Her Cuma Soluğu Rakı Masasında Alan Burçlar!

Bütün haftanın yorgunluğu birikti. Şimdi deşarj olma, bütün siniri stresi boşaltma vakti. Hemen yapılsın planlar, toplansın en yakın arkadaşlar. İstikamet rakı balık! Önce birkaç meze, üstüne biraz ara sıcak, muhabbet de varsa bir büyük herkesi güzel yapacak. Belki finalde cilası atılacak, sonra yavaş yavaş evlerin yolu tutulacak. Enerjisi olan soluğu başka mekanda alacak, sabaha kadar kalan son enerjisini harcayacak. Peki hangi burçlar cuma akşamını bu şekilde planlayacak, kendisini Zeki Müren’in şarkılarında bulacak?

Akrep: Bir Kadeh Daha Ver!

Rakı masamızın baş kösesinde Akrep burcu var. Kesin yine bir dost kazığı yemiştir ya da sevgilisi boynuzları geçirmiştir. Konular ağır yani anlayacağın. Bir yetmişlik keser mi orası malum. Öyle allı güllü yerlere, yanar dönerli meyvelere de gerek yok. Küçük bir meyhane, güzelinden birkaç meze, sonra deme Akrep’in keyfine. Bütün kederlerini sek içer, arada keyiflenip musikiden birkaç parça söyler. Her cuma birkaç dert ortağıyla, aynı mekanda kafasını çeker.

Hovarda Yaylar

Ne kederinden ne derdinden! Sadece biraz daha keyiflenmek istediğinden. Hovarda Yayımız iş çıkışı bütün milleti toplar, bütün neşesiyle Nevizade’ye akar. Oradan Asmalı’nın yolunu tutar, sabaha kadar 40 mekana girer çıkar. Gecenin finalini de çorbacı da yapar. Sonra bütün hafta sonu kanepede National Geographic’le yatıp kalkar. Deşarj olmak isterken hangover olup derin derin uykulara dalar.

Eski Sevgili Mağduru Yengeçler

İlişkiler, eski aşklar, yaşadığı zorluklar. Anlatacağı çok şeyi var duygusal Yengeç’in. Saat 7 gibi bir başlar susturabilene aşk olsun. Unutamadığı sevgilisi, annesinin babasının problemleri, patronunun söyledikleri. Hayat ona hep zor geliyor, her seferinde derinden yaralıyor. O da ne yapsın, her fırsat bulduğu cuma akşamında soluğu rakı masasında alıyor, içtikçe kederleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.