Hiç Evlenmeyen Ünlülerin Burçları!

Her adımları her sözleri haber olan ünlü simalar yaptıkları işlerden sonra en çok aşk hayatları ile gündeme gelirler. Yıllar içinde çok konuşulan ilişkiler yaşamış olsalar da bazıları asla nikah masasına oturmadı. Kimisi gerçek aşkı bulamadı kimisi ise aşkını doyasıya yaşayıp evlenmeyi tercih etmedi. İşte hiç evlenmeyen ünlü isimler ve burçları.

Al Pacino

79 yaşındaki ödüllü usta aktör ilişkileri ile gündemden düşmese de hiç bir kadın kendisini nikah masasına oturtmayı başaramadı. 3 çocuk sahibi Pacino, Boğa burcu erkeklerinden. İnatçı ve tavizsiz yapıları ile bilinen Boğa burçları aynı zamanda sevgisini gösterme konusunda çok ustadır.

Banu Alkan

61 yaşındaki Hırvatistan doğumlu Banu Alkan da hiç evlenmeyen ünlü isimlerden. Dubrovnik doğumlu Alkan, Türk sinemasının Afrodit’i olarak bilinir. Koç burcu olan Banu Alkan, daha 18 yaşındayken ünlüler dünyasına adım atmış. Gürbüz Hanif ve Murat Taşdemir’le uzun yıllar birlikte olan Banu Alkan, filmleri dışında gerçek hayatta beyaz gelinliği giyemeyenlerden.

Hakan Altun

Özel hayatıyla ön planda olmayı sevmeyen Hakan Altun, arabesk müziğin önde gelen şarkıcılarından. 46 yaşındaki Aslan burcu şarkıcı, Ebru Gündeş ile yaşadığı aşkla bir dönem gündemden düşmemişti.

Demet Evgar

Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncularından biri olan Demet Evgar, Boğa burcudur. Aşk hayatıyla ön planda olmayan Demet Evgar, daha önce verdiği bir röportajda kendisiyle ilgili şöyle konuşmuş: Ben boğa burcuyum, yediğim şeyin tadına varmayı çok severim.”

Beyazıt Öztürk

Türkiye’nin müzmin bekarlarından 50 yaşındaki Beyazıt Öztürk’ün evleneceğine artık annesi bile inanmıyordur muhtemelen 🙂 Nazik ve beyefendi kişiliğini Balık burcundan aldığına inandığımız Beyaz’ın tez vakitte mutlu bir evlilik yapmasını can-ı gönülden dileriz.

Charlize Theron

Oscar ödüllü güzel yıldız Charlize Theron, Aslan burcudur. Şu sıralar adı yakışıklı mı yakışıklı Brad Pitt’le anılan Güney Afrikalı yıldız oyuncu da şimdiye kadar nikah masasına oturmayanlardan.

Kadir İnanır

Yeşilçam’ın yakışıklı aktörü Kadir İnanır, tam bir Koç burcu erkeği. Açık sözlülüğü ve fevriliği ile ön plana çıkan İnanır, uzun yıllar modacı Canan Yaka ile birlikteydi. 2004 yılından beri Jülide Kural ile birlikte olan İnanır, hiç bir zaman evlenmekten yana olmadı.

Şebnem Ferah

Rock müziğinin kraliçesi Şebnem Ferah, Koç burcudur. Duygularını şarkılarına yansıtan başarılı sanatçı bir dönem sevgilisi Süha Yavuz’un onu Ebru Gündeş için terk etmesi haberleri ile gündemden düşmemişti. Yaşanan ihanet halen magazin basınının unutulmayan olaylarından biri olarak hatırlanmakta.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.