Hoşgörülü Kişiliğiyle Agresif Flörtlerini Taşıyabilecek Burçlar!

Onlar Zodyak’ın denge unsurudurlar adeta. Burçlar arasındaki gerginlikleri tatlıya bağlar, bazen de öfkeli burçların gazını alırlar. Hoşgörülü kişilikleriyle iyi bir dost, akraba, iş arkadaşı veya sevgilidirler. Kırgınlığı, küskünlüğü ve huzursuzluğu sevmez, barış ortamı için ellerinden geleni yaparlar. Asabi ve tahammülsüz burçlarla flört etmek zordur. Aşka rağmen onların oto kontrolsüzlüğüne herkes sabır gösteremez. Ilımlı ve anlayışlı burçlar ise ilişkideki yapıcı taraf olur ve agresif flörtlerini taşıyabilir.

Uyumlu ve Şefkatli Balıklar

Melek kalpleriyle kimseyi incitmek istemezler. Döküldükleri kabın şeklini alan su gibidirler. Kendilerini yer bitirir ama başkalarına kabalık etmezler. İdeal ve ilgili bir sevgili olurlar. Öfkeli bir sevgiliyi Balıklar gibi kucaklayıcı ve değişen koşullara ayak uyduran kişiler sakinleştirebilir. Bazen karşı tarafı utandıracak derecede iyi ve sabırlı olurlar. Yapılan kabalıklara aynı şekilde karşılık vermezler. Dolayısıyla ilişkileri uzun yıllar sürebilir. Flörtlerine fazla müsamaha göstermekten yıprandıklarına çok tanık olursunuz. Dışarı yansıtmasalar da kalp kırıklıklarını içlerine atarlar. Sinirli kişilerin genelde gururlu bir tarafı vardır. Bir şekilde ayrılık yaşanmışsa Balıklar uyumlu yapısını devreye sokar. İlk onlar arayarak ilişkiyi onarmaya çalışırlar. Karşı tarafın isteklerine ve kaprislerine tepki göstermeksizin uzlaşmayı sağlarlar.

Barış Elçisi Teraziler

Doğuştan Venüs’ün aşk, sevgi ve barış etkilerini kazanmışlardır. Çevrelerinde barış ve huzur ortamını sağlamak için ellerinden geleni yaparlar. Kibar, modern ve ılımlı bir yapıları vardır. Tartışma, kavga gürültü canlarını sıkar. Bu nazik tavırlar Terazilere çok yakışır ve onlara çekicilik katar. İkili ilişkilerinde talipleri çoktur, dış görünümleri ve karakterleriyle kendilerini sevdirirler. Asabi bir sevgiliye en fazla tahammül edecek burçlar arasındadırlar. Her konudaki dengeci yaklaşımlarını aşk hayatlarına da yansıtırlar. Flörtleri fazla baskın ve asabiyse dengeleri bozmamak adına alttan alıp, vitesi epey bir düşürürler. Biten ilişkiyi toparlamak da Terazilere düşer. Yapıcı sözlerle barışı yeniden inşa edip aşka kaldıkları yerden devam ederler.

Anlayışlı Yengeçler

Burçlar dünyasının ebeveyni gibidirler ve onlar her zaman bağışlayıcı ve hoşgörülüdür. Özellikle sevdiklerine hiç kıyamazlar. Aşık oldukları zaman bulutlara çıkar ve geniş bir anlayışa bürünürler. Bir annenin çocuğuna olan sevgisi gibi düşkündürler flörtlerine ve onları hatalarına rağmen sarıp sarmalamaya devam ederler. Agresif ve otoriter davranan herkese sonsuz anlayış göstermezler ancak söz konusu flörtleriyse sabır taşına dönüşürler. Kısa veya uzun süreli ayrılıklar Yengeçler için dayanılır gibi değildir. “Özür dilerim, ben kabahatliydim, bir daha olmayacak, geri dön.” gibi yapıcı ve özür cümleleriyle karşı tarafı ikna ederler. Empati ve vicdan duyguları gelişmiş oldukları için asabi sevgililerinin tavırlarına bir gerekçe bulmaya çalışır. Sevgi kelebeği sıfatıyla uzun yıllar kendilerini aşklarına adarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir