Hırsı ve Öfkesiyle Tsunami Etkisi Yaratan Üç Burç!

Her burcun hayattan birtakım beklentileri vardır. Gayeleri, yapmak istedikleri, idealleri… Tabii her burç dediğimize bakma, Balıkları ayrı bir kategoride değerlendirmemiz şart bu konuda. Birkaçı da var ki onlar da bahsettiğimiz bu tanıma biraz fazla. Öfkesiyle dağları devirenler, hırsıyla karşısında ne var ne yoksa yerle yeksan edenler. Kimler mi bu arkadaşlar? Girdiği her mücadeleden alnının akıyla çıkan Koçlar, saman altından su yürütüp stratejileriyle rakibini yere seren Akrepler, inat ve acımasızlığın beden bulmuş hali Oğlaklar!

Sinir Küpü Koçlar

Koç burcu kafasına bir şey koydu mu… Diye başlamak yanlış olur paragrafa. Çünkü kafasına koymadığı pek bir şey yoktur bu dostumuzun. Her şeye en önden atlar, destursuz davranışlarıyla oyuna bir şekilde kendisini katar. Yeri gelir bileğine güvenir, yeri gelir sözlerine. Rekabeti sever, her daim öncülük etmek ister. Hırslıdır, kaybetmeyi sevmez, bünyesine pek yediremez. Fakat kazanmaktan daha çok sevdiği bir şey varsa o da rekabet etmektir. Güçlü, cesur ve son derece bencildir. Sinirlendiği anlarda tsunami etkisi yaratması ise muhtemeldir.

Gözü Kara Akrepler

Kavgaya, gürültüye pek girmez. Zekasıyla adamı altüst eder. Herkes kaybettiğini düşünürken, o kabuğuna çekilir, gücünü toplar, planını yapar; kimsenin beklemediği anda ringe çıkar. Zehrini bazen dudaklarında taşır, bazen eteğinin altında. Duygularının bedenini ele geçirmesine izin vermez. Hedefe giden yolda her şey mubahtır. İstediği bir şey varsa gözünü karartır, gardını alır, aklına koyduğunu er geç bir şekilde alır. Ve küçük bir dip not: Asla bırakmaz!

İnadım İnat Oğlaklar

Acımasız, fazla hırslı ve kuralcı! Karşısına çıkan kimsenin gözünün yaşına bakmaz, kendisinden taviz vermez. Nettir, dolaylı şeyleri sevmez. Dışarı çıkarken duygularını evde bırakır, kilitli sandıklara kapatır. Hayatının her evresinde profesyonel davranmaya çalışır. Başarmak için ant içmiştir, “inadım inat” diyerek yolunda ilerlemiştir. E azmini ve çalışkanlığını da ekleyince karşısında birinin durduğu pek görülememiştir.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.