Hayatında İstediğine Rol, İstemediğine Yol Veren 4 Burç!

Dünyamızda iki tür insan tipi var. İlki, kendilerini yaşamın olağan akışına bırakanlar. Belirgin özellikleri; kırılganlıkları, çekingenlikleri ve kadercilikleri. İkincisi ise ipleri eline alıp, hayatının yönetmenlik koltuğuna oturanlar. Kararlı yapıları, özgüvenli halleri ve mücadeleci yanları da onları öne çıkaran karakterleri. Daha doğru bir ifadeyle yaşamlarında istediklerine rol, istemediklerine ise kolayca yol vermeleri. İkinci grupta yer alan insanların hangi burçtan olduğunu tahmin edebilmek pek güç değil. Peki ya senin burcun? İlk grupta mı yoksa ikincide mi?

Doğru Bildiğinin Askeri Koç

Koçların istemediği bir şeyi hiç kimse onlara yaptıramaz! Böyle bir niyetle karşısına gelenin önce ağzının payını verir, ardından da kendi yolunu kendisi çizmeye koyuluverir. Zaten birinin kararlı ve gözü pek tavırları karşısında durabilmesi için yürek yemiş olması gerekir. İsteyen istediği telden çalsın, Koçlar kendi bildiği doğruların askeridir.

Hayatının Baş Rolündeki Aslan

Hayatı bir film gibi düşünelim. Aslanlar, filmin hem yönetmeni hem senaristi hem de baş rolü gibi. Yaşamlarında istemediği bir şeyin olması söz konusu bile değil! Hayatına sadece müsaade ettiği insanları alır, etkileyici yanıyla tüm gözleri üzerinden toplamayı başarır, ne olursa olsun hep bir yıldız gibi davranır. Mükafatını da sıkça el üstünde tutularak alır.

Kararlılığının Önünde Dağ Olsa Duramayan Akrep

Akrepler, ketum karakterler. Akıllarından ne geçiyor, kimin hakkında ne düşünüyor belli etmez kolay kolay kimseye. Yarın bir gün ortada kalan taraf olmak istemezler çünkü. Tüm gizem perdesi bunun için. Hayatlarını başarıyla idame ettirme noktasında aldığı kararlar da bozulmaz yeminler gibi. Karşı çıkabilmek kimsenin haddi değil. Çizdiği rotanın dışına çıkan olursa hiç acımadan kalemi kırıverir.

Hayatının Kontrolünü Kimseye Emanet Etmeyen Oğlak

Oğlakları yakından tanıyanlar ne kadar disiplinli ve kontrollü kişiliklere sahip olduklarını iyi bilir. Günlük yaşamlarından hayatlarına misafir ettikleri insanlara kadar. Gözü birini tutmadıysa, karşısındaki kişi ayaklarına bile kapansa o iş orada bitmiştir. Sadece güvendikleri ve saygı duydukları insanlara yaşamlarında yer verecektir. Hayatının kontrolünü başkalarının keyfine emanet edecek değil ya!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.