Hava Grubu Burçlarının En’leri!

Hava grubu burçları İkizler, Terazi ve Kovadır. Bu üç burcun en önemli özelliği birer akıl küpü olmalarıdır. Doğuştan gelen üstün zekaları sayesinde iletişim yetenekleri de çok gelişmiştir. Cool tavırlarıyla kendilerine kolaylıkla hayran bırakabilirler. Bazen o cool tavırlar çok bilmişlik seviyesine çıkınca sinir bozucu olabiliyorlar ama o kadar kusur kadı kızında da olmuyor mu zaten? hava grubunun üç üyesini bu şekilde kabul edip, sevmek herkesin hayrına olacaktır. İlgilerini çektiği konular hakkında uzman olmak isterler. Güler yüzlü, iyi kalpli ve iyimser olan İkizler, Terazi ve Kova burçları zaman zaman kendi kendilerine kalmak isterler. Aslında sosyal hayatları bir hayli hareketli olan hava grubu burçlarını böyle zamanlarda en iyisi yalnız bırakmaktır. Kişisel alanlarına özen gösteren hava grubu burçları, enerjik hissettikleri zaman otomatik olarak kendilerini ortamlara atacaktır. İnsanların arasına karışma konusunda kesinlikle zorluk çekmeyen bu üç burç, yeri geldiğinde eğlencenin dibine vurmasını da çok çok iyi bilir. Kısıtlanmaktan hoşlanmayan hava grubu burçlarının en’lerini öğrenmeye ne dersin?

Yükselen burcunu öğrenmek için tıkla!

En Entelektüel: İkizler Burcu

Analitik düşünme yeteneği sayesinde konulara herkesten biraz daha farklı yaklaşarak tarzını konuşturan İkizler burçları, hava grubunun “en entelektüel” üyesidir. Bir konu hakkında derinlemesine bilgi toplayan ve tam emin olmadığı konular hakkında çok konuşmayı tercih etmeyen İkizler burçlarının insalar içinde hitabeti çok kuvvetlidir. Herhangi bir ortamda herhangi bir konuda konuşmaya başladığında insanlara kolaylıkla sesini duyurabilir. Hatta kendini dinletme konusunda çok başarılıdır. Meraklı ve sürekli öğrenmeye aç yapısı sayesinde İkizler burçları sürekli kendilerini geliştirmeye devam ederler. Hava grubunun “en entelektüel” burcu İkizler için hayat adeta bir okul gibidir. Hem tadını çıkarıp hem de hayat boyu öğrenmeye açık olacaksın.

En Adil: Terazi Burcu

Hava grubunun “en adili” Terazi burçları aynı zamanda tercihlerini her zaman iş birliğinden yana kullanır. İnsanların aralarını düzeltme konusunda uzman olan Terazi burçları, barışçıl yönleriyle etrafındaki insanların güvenini kazanmışlardır. Sosyal hayatları oldukça renkli ve hareketli olsa da Terazi burçları hayatlarını dengede tutma konusunda çok başarılıdır. Gördükleri, şahit oldukları hiçbir haksızlığa sessiz kalamazlar. Hava grubunun “en adil” burcu Teraziler adaletsizliğe boyun eğmezler. Objektif bakış açıları sayesinde haklıyı – haksızı kolaylıklar ayırt edebilirler.

En İdealist: Kova Burcu

Özellikle konu kariyerleri ise detaycı davranmaya özen gösteren hava grubunun “en idealist” burcu Kovalar, pratik yönleri sayesinde sorunlara kısa zamanda çözüm üretirler. İnsanlarla her zaman aralarına mesafe koyan Kova burçları, sevdikleri insanlar için yaptıkları hiçbir fedakârlık ve iyilik için üzülmezler. Aksine zafer kazanan bir başkomutan edasıyla, sessiz ve sakince kendileriyle gurur duyarlar. Hava grubunun en iddialı burcundan biri olan Kova burcu, aklına koyduğunu yapmak için zaman zaman insanları manipüle etmekten kaçınmaz. Onları kandırmak çok zordur ama onlar isterse karşısındaki insanları rahatlıkla istedikleri kıvama getirebilir. Farklı ve yenilikçi düşünceleri genellikle ortaya atanlar “en idealist” olan Kova burçlarından çıkar.

En Zeki: İkizler Burcu

Zehir gibi beyinlerinden neler geçtiğini neredeyse anlamak imkansız olan İkizler burçları, hava grubunun “en zekisidir”. Topladıkları bilgi birikimlerini sosyal hayatlarına kolaylıkla entegre ederler. Sabit fikirli olmamaları sayesinde her zaman yeni şeyler öğrenirler ve bu duruma bayılırlar. Sakin ve ilgi çekici tavırları ile toplum içinde zekalarını ön plana çıkartan işler yapmayı pek severler. Sosyal çevresi geniş olan İkizler burçları, eğlenceli yönleri yüzünden çok havai ve ayakları yere basmayan tipler olarak görünürler. Aslında alakası yoktur. Zeki olan İkizler burçları aynı zamanda eğlenmeyi çok severler. İkizler burçları çok yönlü tipler olduğu için bir anda girdikleri ortamın yıldızı olmayı başarırılar. Zeki İkizler burcunun keyfi yerindeyse, onunla hem çok eğlenirsiniz hem de çok şey öğrenirsiniz. Duruma göre bazen çok bilmişlik yapıp, alaycı davranmaya başlarlarsa hiç şaşırmayın. İstedikleri zaman inanılmaz kibar olan İkizler burcu, canları istediğinde ise soğuk ve mesafeli olabiliyor. Çabuk sıkılan İkizler burçları, bulunmak istemedikleri ortamdan kolayca sıyrılmasını iyi bilir. Hava grubunun “en zeki” üyesi olan İkizler burçlarının kimine göre iyi kimine göre kötü huyu asla –mış gibi davranmamalarıdır.

En Uyumlu: Terazi Burcu

Hayatı yaşamayı seven Terazi burçları, hava grubunun “en uyumlu” burcudur. Arkadaşlık ilişkilerine önem veren Terazi burçları, zaman zaman sevdiği insanlar için kendinden taviz vermekten gocunmaz. Uyumlu Terazi burçlarına göre; sevgi ve saygının olmadığı hiçbir ilişki uzun sürmez. Yumuşak başlı olan Terazi burçları zaman zaman kinayeli konuşmaktan ve başkalarını eleştirmekten gizli bir zevk alırlar. Ama bunu kimseye çaktırmamak için özen gösterirler. İletişim yetenekleri güçlü olan uyumlu Terazi burçları, insanlara nabza göre şerbet vermeyi çok iyi bilirler. Bazı konularda net karar vermekte çekinen Terazi burçları, yalnız kalmaktan hiç hoşlanmazlar. Sosyal hayatları her zaman kıpır kıpırdır. Sosyal hayatları sayesinde çevresindeki insanlarla bu kadar çok uyumlu takılmayı başarmışlardır.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir