Her Konuyu Kişisel Algılayabilen 5 Burç!

Olayları kişiselleştirme, belki de günümüz dünyasının en büyük problemi. Ne olursa olsun insanların egosundan daha büyük bir olay yok maalesef. Esas olay, insanların dünyalardan büyük egoları ve her şeyin aslında onlarla ilgili olduğunu sanmaları! Sizin egonuzla ilgili bir dünya yok aslında millet, uyanın! Siz her şeyi kendinizle ilgili zannedip egolarını parlatırken, aslında hayatınızı kısıtlıyorsunuz, kalitesini düşürüyorsunuz. Değmemeye çalıştığınız insanlar, görünmemeye çalıştığınız ortamlar sizin büyüyüp gelişmenizi engelliyor. Bizce yanlış yoldasınız ama tabi yine siz bilirsiniz. Bu içeriğimizi bunu söylemek için yazdık ve her konuyu kişisel algılama potansiyeline sahip 6 burcu seninle paylaşmak istedik. Bu burçlardan birine sahipsen, yol yakınken hemen dön deriz biz sana!

Atarlı Koç Burcu

İnatçı ve canlı Koç burcu hayattaki mücadelesini her alanda sürdürmek ister. Bu nedenle her şeyi kişisel algılar ve kılıcını kuşanıp savaş meydanlarına çıkar. Onun aslında istediği şey, herkese kendi değerini kanıtlamaktır. Bitmek bilmeyen savaşlara girmesinin, önüne çıkanı devirmesinin, agresifliğinin ve tüm o hırslarının derininde yatan neden tam da budur.

Mağrur Aslan Burcu

Kibirli ve eleştirilmekten hiç hoşlanmayan Aslan burcu sırf gururu için bunca zahmete katlanır. Onun için duruşu, tepkileri, davranışları ve bunların dışarıdan görünüşü çok önemli etkenlerdir. Kendisine gıpta edilsin, davranışları örnek alınsın isteyen bir lider olan Aslan burcunun gururuna gelecek tek bir lafa bile affı yoktur. Bu nedenle de kendisine yapılan ve yapılmayan her şeyi kişisel olarak algılar.

Takıntılı Terazi Burcu

Her konuda dışarıdan en iyi haliyle görünmek isteyen Terazi burcunun her konuda en büyük rakibi kendisidir. Her ne kadar kendisini iddiasızmış gibi düşünse de belli başlı konulara olan takıntısı onun özellikle kendisine karşı büyük eleştiriler yöneltmesine neden olur. Birini ya da bir şeyi karşısına alacağı zaman sürekli kendisiyle kıyaslayarak anlatmaya çalışır. Başkalarının düşüncelerini gereğinden çok kafaya takar.

Mağdur Balık Burcu

Balık burcu kendi ruh hali nedeniyle, her şeyden bir mağduriyet çıkarması ile ünlüdür. Kendisini her zaman kurban olarak görür. Tüm dünyanın onun arkasından birleşip onu istemediği yollara soktuğunu düşünür. Kendi hayatının sorumluluğunu almaz, başına gelenler hep biri tarafından getirilmiş gibi davranır. Bunlar da onun her şeyi kişiselleştirmesine neden olur.

Alıngan Yengeç Burcu

Yengeç burcu ruh hali olarak ve duygu dengesi olarak öyle farklı bir yerdedir ki onun herhangi bir şeyi kişisel algılamaması mümkün değildir. Kimi zaman öyle alıngan davranır ki, karşısındaki bile şaşırır kalır. Söylenen her sözü, ortaya çıkan her derdi, her problemi koşulsuz üstüne alınır. Başkasının bir sorunu olduğunda o ne kadar ilgileniyorsa, kendi sorunu olduğunda da insanların ilgilenmesini ister. Bu karşılığı göremeyince alınganlığı ve olayları şahsi algılaması daha da artar.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.