Herkesin İşine Burnunu Sokmaya Bayılan 4 Burç!

Sadece kendi işine bakan, başkalarına karışmayan, kimsenin hayatını karıştırmayan, hiçbir sorunu kurcalamayan, büyütmeyen kaç kişi tanıyorsun? Bizim tanıdığımız toplamda üç kişi falan var diye düşünüyoruz. Onun dışında kime baksak herkese karışıyor, kime baksak üstüne vazife olmayan işlere bulaşıyor, kime baksak herkesin işine burnunu sokuyor. Bunu en çok yapan burçları birazdan açıklayacağız. Ama ondan önce bir kez daha hatırlatmak isteriz lütfen herkes önce kendine baksın, daha sonra kendi işine baksın ve bir de lütfen fikri veya yardımı istenmediyse başkalarının işlerine karışmasın. Eh, hazırsan hadi başlayalım bakalım kimmiş bu herkesin işine burnunu sokan 4 burç!

Meraklı Derneği Başkanı İkizler Burcu

Kimin, nerede, kiminle, ne zaman ve ne yaptığını en ufak detaylarına kadar bilmek isteyen İkizler burcu, başkalarının işine burnunu sokmazsa ölebilir. Onun işi dedikodunun kokusunu almak ve peşine düşmektir. Bir dedikodunun peşine düştüğünde onunla ilgili tüm detayları tek tek ortaya çıkarmazsa alsa rahat etmez. Ondaki bu merak, zekâsı ve zihinsel olarak aktif olması ile birleşince on kaplan gücünde bir dedektif çıkıyor ortaya. Bir de çevresinin genişliğini ve insanların konuşma isteğini canlandırmasını eklersek, İkizler burcu dedikodunun nabzını tutmasın da ne yapsın?

Takıntılıların Şahı Akrep Burcu

Her konudaki kontrolü ele almaya çalışan Akrep burcu, kontrolü ele alabildiğini gördüğünde burada durmaz, üstüne olaydaki kişileri manipüle etmeye çalışır. Karşısındakinin kim olduğunu umursamadan herkesin işine sonuna kadar karışır. Kişiler, mevcut durumları ne kadar saklamaya çalışırlarsa, gözlemci Akrep burcunun dikkatini o kadar fazla çekerler. Sinsi Akrep burcunun karmaşık şeyleri anlayabilen yapısı ve stratejik davranabilmeyi bilmesi birleştiğinde yakınına gelemeyeceği hiçbir olay kalmaz. Bu durum onun içindeki dedektifi canlandırır ve olayları çözmek hoşuna gitmeye başlar.

Patavatsızlar Patavatsızı Yay Burcu

Enerjik Yay burcu da insanların işine burnunu sokmaya bayılır. O da farklı bir tür meraklıdır. Ancak iyimser Yay burcu yukarıdaki iki burçtan farklı olarak, tamamen saflığından bu işlere bulaşır. O sadece patavatsızdır, herkes iyi olsun, mutlu olsun diye çabalar. Aklına eseni söyleyen dobra bir kişiliğe sahip olan Yay burcu insanı kesinlikle sınırını bilmez ve bu nedenle sınırı aştığının da farkına varmaz. Kendisini ne yaparsa yapsın aşamayacağı bir dramanın içinde bulur.

Çok Bilmişlerin Varisi Koç Burcu

Atılgan Koç burcu insanı, işleri kendi bildiği gibi yapmak isteyen bir kişiliğe sahiptir. Hevesini başkalarına da bulaştırmaya çalışır. Başına ne gelirse bundan gelir. Herkese neyi nasıl yapması gerektiği konusunda ahkâm keser. Çatışmalardan rahatsız olmayan Koç burcu, dolaysız söyleme tarzı ve açık sözlü oluşuyla aklına ne gelirse söylemek konusunda bir çekince hissetmez. Bu da onu başkalarının işine burnunu sokmaktan alıkoyamaz.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.