Herkes Yaşattığını Yaşasa Burçların Hayatları Nasıl Olurdu?

Her insan farklı bir bireydir ve her bir bireyle kurulan ilişkilerin farklı farklı dinamikleri vardır. Her bir bireyle kurduğumuz ilişki kendi içerisinde biriciktir ve hiçbiri bir diğerine benzemez. İlişkilerimizde kimi zaman tam da bu nedenle oldukça zorlanıyoruz. Farklı insanlar, farklı ilişkilerde bir araya gelince, çatışmalar yaşıyoruz ve birbirimizi durduk yere gerip üzebiliyoruz. Çoğu zaman bu tartışmalardan sonra içimiz kızgınlıkla ve kırgınlıkla doluyor ve hepimizin bildiği şu cümleler dökülüyor dudaklarımızdan “Umarım yaşattığını yaşarsın!” İşte bu içeriğimizde, burçlarımız yaşattıklarını yaşasalar nelerle karşılaşırlar, nasıl hayatlar yaşarlar onu inceleyeceğiz. Hazırsan başlayalım!

Sabırsız Koç Burçları

Koç burçları, en çok sabırsızlıkları ve hareketlilikleri ile bilinir. İlişkide oldukları kişileri de bu hareketlilikleri ile yorar, sabırsızlıkları ile de tüketirler. Bu nedenle Koç burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa, etrafı çok hareketli ve tezcanlı insanlarla dolardı ve bu tezcanlılar tarafından hırpalanır dururdu. Ne kadar yorucu olduklarını bilseler bir daha bu işlere kalkışırlar mıydı bilemiyoruz.

İhmallerle Dolu Boğa Burçları

Tembel Boğa burcu insanı ise ilişkide olduğu insanı ihmalkârlığı ile öldürebilir. Aramaz, sormaz, mesaj atmaz, üşengeçlikten telefonu eline alıp cevap bile yazmaz. İhmal edilmenin üzücülüğünü öğrendiğinde kimseyi ihmal etmeyeceğine adımız gibi eminiz oysa! Bu nedenle Boğa burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa, etrafı kendisi gibi üşengeç ve ihmalkâr insanlarla dolardı ve herhangi birini aradığında telefonu bile açılmaz, kimse tarafından ilgilenilmezdi.

Dedikodularla Dolu İkizler Burçları

Ailesinin, sevgilisinin, iş arkadaşlarının ve hatta en yakın arkadaşlarının dedikodusunu yapmaktan çekinmeyen İkizler burcu insanı, her ne kadar bunu birini incitmek için bilinçli bir şekilde yapmıyor olsa da bu dedikoduların büyük dönüşleri ve incitici tarafları olabiliyor. Bu nedenle İkizler burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa, etrafı sürekli eğlencesine dedikodu yapan insanlarla dolardı ve sürekli arkasından konuşulurdu.

Alınganlıklarla Dolu Yengeç Burçları

Yengeç burcunun kadını da erkeği de alıngan olmaları ile meşhurdur. Duygusal yaradılışları nedeniyle bu şekilde davrandıkları düşünülerek tolere edilmeye çalışılsa bile aynı anlayışı sorun yaşadıkları insanlara göstermezler. Karşılarındaki insanların niyetini anlamadan, hemen kişisel algılayarak duvarlarını örmeye başlarlar. Bu nedenle Yengeç burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa, etrafı alıngan insanlarla dolardı ve ağzını her açtığında etrafındaki bu insanlar arasından yeni bir kişiyi küstürürdü.

Kibirle Dolu Aslan Burçları

Egosu kendisinden büyük olan Aslan burcu insanı, karşısındaki değersiz hissettirme konusunda da büyük bir ustadır aynı zamanda. Bu nedenle Aslan burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa, kimse onu tanımaz, varlığına önem vermezdi. Dünyadaki kalan zamanı boyunca da ezilir dururdu. Bir Aslan burcu insanı için daha büyük bir cehennem hayal edemiyoruz!

Eleştiri Dolu Başak Burçları

Başak burcu insanı, detaycı olduğu kadar da kıyaslama ile de dolu biridir. Eleştirmeyi çok iyi bilir ve genel olarak kolay beğenmediği için etrafındaki birçok insanın da korkulu rüyası haline gelir. Bu nedenle Başak burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa hiç kimse yaptığı hiçbir şeyi beğenmez ve her çırpınışına yeni bir kulp takardı.

Sığ İlişkilerle Dolu Terazi Burçları

Ömrü kararsızlıklarla geçen Terazi burcu insanının çok net olduğu birkaç konu var. Biri aklından hiç çıkmayan “elalem ne der” vurgusu, diğeri ise dış görünüşünü oldukça önemsemesi. Bu nedenle Terazi burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa, etrafındaki tüm insanlar, elalemin düşüncesini önemser ve asla kendisi gibi olamazdı. Attığı her adımda sığ insanlar ve sığ ilişkilerle karşılaşırdı.

Kıskançlık Dolu Akrep Burçları

Güvensizlikler ve kıskançlıkları ile birçok ilişkisini kendi elleriyle sabote eden Akrep burcu insanı, bu özellikleri yüzünden çokça insanını canını yakmıştır. Yavaş yavaş yanındaki insanın alanını kısıtlayan ve sonunda onu hareket edemez hale getiren Akrep burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa; karşısına gerçekten psikopatlık derecesinde kıskanç bir insan çıkardı ve Akrep burcu insanını kıskançlıklarıyla evden çıkamaz hale getirirdi.

Umursamaz Yay Burçları

Vurdumduymazlıklarıyla etraflarındaki insanları çoğu zaman çileden çıkartan Yay burcu insanı çoğu zaman dikkatsiz, özensiz ve düşüncesiz davranışlarıyla da bilinirler. Bu nedenle Yay burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa, varlığı yokluğu birmiş gibi davranılan bir ortama düşerdi. Hassasiyetlerine hiç özen gösterilmezdi. Zamanında hiç kimse ile samimi bir şekilde ilgilenmediği için etrafında umursamaz insanlarla dolar ve sonunda o tarafından yok sayılır, öldü mü kaldı mı ilgilenilmezdi.

Cimri Oğlak Burçları

Oğlak burcu insanının en bilindik özelliklerinden biri de cimri oluşlarıdır. En yakınları ile bile paylaşım yapmaktan hoşlanmayan Oğlak burcu insanı fazla hırslı oluşuyla da bu özelliklerini perçinlemektedir. Bu nedenle Oğlak burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa her şeyden mahrum bırakılırdı, en basit şeyler bile ondan esirgenirdi ve bunu yapanlar genellikle sevdikleri olurdu.

Friendzone Kova Burçları

Arkadaş canlısı olarak bilinen Kova burçları, arkadaşlık konusunda ne kadar iyilerse sevgililik konusunda bir o kadar kötüdürler. Kime ilgi duydukları, kimi sevdikleri, kiminle flört ettikleri o kadar anlaşılmıyor ki zaman zaman büyük karışıklıklara neden olabiliyorlar. Bu nedenle Kova burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa, kimin arkadaşı kimin flörtü olduğunu anlayamadığı bir dünyaya uyanırdı. Israrla ve sürekli olarak etrafındaki insanlar onu friendzone’a düşürürlerdi.

Ajite Eden Balık Burçları

Balık burçları, duygusal ve sezgisel olmalarının yanı sıra, kurban psikolojisine en sık ve en fazla düşen burç olma özelliğine de sahiptirler. Sürekli en kötü durumda olan, en fazla acı çeken, en büyük kurban kendileriymiş gibi davranırlar. Bu nedenle Balık burcu insanı yaşattığını yaşayacak olsa, herkesin en kötü durumda olanın kendisiymiş gibi düşündüğü ve ona dert yandığı günler yaşardı. Herkes kendi “kurbanlığını” içine sıkıntılar basana kadar gelir ona anlatırdı. Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.