Her Şartta Dışlandığını Hisseden 5 Burcu Açıklıyoruz!

Partilere çağrılmıyor musun? Arkadaşların senden habersiz buluşup sana haber vermeyi “unutuyor” mu? Sınıf arkadaşlarının düzenledikleri etkinliklerden Instagram’a koydukları storyleri sayesinde mi haberdar oluyorsun? Tüm bunların karşısında aldığın tek cevap ‘Ah canım, bir sonrakine söz’  mü? Dışlanmak, yalnız bırakılmak berbat bir histir. Bu konuda hemfikir olmayan da yoktur. Birçoğumuz, çocukluk yıllarımızdan beri aşina olduğumuz bu duygulara zaman zaman kapılabiliriz. Dünyanın en bağımsız ve yalnızlığıyla en mutlu olan insanı bile olsan, davet edilmediğini öğrenip buna bozulabilirsin. Bu çok normaldir. Ama bazılarımız dışlanmışlık hissine daha sık kapılabilir. Gerçek olmayan, sadece kafanda kurduğun durumlarda bile dışlandığını hissediyor olabilirsin. Duygusal olduğun için, büyüyemediğin için, geçmiş yaraların olduğu için bu hisler sana geliyor olabilir. Eğer bu hislerle cebelleşiyorsan, muhtemelen aşağıdaki burçlardan birine mensup olabilirsin! Merak ettiysen hemen başlayalım!

Duygusal Balık Burcu

Zodyak’ın en duygusal burcu olan Balık, kendine acıma duygusunu en yoğun yaşayan burçtur. Olaylardan çok kolay etkilendiği için her şart altında kendisini bir kurban olarak görebilir. İçinde bulunduğu durumu ajite etmeye çalışabilir. Kendi kafasında dışlanıyor olmasına uygun bir senaryo yazıp kendisini buna inandırabilir. Kendisine karşı da dürüst davranmadığı için dışlanmışlık duygusuna girmeyi ve orada kalmayı tercih eder.

Kindar Akrep Burcu

Duygu yoğunluğu yüksek bir başka burç olan Akrep burcu, genel olarak kıskançlık duygusunun esiri olur. Alakasız ve plansız bir şekilde karşılaşıp bir yerde bir kahve içmek isteyen iki arkadaşı, ona haber vermezse ve o bu olayı sosyal medyadan öğrenirse kıyamet kopabilir! Kıskançlığına yenik düşerek, doğru olmadığı halde kendi olmadan her şeyin daha güzel olduğunu bu nedenle de dışlandığını düşünmeye başlayabilir.

Alıngan Yengeç Burcu

Hepimizin bildiği gibi Yengeç burcu alınganlığı ile meşhur bir burçtur. Bu nedenle etrafındaki herhangi birinin söyleyebileceği bir söz, onu kırmaya yeter de artar bile. Dışlanmış hissetmek Yengeç burcu için zaten yeni bir şey değildir. O kadar çabuk içine kapanır ki etrafındaki insanlar ne olduğunu anlayamaz bile. Kendisini yeniden iyi hissedene kadar da kabuğundan dışarı çıkmaz.

Evhamlı Terazi Burcu

Dışarıdaki insanların varlığına ve düşüncelerine fazlaca ihtiyaç duyan bir diğer burç da Terazi burcudur. Onay olma ihtiyacı duyan Terazi burcu insanların ona nasıl davrandığı ve içlerine alıp almadığı konusunda oldukça takıntılıdır. Onaylanmazsa karşısındakini kızdırdığını ya da onu kimsenin sevmediğini düşünür. İnsan ilişkilerinde karşısındakinin niyetini incelemek ve üzerine düşünmek yerine sürekli olarak kendi yeterliliğini sorgular.

İçine Kapalı Boğa Burcu

Boğa burcu bazı konuları çok kişisel algılayabilir ve bunu paylaşmak için güvendiği insanlara ulaşmaya çalışabilir. Güvendiği insanlar o an için müsait değilse ya da ilgilenmeleri gereken başka bir öncelikle varsa Boğa burcu dışlandığını hissederek onlara bilenebilir. Ona güvenenlerin güvenini asla boşa çıkarmayan sadık Boğa burcu, kendisine aynı şekilde davranmayan arkadaşlarının üstünü çizer.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir