Avuçtaki X Şekli Hangi Burcu İşaret Ediyor

Antik Mısır ve Yunan medeniyetlerine kadar uzanan, üzerine yazıtlar yazılan bu tarihi efsane, günümüz dünyasında da popülerliğini koruyor. Avucumuzun içindeki gizemli çizgiler, nasıl bir karaktere sahip olduğumuzun ipuçlarını önümüze seriyor. Şöyle de bir durum var ki birazdan okuyacağınız tüm özellikler doğrudan Aslan burcu insanını işaret ediyor.

2 milyon insan üzerinde yapılan araştırmalar, her iki avucunda da X şekli olan kişilerin, güçlü karakterlere sahip olduğunu ortaya koydu. Dünya üzerindeki bu şanslı varlıklar, başarıya ulaşmak için paraya ihtiyaç duymuyor, hedefe giden yol sadece zaman açısından bir sorun oluşturuyor. Büyük İskender, Abraham Lincoln gibi tarihe geçen isimlerin de avuç içlerinde X işareti olduğu söyleniyor. Hepsi bu kadar da değil.

Avuçlarında X şekline sahip insanların, fiziksel olarak da diğerlerine göre daha güçlü olduğu, bu gücün de vücut sistemlerine otomatikman yansıdığı düşünülüyor. Yani kısaca bu gibi insanlar hastalık nedir bilmiyor, virüs bakteri dinlemiyor.Yetti mi tabii ki hayır. Doğuştan hayata 1-0 önde başlayan X insanları, hayatlarını her an istedikleri rotaya çevirebilme yeteneğine sahip. Hem kendi hayatlarında hem de başkalarının dünyalarında kurdukları otorite, lider ruhlu olmalarının kapılarını açıyor. Toplum içinde başa geçmek için yaratıldıklarının ve çevrelerinde etkili değişimler yarattıklarının altı çiziliyor. Hal böyle olunca büyük kitleler, bu kişileri sevip onun fikirlerine göre şekillenebiliyor. Ve eminiz ki tüm bunları okuyan narsist Aslanlar tam da şu an zevkten dört köşe olmuş bir halde kanatlanmış havalanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir