Her Daim Enerji Patlaması Yaşayan 3 Burç

Kimi insanlar vardır tek bir işi yapmaları saatler sürer, bütün günü harcarlar gene de bitiremezler. Bir de siz gözünüzü açıp yataktan çıkana kadar işini yapıp bitirmiş üzerine çılgın planlar yapıp eğlencesinden geri kalmayan insanlar vardır. Bu insanlar öyle enerjik, öyle yorulmaz görünürler ki acaba ne yiyip içiyor da böyle oluyor diye kara kara düşünmekten kendinizi alamazsınız. İşte her daim enerji patlaması yaşayan o burçlar:

Yay

Söz konusu yeni insanlarla tanışmak ya da hiç görmediği bir yere gitmek olduğunda kimse Yaylar kadar enerjik, hayat dolu olamaz. Bir Yayın bu dünyada yapmak ve görmek istedikleri şeyler için çok fazla enerjiye ihtiyacı vardır. Bu hayatta olmuş, olmakta olan hiçbir şeyi kaçırmak istemezler, bu yüzden de sıcacık ve rahat yataklarına kavuşup, deliksiz bir uyku çekmek için erkenden eve gitmek bir Yay için kesinlikle en iyi seçenek değildir. Yorgun hissediyorlarsa da içlerindeki enerji rezervlerini sonuna kadar kullanıp yollarına devam ederler. Siz siz olun Yay burcunun bitmek tükenmek bilmeyen enerjisini asla hafife almayın.

İkizler

İkizler insanının her daim enerji patlaması yaşıyormuş gibi gezmesinin sebeplerinden biri hayata, öğrenmeye ve keşfetmeye olan aşkıdır. İnsanlarla kaynaşmaktan, ondan bundan konuşmaktan sonsuz haz alan İkizler özellikle pozitif insanlarla vakit geçirmekten çok hoşlanır, çünkü bu insanların yanında olmak onlara ekstra enerji verir adeta puan toplar gibi enerji toplaya toplaya eğlencenin dibine vururlar. Yeni şeyler öğrenmek ve yaşam boyu öğrenci olmak da bu hayatta onları canlı tutan, gerçekten yaşadıklarını hissettiren şeylerdir. İkizler bir şeye karşı heyecan duyuyorsa, onun için yorulmadan çalışacaktır.

Koç

Kendinizi ortamlarda enerjik biri olarak tanıtıyorsanız büyük ihtimalle henüz bir Koç burcuna denk gelmediniz. En enerjik benim diyenin bile Koç insanın yanında kendini elden ayaktan düşmüş hissetmemesi olanaksız gibi bir şey. Koçların dolu dolu takvimlerindeki işleri yerine getirmek için her zaman yeterli enerjileri olduğu gibi sosyalleşme, yarışmalar, daha önce yapmadığı şeyleri yapmak için de hep zamanları ve enerjileri vardır. Koç bir şey yapmak istemediği zamanlarda bile en az on şey daha yapar. Gene de bana mısın demez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.