak için giyin kuşan, süslen, kaliteden ödün verme, gösterişin ayarını kaçırmadan abart! Tepeden tırnağa zarafetle parılda, mis kokunla zihnindeki yerini edin! Samimiyeti elden bırakma ama tepeden bakmayı da unutma! Aslan’ın dikkatini yeteri kadar çektiysen, azıcık egosunu okşa ve sana doğru salınmasını seyret! Aman ha dikkati elden bırakma, yelkenle suyu aceleyle buluşturma!

Başak Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Başak en zor âşık olan burçlardan biridir. Zira aşkın gerçekleşmesi için bir dolu ön koşulu vardır! Başak her güzelin bir kusuru olur bilgisine itibar etmez, kusurlu insan sevmez! Sonradan onarmakla uğraşacağın ve muhtemelen başaramayacağın bir ilk izlenim sahibi olmak baştan kaybettirir. Bu yüzden ayak üstü görüşmek, uykusuzken buluşmak, bakımsızken tanışmak hiç tavsiye edilmez! Tümüyle kendini hazır hissettiğin anda, tüm bakımlarını yeni yaptırdığın zamanda, şimdi dediğinde çık Başak’ın karşısında, tüm sorumluluklarını çoktan yüklenmiş, sakin ve mesafesini koruyan biri olmayı unutma! Ve tabi ki; düşünceli ol ve yardıma hazır olduğunu ima et!

Terazi Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Terazi flört sever, durmaksızın aşk yaşamak ister. Sahip olduğu estetik zevkler ve güzellik takıntısı onun güzelliklere çekilmesini sağlar! Bir kadının endamına vurulur, şıklığına hayran olur, zarafetine kapılıp gider Terazi! Yani Terazi erkeğinin kalbine giden yol gözlerinden geçer! Şimdi hemen hızlıca cilt bakımı yaptırıp alışverişe çık, en zarif kostümlerle taçlan, en yakın kuaförde saçlarını doğal, sağlıklı ve bir o kadar da alımlı bir görünüme sok ve tüm zarafetinle Terazi’nin karşısına çık. Alçak sesle konuş, davranışlarında sakın ha abartıya kaçma! Tam bir salon kadını olup, Terazi’nin kalbine kolayca sız! O andan itibaren yanından ayrılma, karar vermeye zorlama! Aman ha çantanda güzellik setin, yanında aynan her daim bulunsun!

Akrep Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Akrep en dişli aşıklardan biridir. Hemen âşık olmaz, aşkından vazgeçip farklı sulara yelken açmaz! Gönlünün düştüğü, aklının çelindiği, kalbinin hızlandığı Akrep erkeğinin bekar olup olmadığına dikkat et, zira ilişkisi olan bir Akrep’i tavlarsan aşk yoluna zihinlerde kocaman bir soru işaretliyle başlarsın, acaba benimleyken başkasına gönlü kayar mı? Gizemli ol, geride dur! Birkaç küçük ipucuyla seni keşfetmesini sağla ama hep daha fazlasının olduğu konusundaki ısrarını elden bırakma! Karanlık görün, bırak ışığın olmak istesin! Ve tabi ki seksi görün, arzularına usulca yanaş! Dayanıklı ol, çabuk pes etme!

Yay Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Yay bir anda aşk içinde kanat çırpar, ne ara vazgeçtiğine ise akıl sır ermez! Ama elbette onu bu pervasız aşkından vazgeçiren, ateşini söndüren birkaç istenmedik davranış vardır! Yay’ı tavlamak kadar elde tutmak da maharet ister! zira Yay fırlamaya hazır bir ok gibidir, ne zaman soluğu nerede alacağı, hangi heyecana kapılıp gözünü nerede açacağı bilinmez! Öncelikle Yay’ı heyecanlandır, ondan daha cesur daha gözü kara olup adrenalin ihtiyacını uyandır. Tehlikeye gözün kapalı atıl, çılgınlık yap, Yay’a henüz yaşamadığı deneyim kapılarını aç! Ve tüm bunları birlikte yaparken yaşadığın aşkın büyüsünü bozacak ilişki triplerine kapılıp bir çuval inciri berbat etme! Ne olursa olsun özgürlüğünden ödün verme ve kısıtlama!

Oğlak Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Muhtemel Oğlak’ın iş ortamından birisin ya da arkadaşın vasıtasıyla tanıştın ve gönlünü kaptırdın. Zira Oğlak ortamlarda fazla gezmez, sosyal medyasını fazla aktif kullanıp zaman yönetiminden taviz vermez. Oğlak burcu erkeğine yaklaşmak, ayakları yere sağlam basan, herkesçe onaylanabilecek örnek bir insan olmayı gerektirir. Zira Oğlak bir heyecanın peşine kapılıp savrulmaz, enine boyuna tanışmadan, yaşamını paylaşabileceğinden ve kariyerinde destek göreceğinden emin olmadan adım atmaz. Öncelikle kararlı ol, istikrarlı bir arzu Oğlak’ı etkiler. Sonra prestijini kullan ve prensiplerinden asla vazgeçmeyeceğini ona göster!

Kova Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Kalabalıklar içinde görünmek için, Japon turistler gibi renkli bir balona yahut floresan renkli kıyafetlere ihtiyaç duyuyorsan bir daha düşün deriz! Zira böyle sıradan bir bünyeye oldukça sıra dışı olan Kova ağır gelir, bu ilişki zor yürür! İlk adım her mesafeden görün, farkınla herkesten ayrıl ve dikkat çek! Ama abartılı makyajınla, fazla pırıltılı kolyelerinle, lüks arabanla değil, alternatif zekanın yansıdığı görünümünle! Kafanın içi sınırsız bilgiyle doluysa, zihnin sürekli dezavantajlı gruplar için çözümler geliştirme peşindeyse, farkındalığın gelişkin sağduyun sağlamsa yürü be kim tutar seni! Kova’nın ütopyasını paylaşmayı da unutma! Aynı ilgi alanlarına sahipseniz, laf lafı açar zaten panik olma!

Balık Burcu Erkeğini Kendine Aşık Et      

Balık rastladığınızda muhtemelen zaten aşıktır! Ağaca aşıktır, sudaki doğa yansımasına aşıktır, renkli gagalı bülbül sesli kuşa aşıktır, kırmızı karanfiller eken, çiçekleriyle konuşan komşusuna aşıktır, yavru kediye aşıktır, ayın mehtabına aşıktır, açık denizlere aşıktır, aşıktır, aşıktır! Önemli olan onun aşk dalgasına yakalanmaktır! Bu da nasıl mümkün olur? Elbette romantizmin gücü ve hayal gücünün genişliğiyle! Sınır tanıma, Balık’ı hayallerine yaklaştır, dünyadan olabildiğince uzaklaştır, pembe bir rüyanın içinde kurduğun minicik dünyanda harikalar yarat!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.