Hayatının Filmini Hem Yazan Hem Yöneten Hem Oynayan Burçlar Hangileri?

Kimimiz hayatımızın filminde oradan oraya amaçsızca sürüklenirken, kimilerinin kararlılıkla ilerleyerek her daim istediklerini elde etmelerine şahit oluruz. Her zaman gıptayla baktığımız bu insanları ve yaşadıkları hayatları merak etmekten kendimizi alamadığımız zamanlar olur. Nasıl biz amaçsızca sürüklenirken onlar istedikleri zamanda istedikleri yerde olmayı başarırlar buna anlam veremeyiz. Sırlarını ve ilerlemelerinin yolunu öğrenmek isteriz. Çoğu zaman kendimizden büyük bir gücün onlardan yana olduğunu düşünürüz. Çünkü bunu düşünmek en kolayıdır. Çalışıp başarmayı, emek vermeyi, uğraşmayı denemek yerine elbette bir başkasının “torpiliyle” ilerlediğini düşünmek hepimizin işine gelir. Ama işin aslı öyle değildir. Bunca doğruluğun altında çaba vardır, emek vardır, uğraş vardır, düşünmek, hayal etmek, planlamak, harekete geçmek, hedefe kilitlenmek ve ne olursa olsun her şeye adapte olabilmek vardır. Şimdi gel, kendi hayatının filmini hem yazan, hem yöneten hem de oynayan burçlar kimmiş ve bunu nasıl başarıyorlarmış beraberce inceleyelim!

İkizler Burcu: Gerçekleşen ya da Gerçekleşmeyen Her Senaryoya Adapte Olmasını Bilir

Bir İkizler burcu insanı, gerçekleşen ya da gerçekleşmeyen ama gerçekleşme ihtimali bulunan her senaryoya en iyi şekilde adapte olabilir. Değişimi seven ve hayatının her alanında değişime uğrayan İkizler burcu bu özelliğini hayatta kalmak için geliştirmiştir. Bunca değişimin için hayatta ve ayakta kalabilmenin tek yolu her türlü değişime adapte olabilmektir. Bu nedenle İkizler burcu hayatında karşılaştığı, önüne çıkan her sorunda ya da tam tersi her güzel şeyde yenilenen şartlara ayak uydurmasını iyi bilir. Böylelikle yolun akışında çaresizce sürüklenmek yerine şartları kendine lehine çevirmeyi başarır.

Başak Burcu: Atacağı Her Adım Titizlikle Önceden Belirlenmiştir

Titiz ve detaycı Başak burcu insanı, işini şansa bırakmaktan hiç hoşlanmaz. Bu nedenle planlar, programlar ve listeler onun için çok önemlidir. O büyük resmi görür ve hayatını ona göre şekillendirir. Her daim yapması gereken şeyleri, atması gereken adımları önceden planlar. Çalışkanlığı ile bilinen Başak burcu, tedbiri elden bir saniye olsun bırakmaz. Yapılması gereken her şeyin, yapılması gerektiği gibi olmasını önemser ve tüm üretkenliğini bu yolda kullanır. Böylelikle hayatını her zaman yönlendirmeyi başarır.

Oğlak Burcu: Hayatının İpleri Kendi Elindedir

Azimli Oğlak burcu insanı, tutarlı ve disiplinli oluşunu da kullanarak kendi hayatının iplerini kendi eline alır. Kontrol sadece ve sadece kendisindedir. Kendisini, hayatını, geleceğini bir başkasının ellerine bırakmaz. Kendi hayatının sorumluluğunu küçük yaşlardan itibaren kendisi alır ve hayatının gelişmelerini kendi istediği yönde olması için planlar. Saygınlığını asla elden bırakmaz ve ölçülü davranışları ile de dikkat çeker. Böylelikle kendi yaşamak istediği hayatı, kimseye sormadan, kimse tarafından yorulmadan, kimseye bir şey borçlu olmadan kendi elleriyle kazıyarak elde eder.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.