Herkesi Zekâsı ile Solda Sıfır Bırakan Burçlar

Boyumuzun ölçüsünü almak istemiyorsak bazı burçlarla laf dalaşına girmememiz gerek. Çünkü söylediğimiz şey için bizi pişman edebilirler. Biz daha bir adım atmadan onlar on adım sonrayı planlıyor bile olabilirler. O nedenle bunlarla pek öyle yarışa falan girmemek gerekir. Peki, kimdir bu burçlar?

İkizler Burcu:

Daha doğuştan dünyaya kocaman bir beyinle gelen İkizler burcu, Zodyak’ın en zeki burçlarından biridir. Zehir zemberek aklıyla girdiği her tartışmayı kazanmakla kalmaz, etrafındaki herkesi de kendine hayran bırakır. İletişim konusunda da çok başarılı olan İkizler burcu, onunla kapışmaya gelen herkesi çok fazla çaba harcamadan geldiği yere geri gönderir. Sorulacak soruları ve verilmesi gereken cevapları çok daha öncesinden bilen İkizler burcunu şaşırtmak oldukça zordur. Boşluğuna denk gelecek ve puanı sana kaptırmasını sağlayacak bir şey bulmayı beklersen, çok beklersin. Bizden söylemesi!

Başak Burcu:

Başak burcu çok okur, çok öğrenir, çok çalışkandır. Başarısı da buradan gelir. Çok dikkatlidir, kafası çok sağlıklı çalışır. Doğuştan getirdiği zekâsını gün be gün geliştirmek için elinden geleni yapar. Her geçen gün, geldiği noktanın üstüne biraz daha bir şeyler ekler. Analitik zekâlarını ve detaycılıklarını da denkleme eklediklerinde ne kadar uzun bir yol kat edeceklerine inanamayabilirsin. Her şeyi bilen bir Başak burcuna boşuna sataşacaksan, kaybetmeyi de göze alman gerektiğini unutmamalısın!

Akrep Burcu:

Akrep burcunun dili oldukça zehirlidir. Bu nedenle gireceği herhangi bir tartışmada, rakibini anında yerle yeksan hale getirebilir. Akrep burcunun keskin zekâsı, kurnazlığı, diğer burçlarınkinden biraz farklıdır. Birini alt etmek istiyorsa, onun için gerçekten zaman ve emek harcar. Büyük bir plan yapar ve sonuna ulaşana kadar bırakmaz.

Yay Burcu:

Yay burcunun bu listede olmasının nedeni, bitmek tükenmek bilmeyen öğrenme merakıdır, onu öncelikle belirtmeden geçmeyelim. Zaten çok zeki olan Yay burcunun içindeki bu öğrenme aşkı, onun ilgisini çeken her konuyu derinlemesine öğrenmesine neden olur. Meraklı Yay burcu, gezerken öğrenir, okurken öğrenir, izlerken öğrenir. Her fırsatta öğrenir. Öğrendiklerini de her fırsatta satar. Çin tarihi mi öğrenmek istiyorsunuz, İtalyan mutfağı mı? Satrancın en önemli kurallarını mı merak ediyorsunuz, yoksa klarnetin ortaya çıkışının hikâyesini mi? Hepsi için adamınız Yay burcu!

Kova Burcu:

Kova burcunun müthiş bir yaratıcı zekâsı vardır. Her türlü düğümü çözebilir. Diğerlerinin göremediği çözümleri görebilir, diğerlerinin çözemediği sorunları çözebilir. Soğukkanlı olduğu için işler kontrolden çıksa bile durumu kurtarabilir. Hatta o durumda bile hiçbir şeyi kişisel algılamaz, en iyi sonucu alabilmek için çabalamaya devam eder. İlk adımını atarken birkaç sonraki adımını bile planlar.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir