Hayatında Biri Olması Fikrini Her Şeyden Çok Seven 4 Burcu Açıklıyoruz!

İlişkiler; hepimizi etrafında pervane eden bir çark, ayağımız kayarsa ne kadar düşeceğimizi bilmediğimiz dipsiz bir kuyu, sağı solu asla belli olmayan, farklı kişilerde farklı tepkiler veren bir ağ! Birçoğumuz hayatımızda bir ilişkimiz olsun, hayallerimizdeki partnerimizi bulalım ve ömür boyu mutlu olalım istiyoruz. Bazılarımız ise hayatında biri olması fikrini, hayatındaki kişiden bile daha çok seviyor. Biri olsa ona yetiyor, onunla yaşadığı güzel anıların ufacık bir kırıntıdan fazlasını gidip hayal ediyor zaten. Bu içeriğimizde aşkı içinde yaşatan, sevilmeyi hayallerinde tekrar tekrar yaşayan burçları açıklıyoruz. Bakalım senin burcun da burada mı? Hazırsan, başlayalım!

Aile Sıcaklığını Arayan Boğa Burcu

Düzenli bir hayatı olsun isteyen Boğa Burcu insanı bunun hayalini bolca kurar. Hayatında biri olsun, dünyası hayallerindeki gibi olsun ister. Hayatındaki bu kişi ile iyi anlaşsınlar, birlikte zaman geçirsinler, evi birlikte kullansınlar ister. Beraber uyuyup güne beraber başlasınlar, tüm kahvaltıların tüm kahve sohbetlerinin hep yan yana geçmesini ister. Ancak bu sırada bunları gerçekleştirmek adına pek de bir şey yapmaz. Boğa burcu çok ister, çok hayal kurar, ancak üşenir ve bunların herhangi birini bile gerçekleştirmez üzere harekete geçmez.

Sevilmenin Sevdalısı Yengeç Burcu

Sevgi kelebeği Yengeç burcu insanına “sevmek” diye bağır, sonra geri çekil ve onu izle! Yaşadığı bir birim ise hissettiği bin birim olur. Hissettiği bin birim ise yaydığı on bin birim olur. İşte sevgi, Yengeç Burcu insanının elinde bu şekilde büyür ve kocaman olur. Ona hedef göster, o içinde sevgi biriktirsin. Aile olmaktan çok, aile gibi sevildiğini düşündüğünde mutlu olur. Bunun üzerine uzun uzun hayaller kurar. O nedenle Yengeç burcu da Boğa burcu gibi aile olma fikrini ona yaşatan duyguyu, aile olmaktan daha çok sever.

Poz Kesmenin Gediklisi Aslan Burcu

Eğlenceli Aslan burcu, sadece arkadaşlarının arasında ya da aile arasında değil ilişki konusunda da sevilmek konusunda uzun uzun planlar yapar. Hayatına daha biri girmemiş olsa bile, şimdiden o kişiyi nerelere götürüp, onunla nerelerde fotoğraf çektireceğine, hangi günlerde hangi mecralarda o fotoğrafları paylaşacağına kadar her şeyi kafasında kurar. Sevmek, sevilmek, aşk yaşamak, bir olmak, aile olmak gibi kısımlara gelebilmek için daha çok fırın ekmek yemesi gerekir bu nedenle.

Hayallerin Yılmaz Savunucusu Balık Burcu

Yaratıcılığıyla bilinen Balık burcu, duygusallığın kraliyet ailesi temsilcilerindendir. Romantikliğinin sınırı olmayan, naif Balık burcu insanı hayatında biri olmasa bile varmış gibi hayal kurmayı, onunla yapacakları güzel şeyleri, gidecekleri güzel yerleri, yiyecekleri güzel yemekleri düşlemeyi; hayatında biri olduğunda ise onunla ilgili hülyalara dalmayı ve her günü uyumadan önce tekrar tekrar düşünüp içini ısıtmayı pek sever

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.