Hava Grubu Burçlarının Düğünü Nasıl Olur?

Düğün mevsimine hazır mısınız? Havaların ısınmasıyla birlikte malum aylar da başladı tabi, “düğün ayları”. Bundan sonra her hafta sonu bir düğün, olmadı bir nikâh, olmadı bir kına gecesi ya da hiç olmadı bir nişan gezmeye başlayacağız hep beraber. Kat kat pastalar, çil çil altınlar, çılgınca dans eden arkadaşlar, kabarık gelinlikler, su gibi akan içkiler derken kiminden mutlu, kiminden yorgun, kiminden aradığını bulamamış şekilde döneceğiz evlerimize. Şimdi, başkalarının düğünlerini bir kenara bırakalım ve burcunuza göre sizin düğününüz nasıl olacak onu inceleyelim sevgili hava grubu burçları. Belki aramızda evlenmek üzere olan Hava grubu burcu insanları vardır ve neyle karşılaşacakları konusunda onları önceden uyarmış oluruz, kim bilir? Bu içeriğimizde hava grubuna mensup burçlar olan İkizler, Terazi ve Kova burçlarının düğünleri nasıl olur, misafirleri ile neler paylaşmayı tercih ederler, bu düğünlere kimler katılır, bu düğünlerin ardından nasıl konuşulur beraberce bakalım. Sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı dikkatlice inceleyebilirsin.

Hava Grubu Burçlarının Düğünleri Kuralsız Olur!

Hava grubuna mensup burçlar, öyle uzun ve planlı bir işin içine girmeyi pek istemezler. Mesela İkizler burcu insanları, değişime çok açıktırlar ve hemen adapte olabilirler. Diyelim ki düğünlerini açık havada planladılar. Ancak düğün günü yağmur yağmaya başladı. Hiç sorun değil, düğünü hemen kapalı bir mekâna taşıyabilirler. Onlar için bu tarz değişiklikler, en güzel günlerinden birini bozmaya yetmez. Ya da Terazi burcu insanlarına bakalım. Ahenk ve denge arayan Terazi burçları için en önemli şey huzurdur. Bu nedenle ne kendilerini ne de misafirlerini planlar yaparak kısıtlamak, kurallar koyarak sıkmak istemezler. Gelelim hava grubu burçlarının sonuncusu olan Kova burcuna. Kova burcu insanları özgür ruhlu olmak konusunda rakipsiz oldukları için kendilerine sadece belli alanlarda hareket şansı verecek her şeyden uzak dururlar. Bu nedenle onların da düğünlerinde kurallar olmasını, her şeyin planlanmış ve kesin olmasını beklemeyin. Eğlenceli hava grubu burçları, yapmadıkları planları ve koymadıkları kurallarıyla misafirlerini sıklıkla şaşırtacak ve gördükleri en sıra dışı düğünün tadını çıkarmalarını sağlayacaklardır.

Hava Grubu Burçlarının Düğünü Spontane Olur!

Hayatlarında her zaman kendi bildikleri yolda kendi hızlarıyla ilerleyen hava grubu burçlarının düğünlerinin de kendi tarzlarında olmasından başka bir şey beklemeyiz. Bilindik, alışıkdık normların dışında kalmayı tercih eden hava grubu burçlarının davranışlarını, hava durumuna benzetebiliriz. Modları bir an günlük güneşlikken, diğer an gök gürültüsüyle karışık sağanak yağmura dönüşebilir. Bu nedenle hava burçları bir şeyden diğerine kolaylıkla sıçrayabilir, değişebilir ve dönüşebilirler.  İkizler, Terazi ve Koca burçları özgür birer ruh olduğu için düğünlerinde de hiçbir geleneğe bağlı kalmazlar. O nedenle bu düğün için yapılacak her şeyi sorgularlar ve umulmadık anlarda umulmadık girişler ve çıkışlar yapabilirler. Gelsin diye beklediğiniz düğün pastasının yerini minik cupcakeler, düğün şarkıcılarının yerini DJ setler, uzun takı törenlerinin yönlendirildiği yardım kuruluşları düğünün minik, spontane gelişen sürprizleri arasında yer alabilirler.

Hava Grubu Burçlarının Düğünü Kalabalık Olur!

Hava grubu burçları denince bile aklımıza gelmesi gereken ilk şey onların ne kadar sosyal varlıklar olduğudur. Bu gruba mensup üç burcun da bu konuda birbirinden kalır yanı yoktur. Hepsinin en küçük arkadaş çevresi muhtemelen yaşadıkları şehrin nüfusunun yarısı falandır. Bu nedenle bir hava grubu burcunun düğünü de olabildiğine kalabalık olur. Arkadaş canlısı bir İkizler burcu insanının gittiği ilkokulda tanıştığı arkadaşları düğününe gelmesin mi? İlkokuldan sonra İkizler burcu onunla görüşmeye devam etti çünkü! Ya da bir Terazi burcu insanının ortaokuldaki öğretmenleri o düğünü görmesinler mi? Terazi burcu hayatına dokunmuş bu kadar önemli insanlardan kopabilir mi sanıyorsunuz siz? Peki ya Kova burcu insanının ilk işyerindeki eski müdürleri ya da iş arkadaşları eksik mi kalsın? Eminim Kova burçları ayda en az bir Cuma akşamını onlarla görüşmek için ayırdı. Yoo, yoo böyle bir beklentiniz varsa şimdiden geçmiş olsun. O düğün yapılacaksa o insanların hepsi düğünde hazır bulunacak demektir. Ama ne kadar kalabalık, o kadar iyi. Değil mi?

Hava Grubu Burçlarının Düğünü Sosyal Olur!

Yukarıda yazdığımız gibi, sosyal ve arkadaş canlısı hava grubu burçlarının düğünleri bu derece kalabalık olursa, o düğünlerin kaynaması ve kaynaştırması şaşırtıcı olmaz sanırım! Bu düğünlerin geleneksel dans-nikâh-dans-yemek-dans şeklinde devam eden ve insanlar kendilerini kaybedene kadar devam eden düğünlerden biri olmayacağından emin olabilirsiniz. Bunun yerine, sayısız soruları, fikirleri ve inançları ile isteyenin bol bol sohbet edebileceği, isteyenin istediğini istediği kadar yiyebileceği, isteyenin özgürce dans edebileceği bir ortam yaratacaklarını söyleyebiliriz. Yepyeni insanlarla tanışacağınız, isterseniz sosyal çevrenizi isterseniz iş çevrenizi yeniden gözden geçireceğiniz bir düğün olacağının garantisini verebiliriz. Hava grubu burçlarının düğünleriyle ilgili istedikleri en önemli şey eğlenceli ve unutulmaz olmasıdır. Onlarla birlikte sizin de eğlenmenizi çok isterler. Özellikle Terazi burcu insanları herkesin fikirlerine çok önem verdiği ve herkesi mutlu etmeyi istediği için, herkesin çok eğlendiğini görmeden düğünü bitirmeyecektir.

Hava Grubu Burçlarının Düğünü Çok Yönlü Olur!

Çabucak sıkılan hava gurubu burçlarının düğünlerinin tek bir yönü olmayacağını biliyorsunuz değil mi? Bir caz orkestrası ile başlayan bir düğün, Ankara havası çalan bir davul zurna ekibi ile bitebilir ya da masanıza gelen çok lezzetli bir tatlı tabağını bir sokak lezzeti takip edebilir. Siz romantik bir müzikte düğün dansı bekleyebilirsiniz ama çiftimiz belki de salona rock’n roll yaparak girebilirler. Düğün boyunca kendinizi bir ağlarken, bir kahkahalara boğulurken bulabilirsiniz. Düğünün yapıldığı alanda bir fotoğraf kulübesi ya da fotoğraf çekinmek için çeşitli pankartlar bulunabilir ya da bunların dışında bir anı defterine yazı yazmanız istenebilir. Belki o bilindik nikâh şekerlerini bulamayabilirsiniz ama onun yerine çok anlamlı minik hediyelere boğulabilirsiniz. Değimiz gibi hava grubu burçlarının düğünü bu, aklınıza gelmeyen her an başınıza gelebilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir