“Hastayım, Gel!” Denince İki Eli Kanda Olsa Gelecek 3 Burç!

Kim hasta olursa onun her şeyden çok ilgiye ihtiyacı vardır arkadaşlar, bunu kocaman harflerle bir yere yazalım. Asla da unutmayalım. Sonra da buradan devam edelim. Vefalı arkadaşlara sahip olanlar burada mı? Özellikle hastayken arayıp soran, hele de yanına gidip gelen merhametli arkadaşlara? Hatta kimi zaman gelip çorbanı ya da yemeğini yapan, evini temizlemeye yardım eden, günlük işlerin için koşturan, hatta uzakta olsa dahi, herhangi bir şey kargolayıp mutlu olmanı sağlayan arkadaşları olan şanslılar aramızda mı? O arkadaşları lütfen mumyalayıp bir müzeye falan kaldırmamıza yardım et, çünkü onlardan gerçekten çok az sayıda kaldı. Bırak gelip gitme işini, insanlar birbirini telefonla bile aramıyor artık! Vefa gerçekten İstanbul’da bir semt adı olmuş, dostluk kaybolmuş diye düşünüyorsan gel bu içeriğimize beraber bakalım. Belki de etrafındaki arkadaşlarını yanlış burçlardan seçiyorsundur. Doğru burcu birlikte bulalım! Hazırsan başlayalım!

Sadık Boğa Burcu

Telefon rehberini eline alıp birini aramak istediğinde lütfen onu burcuna göre seç. Eğer yörende yakınında bir Yengeç burcu yoksa lütfen bir Boğa burcunu ara. Boğa burcu insanı sahiplenici oldukları için seni asla yalnız bırakmaz. İyi olman için ne gerekiyorsa yapar. Duyduğu gibi yanına koşar. Vefalı insandır, seninle olan arkadaşlığını ve paylaşımlarını unutmaz. Çok yakın arkadaşın olmasa, bir iş arkadaşlığı mesafesinde olsan bile seninle geçirdiği mesailerin ve olan hukukunuzun hatırına işi gücü bırakıp yanına koşar. Sana yemek yapması konusunda çok güvenme sen yine de ona ama onun dışında evinin içinde ve dışında yapılması gereken ne varsa senin için senin adına bunları yapar.

İçten Yengeç Burcu

Boşuna demedik telefonun elindeyse aramak istediğin kişiyi burcuna göre seç diye. Acil bir durumda ilk araman gereken burç Yengeç. Bunu çok net söyleyelim. İçeride ve dışarıda sana o kadar iyi bakar ki! Eskisinden çok daha iyi olursun. Ne üzüntü kalır, ne keder kalır, ne ağrın sızın kalır. Hepsini alır gider. Yengeç burcu tüm sevgisi ve tüm ilgisiyle seni kapatır bağrına basar. O sert kabuğunun içine seni de alır ve sen iyileşene kadar da elini üstünden çekmez. Hatta iyileşsen bile çoğu zaman kendisi emin olana kadar senin yanında kalmaya devam eder. Yengeç burcunun elinden bir çorba yemediğin hastalık iyileşmez de zaten. Bizden söylemesi!

Sevimli Balık Burcu

Seni yalnız bırakmayacak hatta sana yardım etmeye, derdine derman olmaya çalışacak burçlardan biri de Balık burcudur. Balık burcu insanı sana bir şey olduğunu duyar duymaz, çiçeğini de alıp seni ziyarete gelir ve seni iyi hissettirebilmek için elinden geleni yapar. Moralini yükseltmek ve bunu görmek onun birincil isteğidir. Bunun için sana hemşirelik yapmaya bile gönüllüdür. Yanında böyle arkadaşların varsa hastalanmaktan korkma, maksimum 3 günde bütün dertlerin iyileşir, hiç merak etme!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.