Hem İşte Hem Aşkta Kazanan Burçlar

Zodyak’ta bazı burçlar var ki hırslarından olsa gerek tuttuklarını koparırlar. Belli konularda şansları çok yaver gider. Aşk hayatlarının yanı sıra çalışma yaşamlarında da işler tıkırındadır. Özel hayatlarında genelde birileri olur. Aşkta seçici kişiler olmayıp, kalplerini hareketlendiren kişilerden etkilenirler. Ortak özellikleri çalışkan, verimli karakterleridir. Hem işte hem aşkta kazanan bu burçlara imrenmemek elde değildir.

Azimli Koçlar

Hayat bu burçlar için bir mücadele alanıdır ve her daim savaşır gibi yaşarlar. Kendilerine bir hedef belirlemişlerse elde etmeden duramazlar. İş dünyasında rekabeti sever, meslektaşlarını geride bırakmak için hırslanırlar. Motive olmakta üstlerine yoktur ve kariyer tırmanışlarını başarıyla tamamlarlar. Doğuştan gelen liderlik vasıflarıyla yöneticilik koltuğuna kolayca otururlar. Aşk ilişkilerinde de yüzleri güler. Bunda en büyük payı kendi çabaları oluşturur. Hoşlandıkları kişiyi elde etmek için çabucak harekete geçerler. Umdukları ilgiyi görene kadar canla başla tavlamaya çalışırlar karşı tarafı. Güçlü kişiliklerinin verdiği çekicilikle istedikleri sevgili adayını elde eder Koçlar. Coşkulu, renkli ve tutkulu bir ilişki yaşarlar flörtleriyle. Çekişmenin bol olduğu, zaman zaman tartışmalı bir birliktelikleri olsa da bir şekilde yürütürler aşk sandallarını. Koçlar, ayrılsa da aceleci yönleriyle kısa sürede sevgili bulur ve boş kalmazlar pek.

Hırslı Akrepler

Amaçlarına erişmek için sistematik bir biçimde çalışır Akrepler. Koçların aksine onların aceleleri yoktur. Önemli olan doğru zamanda harekete geçmektir onlara göre. Kariyerlerini istikrarlı bir çalışma biçimi ve hırsla ilerletirler. İş dünyasının ayak oyunlarına çok iyi uyum sağlar, hatta en iyi stratejileri geliştirirler rakiplerine karşı. İstediklerini muhakkak ele geçirirler. Kıvrak zekalarıyla düşmanlarının çekince sebebidir Akrepler. İş dünyasında hedeflerini tuttururlar. Aşka hayatları da yüksek bir çıtada seyreder. Çekici ve seksi kişilikleriyle elde etmeyecekleri kişi yoktur. Bakışları, vücut dilleri, düzgün fizikleriyle hoşlandıkları kişilerin kolayca dikkatini çekerler. Avına uzanan usta bir avcı gibi hedefin üzerinde ince ince çalışırlar. Bir süre sonra onların cazibesine kapıldığınızı fark edersiniz. Hoşlanmayla başlayan ilişkiniz; tutkulu, şehvetli bir aşka dönüşür. Yıllarca derin izler bırakacak bir birliktelik yaşarsınız Akreplerle.

 Özverili Yengeçler

Hamarat Yengeçler, direkt emek vererek kariyerlerinde terfi ederler. Aldıkları sorumlulukları ihmal etmeksizin yerine getirirler. Stratejik yapıda olmayan Yengeçler, duygusallıklarını da katar işlerine. Taraflı tutumları zaman zaman sorun yaratsa da çalışkanlıklarıyla bu açıklarını kapatırlar. Genelde sevdikleri ve yetenekli oldukları meslekleri yaparlar. İşçi ruhlu bu burçlar, yönetici veya işveren koltuğuna oturmasalar da çabalarıyla alanlarında iyi pozisyonlara erişirler. Gelelim aşk yaşamlarına. Sevgisiz, ilgisiz kalmaktan sıkılan Yengeçler, her daim sevecekleri birini bulur. Bir tatlı söze, bir gülüşe kolayca kaptırabilirler kendilerini. Geyşa ruhlu bir partner olmayı tercih ederler. Bunu biraz da sevdiklerini kaybetme korkusundan yaparlar. Tüm bu özveriden sonra flörtlerini memnun ederler. Bu da onlara istikrarlı ve mutlu bir aşk hayatı verir. Hem işte hem aşkta kazanmalarının altındaki sır, ilişki için verdikleri emektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.