Hiçbir Şey Olmamış Gibi Davranma Üstadı Olan Burçlar Hangileridir?

Kesinlikle sevmediğin birini gördüğünde kafanı sağa sola çevirmemek nasıl bir his bilmek ister misin? Ya da o çok sevdiğin kişiye açıldığında ve o sana aynı hisleri beslemediğini söylediğinde ertesi gün yine konuşabilmeyi ister misin?  İçip içip dağıttığın gecenin sabahında ne görünüşünde ne sohbetinde dışarıya alarm vermediğinden emin olmak ister misin? İstersin tabii! Herkes ister ama herkes yapamaz yalnız! Bunu ancak poker suratlı olan, ne düşündüğü dışarıdan belli olmayan, ne yapacağı kestirilemeyen insanlar yapar. Kim mi bunlar? Zodyak’ın sinsi evlatları tabii ki! Gel bakalım aralarında sen de var mısın görelim. Ben umutlanma derim, bu yazıyı okuyorsan sen de bizim gibi bir sonraki hareketi yüzünden okunanlardansın muhtemelen!

Eğlence Arayan Aslan Burcu

Oyuncu bir Aslan burcu için her şey bir şov, her şov bir rol! Onun için her başlayan gün yeni bir gündür ve bir gün önce olan her şey dünde kalmıştır. Bunların hepsini etkileyici bir şov ve görkemli bir eğlence olarak yaşamış ve bitirmiştir. Kendisiyle çok barışık olan Aslan burcu için dün gerçekleşen olayın bugün hatırlanmasına, dün olan şeylerin bugün açılmasına gerek yoktur. Kırgınlıklar, küskünlükler, kavgalar, tartışmalar, utanç verici detaylar dünde kalmıştır. Bugün yeni bir gündür, yeni şeyler yaşanmalıdır.

Huzur İsteyen Terazi Burcu

Etrafında gerçekleşen her bir olayda köprü görevi gören Terazi burcu insanı tam bir “Aman Ali Rıza Bey, tadımız kaçmasın” kişisidir. Huzur isteyen ve diplomatik Terazi burcu kişiler ve olaylar arasında arabuluculuk yapar, çözülene kadar da durmaz. Her bir olayı çözdükten sonra onu hafızasından siler ve normal hayatına döner. Ahenk ve denge arayan Terazi burcu, ağzının tadının kaçmaması, huzurunun bozulmaması için elinden geleni yapar. Kendisi ile alakası olmayan olaylarda bile yer alır. Herkesin huzuru için ince düşünerek çoğu zaman hiçbir şey yaşanmamış gibi davranır.

Her Anlamda Profesyonel Oğlak Burcu

Sadece iş hayatında değil, aile hayatında ve sosyal hayatında da profesyonelliği ve disiplini elden bırakmayan Oğlak burcu insanı ilişkilerinin aynı şekilde devam etmesini önemser. Sorumluluk sahibidir ve sorumluluk sahibi olduğunun bilincindedir. Bu nedenle sorun da yaşasa, kavga da etse, karşılıksız aşka da düşse hiçbir şeyin değişmemesi ve eski seyrinde devam etmesi adına hiçbir şey yaşanmamış gibi davranır.

Mesafeli Kova Burcu

Açık fikirli ve açık sözlü olan Kova burcunun kimse ile alacak verecek davası yoktur. O, kiminle ne derdi varsa çözer. Çünkü insanlara ne çok yakındır ne de çok uzaktır. Her daim mesafelidir ve bu mesafeyi korumayı çok iyi bilir. Bu nedenle herhangi bir drama yaşandığında hiçbir şey olmamış gibi davranmayı iyi bilir, çünkü onun gözünden bakıldığında gerçekten de hiçbir şey olmamıştır!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.