Her Şeyin Bir Nedeni Var! İşte İllüzyonist Aref’in Haritası

Gösteri yapmak için gittiği Antalya’da bir gözü kör, hasta ve nadir rastlanan bir yılan tarafından ısırılan Aref’in haberlerini okumayanımız yoktur. Yılanın panzehri sadece Mısır’da bulunduğu için özel bir uçakla başkent Kahire’ye giden İran asıllı illüzyonistin Kasr en-Nil Hastanesi’nde tedavisi devam ediyor. Bu garip hikayenin gelişmeleri her gün manşetlere konu oluyor. Peki ölümle burun buruna gelen Aref’in doğum haritasında neler yatıyor? Kör talihinin hikayesini hangi gezegenler yazıyor? Aslında çok derine inmeden yüzeysel bir şekilde baktığımız da her şeyin nedeni apaçık ortaya çıkıyor.

11 Aralık 1989 doğumlu Aref’in Güneş’i Yay, Mars’ı Akrep burcunda. Tam anlamıyla cesaret patlaması yaşayarak yılanlarla içli dışlı olmasının sebebi de böylece gayet ortada. Yay’ın düşünmeden risk alan yapısı, Akrep’in hem ölüme meydan okuyan tavrı ile birleşince Aref, gözünü bile kırkmadan tehlikeli hayvanlarla sarmaş dolaş oluyor. Fakat bu sefer işler beklediği gibi gitmedi, gelelim sebebine. Gökyüzündeki Satürn, Aref’in doğum haritasındaki Jüpiter ile karşıt açı yapıyor. Aynu zamanda gökyüzündeki Mars da Aref’in haritasındaki Venüs’ü ile birleşim açısında.

Bildiğiniz gibi Jüpiter ve Venüs iki iyicil gezegen ve bize şans getiriyor. Maalesef ki şu anda Aref’in natal şans gezegenleri gökyüzündeki iki kötücül gezegenden sert açılar alıyor. Üstelik her iki kötücül gezegen de retro konumda. Hal böyle olunca bu günlerde Aref’in herhangi bir konuda şanslı olmasını beklemek pek mümkün değil. Bu durum Aref’in Mısır’a uzanan zorlu yolculuğunu açıklıyor.

Zaten Mars’ının Akrep’te olması da ölümle bu kadar yakınlaşmasının, tehlikeli durumlar yaşayacağının pek de sürpriz bir durum olmayacağını önceden belirtiyordu. Şans gezegenleri de olumsuz açılar alınca işler Aref için pek de beklediği gibi gitmedi diyebiliriz. Aref’e geçmiş olsun dilekleri diliyor, hiçbir şeyi tesadüf olmadığını bir kere daha söylüyoruz. Bu arada yılan hala dışarıda! Gözümüzü dört açmakta fayda var!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.