Harçlığı Asla Yetmeyen Burçları Açıklıyoruz!

Bazılarımızın cebinde delik var! İnanılmaz ama gerçek! Para cebimize girdiği anda bitiyor, nereye ve nasıl harcandığı anlaşılmıyor bile! Her ne kadar, her yeni seferde bu kez dikkatli olacağımızı, tedbir alacağımızı falan söylesek ve kendimize sözler versek bile bu sözlerimizi hiçbir zaman yerine getiremiyoruz. Paramızın cebimize girdiği ve cebimizden çıktığı an yine bir oluyor. Biz de benzer durumu yaşayan burçları tespit etmek istedik. Bu içeriğimizde parasının hesabını bilemeyen ve harçlığı asla yetmeyen burçları ele alacağız. Hazırsan başlayalım bakalım kimler bir türlü ayın sonunu getiremiyor.

Sınırlarını Bilmeyen Balık Burcu

Kendi sınırları konusunda bu kadar az farkında olan bir burç daha zor bulunur! Kusura bakma sevgili Balık burcu ama senin bu cüzdanındaki paradan bihaber olma durumunu ne yapacağız acaba?  Cebinde olan paranın kat kat fazlasını harcıyorsun. Bir türlü ayağını yorganına göre uzatmıyorsun. Herhangi bir şeyin kolayca bağımlısı olman da cabası! Alışverişe gitmediğin her bir gün için şükreder hale geldik artık!

Savurgan Yay Burcu

Yanında bulunan herkese bir şey ısmarlamak söz konusu olduğunda, ortamda mutlaka bir Yay burcu olduğundan emin olun! Yay burcu insanı, parasının hesabını o kadar bilmez ve parası olup olmamasını o kadar umursamaz ki tüm maaşını arkadaşlarıyla bir gece dağıtmak için bile harcayabilir! Sevgili Yay burcu, biraz daha dikkatli olmanın zamanı gelmedi mi sence de? Bari tüm ekip yerine, en sevdiğin 3 kişiyi falan doyur, ona da razıyız!

Şıklığından Taviz Vermeyen Terazi Burcu

Ah Terazi burcu ah! Şu internet alışverişinin bir dili olsa da konuşsa! Ağlattın o bilgisayarı ağlattın. Neymiş marka giyecekmişsin, neymiş şık görünecekmişsin! İnsanların ne diyeceği konusunda o kadar endişelisin ki onlara güzel görünmek için elinden geleni yapıyorsun. Bunu da çoğunlukla kendi dış görünüşün için yaptığın için kıyafetlerin artık dolaplara odalara sığmaz hale geldi. Kendine ve parana acımıyorsan kapanamayan zavallı dolaplarına acı!

Kararsız İkizler Burcu

Kıyafet değiştirir gibi fikir değiştiren sevgili İkizler burcu, senin bu kararsızlığınla ne yapacağız? Onu mu alsam bunu mu alsam diye diye gördüğün her şeyi satın alır oldun. Bir türlü karar veremediğin için gittiğin yerlerde gördüğün her şeyin tadına bakar oldun. İzinlerinde nasıl bir tatil yapacağına karar veremediğin için bir haftada 3 şehir gezer hale geldin. Hadi parana acımadın, kendi bedenine de mi acımıyorsun?

Hevesli Koç Burcu

Kalbinde bir çocuğun hevesini taşıyan Koç burcu, her gördüğün şey senin olsun istiyorsun. Göz koyduğun anda hevesleniyorsun ve onu asla başka kimselere yar etmiyorsun. Sonra da bir bakıyorsun, cep delik cepken delik. Bu ay sonu nasıl gelecek diye dertlenmeye başlıyorsun. Böyle giderse maaşın aldığın gün bitmeye başlayacak, bizden uyarması!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir