Haydi Dolapları Temizliyoruz! İşte Burcuna Göre Bu Yıl Vazgeçmen Gereken Parça

Hepimizin dolaplarının vazgeçilmez parçaları var. Stilimizi özdeşleştirdiğimiz, giydiğimizde ya da taktığımızda kendimizi daha iyi hissettiğimiz, arkadaşlarımızın ya da bizi takip eden kişilerin tarzımızı ifade ederken söylediği belli başlı anahtar parçalar. Bazıları için bu bir ceket, ayakkabı, aksesuar ya da çanta olabilir. Hatta onsuz asla olmaz, kendimi eksik hissederim bile diyebilirsin. Fakat bu sezon vazgeçmen gerekse vazgeçebilecek misin onu düşünmeni istiyoruz. Çünkü artık trendler herkese hitap ediyor. Moda olan birçok parça zaten dolabımızda var. Senin için klasik olan artık herkesin dolabına giriyorsa nerede kaldı farklı olmak? Arkandan “onun bir tarzı yok, trendlere uymuş da giyinmiş” denilsin istemiyorsan bu yıl vazgeçmen gereken parçaları senin burcuna göre açıklıyoruz. Yazdığımız parçalardan vazgeçmek senin için zor olabilir ama sıradan olmak mı farklı olmak mı arasındaki seçim işini kolaylaştıracaktır emin olabilirsin. Şimdi hazırsan başlıyoruz…

Koç Burcu Kadını İçin Fular

Kırmızı rengin sahibi, iddialı stilin bir numaralı temsilcilerinden coşkulu ve enerjik Koç burcu kadını! Sen aksesuarın ile var olabiliyorsun biliyoruz. Üstelik aksesuarları herkesten farklı bir şekilde kullanarak tarzını ortaya koyuyorsun. Özellikle de fularları. Onları boynuna, paltondan aşağı sarkıtma ya da üzerine bağlamak yerine kafana takmayı tercih ediyorsun. Üstelik bu stil sana çok yakışıyor olsa da bu yıl fuları kafandan çıkar. Hatta dolabının en dibine sakla. Çünkü artık herkesin başında ve sıradan olmak asla sana göre değil. Koç burcu kadını stilinin ayrıntılarını merak ediyorsan burayı tıklayarak detaylara ulaşabilirsin.

Boğa Burcu Kadını İçin Kaşmir Kazak 

Kaliteli kumaşlar denince akla gelen Boğa burcu kadını için kaşmir kazak olmazsa olmazdır. Hatta onun için kazak denince akla gelen ömürlük tek kumaş cinsidir kaşmir kazaklar. Maliyet bilincin olmasına rağmen her sezon mutlaka bir tane farklı renk satın almaya çalışırsın bunu da biliyoruz. Fakat bu sezon satın alsan bile giyme. Çünkü önümüzdeki yıl her ne kadar pahalı olsa bile 7’den 77’ye herkesin giydiği bir parça olmak üzere. Sen kalite tutkun yüzünden giyerken sadece trend olduğu için tercih edenlerden ayrılmak istiyorsan bu sene rafta sev kazaklarını… Her ne kadar kaşmir kazaklarını giyemiyor olsan bile stilinin diğer parçalarını tercih edebilmek için Boğa burcu kadınının stili içeriğimizi inceleyebilirsin. Hemen tıkla!

İkizler Burcu Kadını İçin Oversize Paltolar   

Unisex giyimin ve oversize olan her şeyin temsilcisi sensin güzel İkizler burcu kadını. Bir kere rahatsın, özgünsün, değişime açıksın. Bu özelliklerin senin stilini belirleyen en önemli unsurlar. Özellikle son yıllarda neredeyse her vitrinde kolaylıkla bulabildiğimiz oversize paltolar senin imzan haline gelen tarzının bir parçası. Fakat üzülerek belirtmek isteriz ki bu yıl her üç kişiden ikisinde göreceğiz. Hatta aynı palto ile pişti olma şansın bile var olduğu için sana sadece bir sene oversize paltolarından uzak durmanı söylüyoruz. Tabii diğer oversize parçalar ile vedalaşmana gerek yok. Eğer hala tarzını keşfedememiş İkizler burcu kadınıysan işte sana İkizler burcu kadınının stilini açıkladığımız içerik! Hemen tıklayarak inceleyebilirsin.

Yengeç Burcu Kadını İçin Puantiye Deseni

Sevgili vintage düşkünü, geleneksel tarzın temsilcilerinden olan, anne, anneanne ve teyze dolabından kendine en az bir puantiye desenli parça yürüten sevgili Yengeç kadını, bu yıl bu desen ile tüm samimiyeti bırakıyorsun. Balık kadınları bu sözümüz senin için de geçerli. Çünkü her vitrinde elbise, gömlek, etek, pantolon, ceket, palto ya da aksesuar olmak üzere en az 7 çeşit puantiye deseni var. Senin için vintage romantikliği temsil etse de bu yıl fazlasıyla trend olduğu için ve herkes de giyeceği için sıradan. O yüzden sen giyme ki bir farkın olsun. Hem zaten senin puantiye desenini tercih etmek için trendlere ihtiyacın yok. Sen her daim giyersin sadece bu yıl hariç. Stilini duygularıyla belirleyen Yengeç burcu kadınının stili içeriğimizi henüz okumadıysan hemen tıkla!

Aslan Burcu Kadını İçin Büyük Logolu Çantalar

Kalbi gösteriş ve görkem için atan Aslan burcu kadını için etkileyici olmak nefes almak kadar doğaldır. Lüksü çok seversin biliriz. Hatta satın aldığın her parçanın maliyetini de göstermesini istiyorsun onu da biliyoruz. Bununla da kalmayıp tasarımcıların sadece senin için kocaman logolu çantalar tasarladığını düşünüyoruz. Özellikle son iki yıldır. Fakat her ne kadar etiket fiyatı birçok insanın senelik maaşına tekabül etse de artık herkesin kolunda bu çantalar var. Kısaca sen taktığında sıradan görüneceksin ve farkın belli olmayacak. O halde nerede kaldı senin Aslan burcu kadını ruhun. Sence sen ikinci sıraya düşecek kadın mısın? Evet, bizde öyle olmadığını düşünüyoruz. O halde yapacağın şey birkaç sezon çantalarını kullanmamak. Tarzının diğer parçaları için Aslan burcu kadınının stili içeriğimizdeki ayrıntıları inceleyebilirsin.

Başak Burcu Kadını İçin Monochrome Giyinme Sanatı

Senin sade ve klas şıklığının temsilcisi monochrome giyinme tarzın, diğer bir değişle tek renk giyme stilin bu sezon neredeyse Aslan kadının bile tercih ettiği bir stil olacak. Evet, senin sade ve gösterişsiz şıklığından etkileyici ve gösterişli stili olan Aslan burcu kadını da nemalanmaya çalışıyorsa orada bir durmalısın Başak kadını. En azından bir sezon bu stilden uzak dur. Üzgünüz ama buna ton sür ton da dahil olacak. İyi de bu stil benim tarzımın vazgeçilmezleri diyorsan diğer seçeneklerin için seni Başak burcu kadının stili içeriğimizi okumaya davet ediyoruz. İşte link hemen tıkla!

Terazi Burcu Kadını İçin Bel Kemerleri

Terazi burcu kadının zarafetini hala bilmeyen varsa burçların stillerinden bihaber demektir. Çünkü Terazi burcu kadınları stilleri ve tarzları ile bir ikondur. Özellikle de aksesuarları kullanma biçimleri ile dikkat çeker. Sen kalın kemerleri sadece elbiselere ya da gömleklere hapsetmiyorsun. Blazer ceketlerinin üzerine ya da paltoların ile de kombine ediyorsun. Fakat bu sezon taklitlerin çoğalabilir. Hatta o kadar çok göreceksin ki sen mi onlardan ilham aldın onlar mı senden belli olmayacak. O nedenle bu sezon özellikle paltolarının üzerine kalın kemer takmaktan vazgeçmelisin. Tarzını daha ayrıntılı görmek için Terazi burcu kadınının dolabında olması gereken beş parça başlıklı içeriğimizi inceleyebilirsin.

Akrep Burcu Kadını İçin Saten Elbiseler

Seksi Akrep burcu kadını için 90’lı yıllarda tasarlanan saten elbiseler tekrar moda olduğundan beri birçok insanın denediği bir tarz oldu. Hiç kimse senin gibi seksi ve gizemli olamamıştı. Ama artık saten elbiseler fazlasıyla insanın denediği bir parça oldu ki senin için yaratılma özelliğini kaybetmişe benziyor. O nedenle biz bu sene değil tamamıyla bu elbiseleri dolabından aforoz etmeni öneriyoruz. Korkma tarzını belirleyen daha güzel parçalar mevcut. Tamamı için hemen Akrep kadının stili içeriğimizi incelemelisin.

Yay Burcu Kadını İçin Sneakers

Rahatlığın ön planda olduğu, özgürlüğüne düşkün, enerjik Yay burcu kadını senin için bu sene biraz zorlu geçecek. Çünkü en önemli ayakkabı tarzını elinden almaya hazırlanıyoruz. Fakat bunun için haklı sebeplerimiz var, hemen bozulma. Sneaker modeli ayakkabılardan bu yıl uzak dur. Çünkü artık anneanneler bile giymeye başladı. Üstelik hiçbiri sendeki özgünlüğü yakalayamıyor ama yine de giymekten vazgeçemiyorlar. O nedenle sen sen ol, bu yıl eski spor ayakkabılarını bile giysen sneakerlarını giyme. Merak etme modası geçmesi yakındır. O zaman rahat rahat yine giyersin. Peki başka hangi ayakkabımı giyeceğim diyenler Yay burcu kadınlarının stili içeriğimizi inceleyebilir.

Oğlak Burcu Kadını İçin Blazer Ceketler

Stilinin yapı taşı blazerların ile bu sezon küsmen gerekiyor alımlı Oğlak burcu kadını. Aksi halde herkes senin blazer ceketleri trendlere uymak istediğin için tercih ettiğini düşünecek. Halbuki sen blazer satın alırken ne kadar ince eleyip sık dokursun. Onu satın almadan önce nelerle kombine edeceğini nasıl da planlarsın biliriz. Fakat bu sezon senin incelikle yarattığın bu tarz sokakta her baktığın stilde görülecek. Eh, sen bu kadar moda olan her şey uzak durursun. Blazer ceketler ile de arana mesafe koysan iyi olacak. Stilinin diğer ayrıntılarını hala bilmiyorsan da senin için hazırladığımız Oğlak burcu kadınının stili içeriğimizi hemen oku bakalım.

Kova Burcu Kadını İçin Renkli Paltolar

Kova burcu kadınının neredeyse doğduğu günden beri tercih ettiği renkli paltolar artık herkesin dolabına girer olmuşsa bu işte bir yanlışlık var demektir. Sen renkli, sıra dışı ve özgün bir tarz yaratmaya bu kadar çabalamışken herkesin sende olana özenmesine hiç alışık değilsin. Fakat bu sezon arkadaşlarının daha önceden papağan gibi olmuşsun diye dalga geçtikleri her paltoyu dolaplarına almak için indirimi beklemeyeceğini de bilmelisin. Boş ver Kova kadını sen zaten renkli ve farklısın. Palton tek renk olsa bile ruhun yeter. Sadece bu sezon uzak dur yeter. Tarzınla şaşırttığın ve herkesi cesaretinden dolayı hayran bıraktığın tarzının incelemesi için Kova burcu kadınının stili içeriğimize mutlaka göz atmalısın!

Balık Burcu Kadını İçin Kabarık Kollar

Balık burcu kadını senin için söyleyeceklerimiz Yengeç burcu kadınını da kapsıyor. Puantiye deseninin seni kapsadığı gibi. Sezonun en şansız burçları sizsiniz çünkü her iki parçadan da uzak durmalısınız. Evet, senin romantikliğinin simgesi fiyonklar bu sezon her burca ve kişiye hitap ediyor. İnanmıyorsan 2019-2020 Kış modasının trendi içeriğimizi inceleyip kendi gözlerinle görebilirsin. Uzak durmanı kesinlikle tavsiye ediyoruz çünkü senin için aşırı şık olan fiyonkların kullanımı neredeyse herkesin kullandığı siyah çanta kadar olağan olacak bizden söylemesi.

Tüm görseller Vogue Runway ve Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir