Hiperseksüalitesi Yüksek Olan Burçlara Nemfomani Uyarısı!

Yapmak istediğiniz bir iş karşısında alacağınız haz, başarıyla doğru orantılıdır değil mi? Yani bir işin bitiminde ne kadar iyi bir sonuç alırsanız, o kadar doyuma ulaşırsınız. Alacağınız tadı cebinize koyar başka işlere adım atarsınız. Peki ya hevesinizin kursağınızda kaldığını düşünsenize? Tekrar tekrar denemeler, moraliniz bozulsa da asla pes etmemeler ve sonu hüsranla biten hevesler. Bir de toplum baskısını eklediğinizde işler iyice sarpa sarar, canınızı epey sıkacak bir hal alır.

İşte nemfomani de mantıksal olarak böyle işliyor. Şimdi “O da ne?” dediğinizi duyar gibiyiz. Nemfomani, aşırı cinsel isteğe ve arzuya rağmen yine de yeterli hazza, cinsel doyuma ulaşamamak anlamına geliyor. Tıp böyle bir rahatsızlığı kabul etmese de son zamanlarda hem arkadaş ortamlarında hem de psikolog odalarında sıkça konuşuluyor. Bir çözüm yöntemi aranıyor. Aslında sözü edilen durum hiperseksüaliteyi ifade ediyor. Bunun kadınlardaki karşılığı ise nemfomani olarak tanımlanıyor. Tabii iş tanımların dışına çıkarak ciddi problemlere de neden oluyor.

Düşünsenize hayatınızın tamamı cinsellik üzerine kurulu. Aklınız yemek yemekten, işe gitmekten, çalışmaktan daha çok akşam yapacağınız sekste, birlikte olacağınız erkekte. Günün geri kalanı ise şehvet dolu hayal aleminde. Aslında nemfomaninin açılımı her şeyi açıklıyor. “Nemfo” kadını, “mani” de çılgınlığı, yani kadınlardaki çılgınlık halini ifade ediyor. Bu insanların odak noktaları sadece cinsel hazza dayanıyor. Birliktelik duygusallıktan önce tensel çekime göre şekilleniyor. Sonra da hayatlar yerle bir olmakla kalmıyor, kişilerin ruh sağlıkları da otomatikman bozuluyor. İhtiyaçlarını kendileri karşılamaya çalışsalar da bu konuda pek başarılı olamıyorlar. Kurdukları ilişkilerde sorunlar ortaya çıkıyor ve hiperseksüalite birlikteliğin her anında yakalarını bırakmıyor, arkalarından kovalıyor.

“Peki hangi burcun hiperseksüalitesi yüksek?” sorusunun cevabı ise doğrudan tutku denizinde sörf yapan Akrepler oluyor. Cinsellik, hayatlarında hava, su gibi önemli bir rol oynuyor. Şehvet, yatak odalarının baş köşesinde duruyor. Sınırları zorluyor, haz peşinde koşmak için can atıyorlar. Nemfomani sorununu yaşamalarına ise şaşırmıyor, hayatlarında kolaylıklar diliyoruz.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.